Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Sekcijos

  Informacija

  Sekcijos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 271 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 271 dalykų

  Stilingiems namams būtina stilinga svetainė. Todėl, daugelis žmonių svetainei skiria žymiai daugiau dėmesio nei kitoms namų erdvėms. Pagrindinis svetainės kambario akcentas yra baldai. Tai, kokius baldus pasirinksite atspindės Jūsų namų interjerą ir reprezentuos Jus prieš svečius bei artimuosius.

  Korpusinės sekcijos — tai vienas iš populiariausių šių dienų svetainės elementų. Korpusinės sekcijos internetu užpildo erdvę, suteikia jai išskirtinio žavesio. Šiuolaikinės korpusinės sekcijos žymiai skiriasi nuo senovinių „griozdiškų“ sekcijų. Korpusinės sekcijos šiandien — modernios, stilingos ir elegantiškos. Korpusinės sekcijos pasižymi universalumu. Jos būna įvairių stilių, formų, spalvų ir modelių. Taigi, tiek korpusines sekcijas galima derinti prie interjero, tiek interjerą prie sekcijos.

  Šiandieninės korpusinės sekcijos internetu ne tik daili interjero puošmena, bet ir daugiafunkcinis baldas. Priklausomai nuo sekcijos modelio ir dizaino, ji gali turėti daugybę stalčių, spintelių ar lentynų. Arba atvirkščiai, būti vientisos, minimalistinės konstrukcijos. Sekcijose galima laikyti įvairius daiktus: knygas, indus, nuotraukas, stalo žaidimus, kurie yra reikalingi kasdien, arba, priešingai, tuos, kurie gali papildyti ir papuošti interjerą. Korpusinė sekcija gali tapti ir ryškiu kambario akcentu, ji patrauks kiekvieno svečio akį ir suteiks namams išskirtinumo.

  Mes savo klientams siūlome įvairaus dydžio, dizaino ir spalvų korpusines sekcijas. Visos sekcijos pagaminti iš kokybiškų ir tvirtų medžiagų. Mūsų parduodamos korpusinės sekcijos unikalios ir stilingos. Klientams siūlome tiek klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus modelių baldus.

  Sekite mus Facebook'e