Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Miegamojo daiktadėžės

  Informacija

  Miegamojo daiktadėžės

  Rikiuoti
  Filtruoti
  Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų
  Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų

  Miegamojo daiktadėžės – šiuolaikiški ir universalūs baldai, puikiai pritaikomi, bet kurioje namų erdvėje, įskaitant ir miegamojo zoną. Tai puikus sprendimas, jei jūsų miegamojo lovoje nėra talpios patalynės dėžės. Taip daiktadėžė gali puikiai ją atstoti. Be to, daiktadėžė – puiki vieta susidėti sezoniniams drabužiams ar mažiau naudojamiems daiktams. Taip pat, daiktadėžė miegamajame gali tarnauti ir kaip minkštasuolis, jei ant jos viršaus patiesite minkštą dirbtinį kailį ar pritaikysite dekoratyvines pagalvėles. Šis baldas gali būti išskirtiniu interjero dekoro elementu, pagyvinančiu jūsų miegamąjį ir leisiantį susikurti unikalų savitą stilių.

  Visi Leojar baldai yra pagaminti iš kokybiškų sertifikuotų medžiagų, kas leidžia savo klientams pasiūlyti juos patrauklia kaina. Tą jau spėjo įvertinti dauguma mūsų klientų, drąsiai rekomenduojančių mus savo draugams ir artimiesiems.

  Visus mūsų asortimente siūlomus baldus galite patogiai įsigyti internetu arba kreipiantis į mūsų atstovybę Vilniuje. Jei nerandate jums reikalingos spalvos, išmatavimų ar dizaino baldų, visuomet galite kreiptis į mūsų profesionalų komandą, kuri ne tik atsakys į jūsų užklausas ir aktualius klausimus, bet ir suteiks naudingą informaciją kaip tinkamai prižiūrėti baldus, kad jie ilgiau tarnautų.

  Sekite mus Facebook'e