Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Spalva

  Pakabinamos lentynos

  Informacija

  Pakabinamos lentynos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 365 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 365 dalykų

  Pakabinamos lentynos – puikiai papildys jūsų namų interjerą ir padės palaikyti juose tvarką. Tai labai universalus baldas, nes yra ne tik funkcionalus, bet ir leidžiantis sutaupyti vietos. Taip pat, patys galite kūrybiškai komponuoti skirtingo dydžio ar stiliaus lentynas, įsirengdami savo namų biblioteką ar patogią darbo vietą. Be to, šis baldas puikiai tiks pačiose įvairiose namų erdvėse, pradedant prieškambariu ar svetaine ir baigiant vonios kambariu ar rūbine.

  Tik nuo jūsų fantazijos priklausys, kam jūs panaudosite pakabinamas lentynas. Ant jų puikiai atrodys įvairios interjero detalės, dekoracijos, žali augalai ar jūsų mėgiamų skulptūrėlių kolekcija. Tai ne tik pagyvins namų interjerą, bet ir padės sukurti unikalų stilių, atskleidžiantį jūsų individualumą ir pomėgius.

  Be to, pakabinamos lentynos yra ypač paklausios savo patrauklia kaina. Kas tikrai daugeliui klientų yra prieinama ir taip nereikalauja didelių išlaidų, norint atsinaujinti savo namus. Išskirtinė Leojar baldų kokybė ir platus pasirinkimas, jau tapo mūsų išskirtinumu, ką jau spėjo įvertinti ir mūsų klientai.

  Sekite mus Facebook'e