Prieškambario baldai

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Informacija

  Prieškambario baldai

  Prieškambario baldai labai svarbi namų interjero detalė. Būtent prieškambario baldai pasitinka tik įžengus į namus ir reprezentuoja bendrą namų interjerą bei stilių. Todėl šiems baldams reikėtų skirti nemažą dėmesį.
  Prieškambario baldai turi būti ne tik dailūs, bet ir atlikti pagrindines savo funkcijas. Kitaip tariant, jie turi būti daugiafunkci...

  Prieškambario baldai labai svarbi namų interjero detalė. Būtent prieškambario baldai pasitinka tik įžengus į namus ir reprezentuoja bendrą namų interjerą bei stilių. Todėl šiems baldams reikėtų skirti nemažą dėmesį.
  Prieškambario baldai turi būti ne tik dailūs, bet ir atlikti pagrindines savo funkcijas. Kitaip tariant, jie turi būti daugiafunkciniai. Pagrindiniai prieškambario baldai yra: spintos, batų dėžės, kabyklos ir lentynos. Kokius prieškambario baldus pasirinkti reikėtų atsižvelgiant į individualius poreikius, įpročius bei patalpos dydį. Jei prieškambaris siauras galima rinktis spintas stumdomomis durimis ar stilingas drabužių kabyklas. Jei prieškambario erdvė neriboja, galima rinktis modernius prieškambario baldų komplektus, arba atskirus, tarpusavyje suderintus, prieškambario baldus. Renkantis prieškambario baldus svarbiausia išsaugoti estetikos ir funkcionalumo pusiausvyrą. Nereikia prieškambario užgrūsti nereikalingais baldais. Stilingą aplinką galima sukurti pasitelkiant vos keletą baldų ir pagrindinių interjero akcentų.
  Mes savo klientams siūlome įvairaus dydžio, dizaino ir spalvų prieškambario baldus. Visi baldai pagaminti iš kokybiškų ir tvirtų medžiagų. Klientams siūlome tiek klasikinio ir modernaus stiliaus prieškambario baldus.

  Daugiau

  Subkategorijos

  • Prieškambario komplektai
  • Prieškambario baldų kolekcijos
  • Prieškambario spintos

   Pirmas žvilgnis tik įėjimus į namus krypsta į prieškambarį, pagal kurį galima labai daug sužinoti apie šeimininkus, jų gyvenimo būdą ir įpročius. Tad labai svarbu, kad jame būtų tik patys reikalingiausi daiktai ir baldai, leidžiantys palaikyti tvarką. Turbūt nei vieni neišsiverčiame be kokybiškos prieškambario spintos, kur galime tvarkingai sukabinti lauko drabužius ar susidėti kasdienai reikalingus daiktus. Taip įėjimo į namus erdvė bus visada tvarkinga ir nesugaišite daug laiko palaikydami švarą.

   Prieškambario spintos kaina yra prieinama, todėl jei dar neturite šio baldo tikrai verta pagalvoti apie jo įsigijimą savo namams. Be to galima rinktis ir įvairių priedų, pavyzdžiui tikrai pravers spintos duryse integruotas veidrodis, kad kasdien išeidami per duris iš namų galėtumėte įvertinti savo išvaizdą. Priklausomai nuo turimo daiktų kiekio galite rinktis įvairių išmatavimų prieškambario spintą. Taip pat ir jos dizainą ar konstrukciją – su varstomomis ar stumdomomis durimis. Sau patikusį variantą galite įsigyti internetu arba kreiptis į mūsų komandą tiesiogiai Vilniuje.

  • Prieškambario Komodos

   Vienas populiariausių ir madingiausių baldų yra prieškambario komodos. Jos ne tik labai elegantiškai ir skoningai atrodo, bet yra labai praktiškos. Jose galite susidėti pačius įvairiausius daiktus, kuriuos ne tik norite greitai ir patogiai surasti, bet ir paslėpti nuo pašalinių akių, palaikant tvarką prieškambaryje.

   Be to, ant komodos viršaus galite pasidėti įvairias dekoratyvines interjero detales: pastatomą šviestuvą, žvakidę, padėklą raktams ar kitoms smulkmenoms. Jų kaina yra labai patraukli ir prieinama daugeliui. Galite rinktis iš plataus asortimento, paties įvairiausio dizaino, medžiagiškumo ir spalvų komodų pasiūlos, kurią rasite mūsų svetainėje.

   Taip pat šis baldas yra populiarus dar ir dėl to, kad jį lengvai pritaikysite tiek prie naujų, tiek jau prie esamų baldų. Komodą lengvai pritaikysite ne tik prieškambaryje, bet ir kitose gyvenamose erdvėse, nes ji yra kompaktiška ir funkcionali. Galite kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje arba atsiųsti užklausą internetu ir mūsų profesionalų komanda padės išsirinkti, atsakys į visus rūpimus klausimus ir ras geriausią sprendimą jums.

  • Batų dėžės

   Įsirenginėjant ar atsinaujinant namus, stengiamės, kad jie būtų kuo jaukesni ir patogūs gyventi. Ne mažiau aktualu ir tai, kad jie būtų funkcionalūs ir galėtume lengvai palaikyti juose tvarką. Tad norint, kad tik įėjus į namus, būtų jauku, svarbu įsigyti tinkamus baldus savo prieškambariui. Turbūt sunku jį įsivaizduoti be patogios ir talpios batų dėžės, kur galėtumėte susidėti jums reikalingą avalynę.

   Priklausomai nuo batų kiekio ir turimos vietos prieškambaryje, galite rinktis tiek uždarą, tiek atvirą batų dėžę. Uždara batų dėžė, atrodo kaip komoda, tad tikrai puikiai derės tiek prie naujų, tiek prie esamų baldų. Ji yra labai praktiška ir talpi, leidžianti sandėliuoti įvairių sezonų avalynę. Tuo tarpu, atvira batų dėžė, puikiai tiks kasdieninei avalynei, ypač tai aktualu prasidedant rudens ar pavasario sezonams, kuomet dažnai lyja. Atviroje batų dėžėje sudėti batai, gali puikiai išdžiūti ir tai neprarasti savo formų. Visą batų dėžių asortimentą itin patrauklia kaina, galite rasti internetu ar susisiekus su mumis Vilniuje.

  • Drabužių kabyklos

   Drabužių kabyklos yra labai universalios ir praktiškos, nes jos puikiai yra pritaikomos tiek namuose, tiek biure. Jos pagamintos taip, kad galima būtų puikiai pritaikyti tiek prie naujų, tiek prie jau esamų baldų. Atsižvelgiant į savo poreikius, galima rinktis jums tinkamiausią modelį – mobilią, pastatomą, kurią lengvai galėsite kilnoti į jums reikalingą vietą arba tvirtinamą prie sienos.

   Dažniausiai drabužių kabyklos yra statomos ar montuojamos prieškambaryje, kad tik įėjus į patalpas būtų patogu nusirengti ir pasikabinti paltus ar striukes. Galima rinktis iš plataus asortimento, kur sau patikusį drabužių kabyklos modelį nesudėtingai galėsite užsisakyti internetu. Mūsų siūlomos drabužių kabyklos yra minimalistinio stiliaus, neperkrautos dekoro detalėmis, parduodamos itin puikia kaina. Tad tikrai surasite sau tinkamiausią variantą, kurį nesudėtingai pritaikysite namų interjere. Savo patogumui, galima rinktis drabužių kabyklą su integruotu veidrodžiu, taip kaskart išeidami pro duris, galėsite įvertinti savo išvaizdą ir būti ramūs, kad puikiai atrodote. Jei nerandate jums tinkamo modelio ar turite klausimų, galite su mumis susisiekti elektroniniu paštu arba tiesiogiai Vilniuje.

    

  • Prieškambario veidrodžiai

   Prieškambaryje dažniausiai esame įpratę dar kartą žvilgtelėti į veidrodį ir įvertinti savo išvaizdą. Tad prieškambario veidrodžiai yra reikalingi daugeliui iš mūsų. Priklausomai nuo šioje erdvėje esančių baldų, veidrodis gali būti kabinamas tiek stačiai, tiek vertikaliai. Galima kabinti ir kelis skirtingus veidrodžius ar integruoti juos į drabužių kabyklas ar spintas. Dažnai jie išnaudojama ir siekiant pagyvinti interjerą ir optiškai išplėsti erdvę. Mūsų asortimente galite rasti minimalistinio stiliaus įvairių dydžių prieškambario veidrodžius, kurie jūsų erdvei suteiks daugiau jaukumo.  Jaukus ir tvarkingas įėjimas į namus ar biurą, visuomet labai daug pasako apie jų šeimininkus, taip susidaro pirmas įspūdis apie jus ir jūsų gyvenimo įpročius.

   Jums tinkamo dydžio prieškambario veidrodį galite patogiai įsigyti internetu ar galite kreiptis tiesiogiai į mūsų atstovybę, esančią Vilniuje. Mes ne tik atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, bet ir padėsime išsirinkti prieškambario veidrodį, geriausia kaina. Mes garantuojame, ne tik mūsų gaminių kokybę, bet ir operatyvų užsakymą vykdymą bei greitą baldų pristatymą, nurodytu adresu.

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 521 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 521 dalykų

  Follow us on Facebook