Čiužiniai

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Ilgis (cm)

  Informacija

  Čiužiniai

  Mes prekiaujame ne vien aukštos kokybės baldais patrauklia kaina, bet mūsų asortimente yra siūlomi ir čiužiniai. Priklausomai nuo savo poreikių ir miegojimo įpročių galite išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti pateikiame keletą patarimų į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis čiužinį.

  Pirmas dalykas, ku...

  Mes prekiaujame ne vien aukštos kokybės baldais patrauklia kaina, bet mūsų asortimente yra siūlomi ir čiužiniai. Priklausomai nuo savo poreikių ir miegojimo įpročių galite išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą. Tam, kad būtų lengviau išsirinkti pateikiame keletą patarimų į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis čiužinį.

  Pirmas dalykas, kuris yra labai svarbus, tai – čiužinio dydis. Jis turi būti šiek tiek mažesnis, nei jūsų pasirinktas lovos rėmas. Kitu atveju, čiužinys paprasčiausiai netiks ir gali deformuotis. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog mūsų asortimente galite rasti čiužinių su integruotu rėmu, tad jis puikiai gali atstoti lovą. Pats paprasčiausias būdas įsivertinti čiužinio ilgį – rinktis čiužinį, kuris bus bent 20-40 cm didesnis nei jūsų ūgis. Čiužinio plotis standartiškai yra skaičiuojamas nuo 90-120 cm vienam žmogui. Tad jie miegodami dažnai mėgstate keisti pozas, tuomet rekomenduojama rinktis platesnį čiužinį.

  Dar vienas svarbus kriterijus, renkantis čiužinį, yra jo aukštis. Jis turėtų būti aukštesnis už lovos rėmą nuo 15 iki 30 cm. Taip pat reiktų turėti omenyje, kad ir kuo didesnis yra žmogaus svoris, tuo aukštesnį čiužinį reiktų rinktis. Pagal tai reiktų rinktis ir čiužinio kietumą.

   Mūsų asortimente yra siūlomi lateksiniai, viskoelastiniai, spyruokliniai ir putų poliuretano čiužiniai:

  o   Lateksiniai čiužiniai yra elastingi ir puikiai prisitaikantys prie jūsų kūno formų ir užtikrina taisyklingą jo padėtį. Yra laidūs orui, neperduoda judesių, tačiau netiks jei esate alergiški lateksui.

  o   Viskoelastiniai čiužiniai – puikiai tinka alergiškiems ar sveikatos problemų turintiems žmonėms.

  o   Spyruokliniai čiužiniai – turi kišenines spyruokles, padedančias tolygiai paskirstyti savo svorį. Taip pat yra pralaidūs orui.

  o   Putų poliuretano čiužiniai – puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų, tinka alergiškiems žmonėms.

  Daugiau

  Subkategorijos

  • Antčiužiniai

   Jei norite, kad jūsų miegas būtų dar kokybiškesnis, tuomet tikrai pravers įvairaus dydžio antčiužiniai. Juos galite panaudoti ir pritaikyti beveik visur, kur tik reikia didesnio komforto. Galima antčiužinį pasitiesti tiek miegamajame ant lovos, tiek svetainėje – padengti ant sofos-lovos, kad nesijaustų jokie tarpai ar nelygumai ir būtų minkščiau miegoti jus aplankiusiems svečiams. Taip pat antčiužiniai pravers ir vaikų kambaryje, nes be papildomo komforto suteikimo, jie atlieka ir apsauginę funkciją, padėsiančią apsaugoti čiužinį.

   Taigi priklausomai nuo to, koks papildomas komfortas ar lovos minkštumas jums reikalingas, galite rinktis skirtingo storio ir medžiagų antžiužinius: viskoelastiniai antčiužiniai – jie puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Taip pat puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų ir sugeria judesius; lateksiniai antčiužiniai – yra ypač elastingi, tačiau netiks jei esate alergiški lateksui; poliuretano putų antčiužiniai – vieni populiariausių, nes jie yra itin elastingi ir puikiai tiks norint išlyginti įvairius nelygumus ir puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų.

    Be to, antčiužinius dauguma vežasi į kaimo sodybas ar keliaudami su šeima. Taip net ir seniausi baldai ar paprasta palapinė virs patogia ir komfortiška miego vieta. Juos patogu transportuoti, nes antčiužinius yra lengva suvynioti ir kompaktiškai supakuoti. Tad jums tereikia išsirinkti jums reikalingą dydį ir minkštumą, o mes pasirūpinsime, kad visi jūsų lūkesčiai ir poreikiai miegoti patogiai, būtų patenkinti.

   Leojar pasirūpins, ne tik jūsų patogumu, bet ir pasiūlys geriausią variantą už patrauklią kainą. Mes ne tik esame pasiruošę suteikti visokeriopą profesionalią pagalbą renkantis gaminius iš mūsų plataus asortimento, bet ir išsamiai atsakyti į visus rūpimus klausimus. Taip pat pateiksime jums geriausią kainą ir laiku pristatysime jūsų užsakymus.  

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 54 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 54 dalykų

  Follow us on Facebook