Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Medžiagos
  Čiužinio tipas
  Spalva

  Čiužiniai

  Informacija

  Čiužiniai

  Subkategorijos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 84 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 84 dalykų

  Mes prekiaujame ne vien aukštos kokybės baldais patrauklia kaina, bet mūsų asortimente yra siūlomi ir čiužiniai. Priklausomai nuo savo poreikių ir miegojimo įpročių galite išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti pateikiame keletą patarimų į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis čiužinį.

  Pirmas dalykas, kuris yra labai svarbus, tai – čiužinio dydis. Jis turi būti šiek tiek mažesnis, nei jūsų pasirinktas lovos rėmas. Kitu atveju, čiužinys paprasčiausiai netiks ir gali deformuotis. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog mūsų asortimente galite rasti čiužinių su integruotu rėmu, tad jis puikiai gali atstoti lovą. Pats paprasčiausias būdas įsivertinti čiužinio ilgį – rinktis čiužinį, kuris bus bent 20-40 cm didesnis nei jūsų ūgis. Čiužinio plotis standartiškai yra skaičiuojamas nuo 90-120 cm vienam žmogui. Tad jie miegodami dažnai mėgstate keisti pozas, tuomet rekomenduojama rinktis platesnį čiužinį.

  Dar vienas svarbus kriterijus, renkantis čiužinį, yra jo aukštis. Jis turėtų būti aukštesnis už lovos rėmą nuo 15 iki 30 cm. Taip pat reiktų turėti omenyje, kad ir kuo didesnis yra žmogaus svoris, tuo aukštesnį čiužinį reiktų rinktis. Pagal tai reiktų rinktis ir čiužinio kietumą.

   Mūsų asortimente yra siūlomi lateksiniai, viskoelastiniai, spyruokliniai ir putų poliuretano čiužiniai:

  o   Lateksiniai čiužiniai yra elastingi ir puikiai prisitaikantys prie jūsų kūno formų ir užtikrina taisyklingą jo padėtį. Yra laidūs orui, neperduoda judesių, tačiau netiks jei esate alergiški lateksui.

  o   Viskoelastiniai čiužiniai – puikiai tinka alergiškiems ar sveikatos problemų turintiems žmonėms.

  o   Spyruokliniai čiužiniai – turi kišenines spyruokles, padedančias tolygiai paskirstyti savo svorį. Taip pat yra pralaidūs orui.

  o   Putų poliuretano čiužiniai – puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų, tinka alergiškiems žmonėms.

  Sekite mus Facebook'e