Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Apšvietimas
  Spalva

  Sekcijos

  Informacija

  Sekcijos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 259 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 259 dalykų

  Stilingiems namams būtina stilinga svetainė. Todėl, daugelis žmonių svetainei skiria žymiai daugiau dėmesio nei kitoms namų erdvėms. Pagrindinis svetainės kambario akcentas yra baldai. Tai, kokius baldus pasirinksite atspindės Jūsų namų interjerą ir reprezentuos Jus prieš svečius bei artimuosius.

  Korpusinės sekcijos — tai vienas iš populiariausių šių dienų svetainės elementų. Korpusinės sekcijos internetu užpildo erdvę, suteikia jai išskirtinio žavesio. Šiuolaikinės korpusinės sekcijos žymiai skiriasi nuo senovinių „griozdiškų“ sekcijų. Korpusinės sekcijos šiandien — modernios, stilingos ir elegantiškos. Korpusinės sekcijos pasižymi universalumu. Jos būna įvairių stilių, formų, spalvų ir modelių. Taigi, tiek korpusines sekcijas galima derinti prie interjero, tiek interjerą prie sekcijos.

  Šiandieninės korpusinės sekcijos internetu ne tik daili interjero puošmena, bet ir daugiafunkcinis baldas. Priklausomai nuo sekcijos modelio ir dizaino, ji gali turėti daugybę stalčių, spintelių ar lentynų. Arba atvirkščiai, būti vientisos, minimalistinės konstrukcijos. Sekcijose galima laikyti įvairius daiktus: knygas, indus, nuotraukas, stalo žaidimus, kurie yra reikalingi kasdien, arba, priešingai, tuos, kurie gali papildyti ir papuošti interjerą. Korpusinė sekcija gali tapti ir ryškiu kambario akcentu, ji patrauks kiekvieno svečio akį ir suteiks namams išskirtinumo.

  Mes savo klientams siūlome įvairaus dydžio, dizaino ir spalvų korpusines sekcijas. Visos sekcijos pagaminti iš kokybiškų ir tvirtų medžiagų. Mūsų parduodamos korpusinės sekcijos unikalios ir stilingos. Klientams siūlome tiek klasikinio, tiek ir modernaus stiliaus modelių baldus.

  Svetainėse, valgomuosiuose ir darbo kambariuose vienas įprastų baldų – sekcija. Tai baldas, kuris talpina daugybę naudingų ir brangių daiktų, tad jo išsirinkimui verta skirti dėmesio. Nuo knygų ir nuotraukų rėmeliuose matomų viešai, iki gudriai paslėptų šventėms skirtų įrankių, patalynės ir staltiesių – svetainės sekcijos talpina viską. Kokybiškos pastatomos sekcijos gali tapti centrine namų vieta, kai patogiai įsitaisę ant sofos mėgausitės filmu ar sporto rungtynėmis, o gal užsiimsite mezgimu pasiėmę reikmenis iš jiems dedikuoto vietos. Darbo kambaryje sekcija pasitarnaus sudedant dokumentus, knygas, hobio priemones, o taip pat dovanų pakavimo medžiagas ar net svečių patalynę. Jei ieškote sekcijos pigiau ir Jus domina prabangios, paprastos, lenkiškos ar kitokios sekcijos – pasirinkote teisingai. Mūsų asortimente parduodamos tiek klasikinės tiek ir modernios sekcijos, tad išsirinks kiekvienas. Šiandien rinkoje yra daugybė galimybių ir tampa sunku pasirinkti – klasikinės sekcijos, ar rytietiškos, o gal sužavėjo naujausios sekcijos iš paskutinės mūsų kolekcijos? Kad Jums būtų lengviau išsirinkti – paruošėme svarbiausią informaciją į ką atkreipti dėmesį, kai perkamos sekcijos internetu.

  1. Matmenys: sekcijų ir kambario. Kaip neprašauti?


  Vienas iš pagrindinių klausimų – kokio dydžio sekciją galite sutalpinti. Tai priklausys nuo kelių veiksnių. Pirma, kiek vietos turite kambaryje, kuriame planuojate ją statyti? Jei yra daug atviros erdvės, galite pasirinkti plačią sekciją, kurios ilgis siekia kelis metrus. Bet jei vietos nėra daug, rekomenduojame rinktis aukštesnį baldą, kuris talpins daugiau daiktų. Mėgstate minimalizmą ir daiktų nekaupiate? Tuomet Jums tiks ir elegantiškesnis baldas. Net jei naujuose namuose iš pradžių neturite ko pasidėti, viena ar kelios mažos sekcijos su spinta gali būti tinkamos – jose galite laikyti ir kito sezono paltus! Tačiau prieš pirkdami naują baldą – būtinai išmatuokite kambarį. Išmatuokite kambario ilgį, plotį, atstumą nuo kitų baldų. Praėjimams palikite bent 80-100 centimetrų, o jei kambariu naudosis žmogus su neįgaliojo vežimėliu – 120-140 centimetrų. Jei sekcija stovės svetainėje ir ant jos talpinsite televizorių – išmatuokite ir jį. Nėra nieko blogiau, nei televizorius, kuris netelpa į jam skirtą nišą, jei jūsų pasirinktos komplektuojamos sekcijos turi dedikuotą vietą jam. Jei komplekte yra pakabinama spintelė – turite šiek tiek daugiau galimybių. Paprasta taisyklė – televizoriui skirtas pagrindas turi būti bent po 5 centimetrais ilgesnis nei televizorius. Tai užtikrins gerą ventiliaciją, be to – neatrodys keistai. Dar vienas svarbus matmuo, jei sekcijos svetainei ieškote su vieta televizoriui – akių lygis sėdint ant sofos. Televizoriui skirtos spintelės aukštis turi būti toks, kad žiūrinčiojo akys žvelgtų į televizoriaus vidurį. Kaip tai padaryti? Išmatuokite atsisėdusio žmogaus akių aukštį matuojant nuo grindų, tuomet palyginkite su puse televizoriaus aukščio ir būsimu spintelės aukščiu. Kuo arčiau vidurio gautas skaičius – tuo bus patogiau žiūrėti.


  Ar jūsų namuose yra vaikų? Tuomet pagalvokite apie sekcijos paskirtį: ar norite, kad jūsų vaikai galėtų pasiekti, kas yra lentynose? Jei taip, žemesnis variantas gali būti geriausias. Jei ne, aukšta spinta gali būti labiau tinkama: joje galėsite laikyti itin brangius ar trapius daiktus mažų rankų nepasiekiančioje vietoje. Tačiau būtinai pritvirtinkite sekciją prie sienos, jei namuose turite smalsų alpinistą! Šiuolaikinės sekcijos dažnai yra lengvesnės nei klasikinės jų pirmtakės, tačiau rekomenduojame negailėti sienos ir saugiai jas pritvirtinti.

  2. Funkcionalumas


  Rinkoje yra daugybė sekcijų tipų, todėl pagalvokite, kokia išvaizda Jums patinka ir kiek bei kokių daiktų turės talpinti šis baldas. Klasikinės sekcijos dažnai turi kelis elementus: uždaras bei įstiklintas lentynas, televizoriaus spintelę ar staliuką. Tai puikus pasirinkimas erdviems namams. Jei Jums reikalingos paprastos knygų lentynos, daili indauja taurėms ar smulkmenoms, Jums turėtų patikti klasikiniai deriniai. Jie pasižymi ramiais medienos tonais, patogiai suplanuotomis erdvėmis daiktams. Aukštis varijuoja – dažnai galima rinktis ne tik iš stacionarių, bet ir pakabinamų derinių. Modernios sekcijos pasižymi išskirtinėmis spalvomis, įdomiomis linijomis, įstiklintos spalvingais stiklais. Be to net ir itin išskirtinio dizaino sekcijos yra ir dekoratyvios, ir funkcionalios.
  Jūsų namai nedideli? Rinkitės sekcijų komplektus su atviromis ir stiklintomis lentynomis – jie vizualiai didina erdvę. Taip pat – šviesių spalvų.

  Įvertinkite sekcijų vidų. Jei turite daug smulkių daiktų, kuriems reikia vietos (pavyzdžiui: stalo įrankiai, servetėlės, mezgimo siūlai, kompiuteriniai žaidimai, piešimo reikmenys, karoliukai, krovikliai ir įvairūs laidai) – Juos patogiau laikyti nedideliuose stalčiuose. Jei vis tik vyrauja knygos – jas patogu sudėti į dideles ir tvirtas lentynas arba uždaryti už durelių, kad nedulkėtų. Gražius indų komplektus ir suvenyrus patogu ir gražu sudėti už įstiklintų durelių – taip indai neapdulkės. Dideli stalčiai patogu, jei reikia sudėti apklotus, vyniojamąjį popierių, dailės reikmenis, didelius albumus. Svetainėje dažnas laiko ir svečiams skirtą patalynę. Vaikiškai sekcijai itin svarbu stabilumas ir galimybė modifikuoti, perstumdyti atskiras dalis, taip pat – žaismingumas.

  Baldo furnitūra – taip pat labai svarbi dalis. Rankenėlės ar paspaudžiami mechanizmai, save pritraukiantys ar paprasti bėgeliai, įvairūs lankstai. Jei nesate tikri, ko Jums reikia arba kokie mechanizmai yra konkrečiame modelyje – susisiekite su mumis. Svarbu paminėti, kad paspaudžiami mechanizmai itin mėgstami minimalistinio stiliaus interjere, tačiau Juos teks kiek dažniau valyti nuo pirštų antspaudų.

  3. Stilius ir medžiagos


  Stilius ir išvaizda – tikrai ne paskutinėje vietoje. Vis tik sekcija – vizualiai didelis baldas, kuris tikrai atkreipia dėmesį įėjus į kambarį. Apgalvokite, kokios spalvos ir medžiagų norite jai. Įsikuriant naujame ar tuščiame būste galite nuspręsti, kas diktuos kambario stilių – dažnai tai būna sofa, tačiau gali būti ir pasirinktas korpusinės sekcijos komplektas.

  Klasikinis pasirinkimas – natūralios medienos spalvos baldai. Jie per daug nekrenta į akį, Juos lengva derinti su ryškia sofa, kavos staliuku ir kitais kambario elementais. Medžio raštas teikia harmonijos. Įvaizdį dažnai pagyvina ir šiuolaikiškumo suteikia metalinės kojos, išskirtinės rankenėlės, įdomesnės formos. Medienos spalvos baldai puikiai tiks jei mėgstate medinius baldus, jūsų namų stilius tradicinis. Dažnai ir kainuoja tokios sekcijos pigiau.

  O galbūt esate pasirengę išbandyti ką nors kito nei tradicinė mediena? Tuomet, jei norite modernesnės išvaizdos, apsvarstykite iš metalo pagamintas sekcijas su stiklinėmis lentynomis. O jei norite šiek tiek abiejų stilių, galite Juos derinti pasirinkę metalinį karkasą su medinėmis lentynomis. Tada beliks nuspręsti, kokios spalvos norite metalo ir medžio, ir gausite tobulą korpusinį baldą savo namams. Mūsų elektroninėje parduotuvėje gausu įvairių spalvų ir raštų modelių, o naujausios sekcijos išsiskiria apšvietimo sprendimais, tyliais mechanizmais ir patvarumu.

  Ryškių spalvų ar išskirtinių formų baldai patiks tiems, kurie mėgsta stebinti ir turi susikūrę savo namų viziją. Visi mūsų parduodami baldai yra pasiruošę atlaikyti laiko išbandymus, tad jūsų namai ir po kelių metų atrodys puikiai, kad ir kurį derinį pasirinksite.

  Beje, sekcija neprivalo būti išdėstyta palei vieną sieną. Jei komplekte yra kabinamų spintų ar lentynų jos gali kabėti ir ant kitų sienų netoliese. Taip bus išpildoma erdvė. Šis sprendimas ypač tinka mažesniems butams, kurių svetainėje nėra daug vietos, tačiau reikia stilingų spintų ir lentynų daiktams.

  4. Sekcijos televizoriaus žiūrėjimui


  Tai bene populiariausia sekcijų funkcija – aplink televizoriui skirtą spintelę dažnai sukasi ne vienos šeimos vakarai. Jei ir jūsų namuose televizorius yra svetainės centras – rinkitės tokius sekcijų komplektus, kurie leis gražiai paslėpti laidus. Įprastai jie turi specialias ertmes spintelėse – pro jas galima tvarkingai ištraukti reikiamą kiekį laidų. Taip pat įvertinkite sofos aukštį ir televizoriaus spintelės bei paties televizoriaus aukštį. Jei nesate tikri ar gerai pasirinkote – verta rinktis pakabinamą spintelę arba kabinti televizorių, kad galėtumėte patogiai susireguliuoti aukštį. Jei turite įsigiję namų kino sistemą, žaidimų kompiuterį – įvertinkite ar pasirinktas sekcijos modelis leis patogiai išdėstyti garsiakalbius, po žaidimo sutvarkyti kompiuterį. Tam gali prireikti bent kelių pakabinamų spintelių, talpių stalčių, kurie paslėptų laidus, kai nebereikia konsolės ir pultelių, kitų žaidimo kompiuterio priedų.

  5. Sekcijos darbo kambariui – į ką atkreipti dėmesį?


  Vis daugiau žmonių turi galimybę rinktis hibridinio darbo modelį, tad jiems prireikia įsirengti darbo zoną namuose. Talpios sekcijos čia irgi gali pasitarnauti. Patogiai suplanuoti baldai leis paslėpti, o prireikus patogiai išsiimti kompiuterį, dokumentų aplankus, spausdintuvą ir kitas darbui reikalingas priemones. Jei darbo zona maža – dedikuokite siauresnę, tačiau aukštą sekciją, kurioje tilps visi reikalingi daiktai. Taip jiems bus dedikuota viena patogi erdvė, todėl bus lengviau palaikyti tvarką.

  6. Sekcijos internetu – kaip nusipirkti?


  Pas mus pirkti paprasta! Mūsų svetainėje naudokite filtrus, tokius kaip kaina (nuo-iki) sekcijos gylis, aukštis, plotis, su apšvietimu ar be jo. Tai padės susiaurinti paiešką. Išsirinkę patinkantį modelį spauskite „į krepšelį“, tuomet – pereikite prie apmokėjimo. Suveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą, apmokėkite ir laukite prekės. Apie jos atvykimą informuosime atskiru elektroniniu laišku.

  Jei Jums aktualu pristatymas ir montavimas – kreipkitės į mus. Mūsų sandėlis yra Vilniuje, iš jo galite nemokamai atsiimti prekes, tačiau, jei gyvenate toliau arba neturite tinkamo transporto – už papildomą mokestį visos Jūsų išsirinktos prekės bus atvežtos į namus. Taip pat galime pasiūlyti ir užnešimo bei surinkimo paslaugas, kad savo naujais baldais džiaugtumėtės greičiau.

  Svarbu žinoti, kad Jums nebūtina sumokėti visą sumą iš karto – pasinaudoję lizingu galite įsigyti sekciją ir mokėti už ją patogiai dalimis. Tai leis išsirinkti geriausiai jūsų stilių, norimą kokybę ir funkcionalumą atitinkantį modelį, kuris džiugins ir saugos daiktus ne vienerius metus.

  Mūsų komandoje dirba patyrę specialistai visada pasiruošę suteikti Jums informaciją apie korpusines sekcijas ir nuoširdžiai patarti, kaip geriau apstatyti jūsų pasirinktą kambarį. Susisiekite su mumis jau šiandien ir atnaujinkite savo svetainę nauja, stilinga ir talpia sekcija.

  Sekite mus Facebook'e