Prailginami- Išskleidžiami-Pakeliami staliukai

Informacija

Prailginami- Išskleidžiami-Pakeliami staliukai

Rikiuoti
Filtruoti
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų

Prailginami – išskleidžiami – pakeliami staliukai, kitaip dar gali būti vadinami transformeriais. Taip yra dėl to, kad vienu nesudėtingu judesiu įprastas staliukas gali transformuotis į normalaus dydžio stalą, prie kurio gali atsisėsti daugiau šeimos narių ar netikėtai aplankiusių svečių.
Baldai su padidinimo funkcija yra labai praktiški ir puikiai tinka norintiems papildomai sutaupyti vietos. Leojar savo baldų asortimente siūlo skirtingų dydžių, spalvų ir dizaino pailginamų, išskleidžiamų ar pakeliamų staliukų, pagamintų iš kokybiškų, sertifikuotų medžiagų labai patrauklia kaina. Norimo dydžio staliuką galima užsisakyti internetu. Tačiau jei nerandate sau reikalingo baldo ir turite pavyzdį ar viziją kaip jis turėtų atrodyti tuomet galima kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje ir užsisakyti individualią gamybą.

Taip pat galite į mus kreiptis, jei jums reikalinga profesionali konsultacija ar pagalba, renkantis baldus ne tik svetainei ar valgomajam,. Bet ir kitoms namų erdvėms. Mūsų profesionalų komanda yra ne tik pasiruošusi atsakyti į visas užklausas, bet ir duoti naudingų patarimų dėl baldų pasirinkimo, priežiūros, eksploatavimo ir kitų jums svarbių dalykų.

Sekite mus Facebook'e