Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Apšvietimas
  Spalva

  Prieškambario baldai

  Informacija

  Prieškambario baldai

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 1410 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 1410 dalykų

  Prieškambario baldai labai svarbi namų interjero detalė. Būtent prieškambario baldai pasitinka tik įžengus į namus ir reprezentuoja bendrą namų interjerą bei stilių. Todėl šiems baldams reikėtų skirti nemažą dėmesį.

  Prieškambario baldai turi būti ne tik dailūs, bet ir atlikti pagrindines savo funkcijas. Kitaip tariant, jie turi būti daugiafunkciniai. Pagrindiniai prieškambario baldai yra: spintos, batų dėžės, kabyklos ir lentynos. Kokius prieškambario baldus pasirinkti reikėtų atsižvelgiant į individualius poreikius, įpročius bei patalpos dydį. Jei prieškambaris siauras galima rinktis spintas stumdomomis durimis ar stilingas drabužių kabyklas. Jei prieškambario erdvė neriboja, galima rinktis modernius prieškambario baldų komplektus, arba atskirus, tarpusavyje suderintus, prieškambario baldus. Renkantis prieškambario baldus svarbiausia išsaugoti estetikos ir funkcionalumo pusiausvyrą. Nereikia prieškambario užgrūsti nereikalingais baldais. Stilingą aplinką galima sukurti pasitelkiant vos keletą baldų ir pagrindinių interjero akcentų.

  Prieškambaris yra ta vieta, kurioje dažniausiai pradedate dieną, priimate svečius, tad gražūs ir patogūs prieškambario baldai yra būtinybė. Kad žinotumėte, ko Jums reikia arba ką galite pakeisti dabartiniuose namuose – nuspręskite, kokio funkcionalumo Jums reikia. Įprastai čia stovi prieškambario spinta, veidrodis, prieškambario suoliukas ar batų dėžė, komodos. Kokie baldai gali stovėti Jūsų namuose – apsprendžia prieškambario dydis – dažnai jie yra siauri, todėl koridoriaus baldai taip pat neturi būti gilūs. Prieškambario baldai turėtų:
  • Sukurti svetingą atmosferą
  • Parodyti Jūsų stilių
  • Talpinti visus Jums reikiamus vieno sezono daiktus
  Klasikiniai, Skandinaviški ar modernūs prieškambario baldai – mes parduodame itin įvairaus stiliaus baldus. Tinkami koridoriaus baldai papildys bendrą jūsų namų dizainą ir leis iš karto pajusti namų šilumą ir jaukumą. Skaitykite toliau ir rasite patarimus, kokie baldai prieškambariui Jums geriausiai tiktų.

  Prieškambario baldų pasirinkimas

  1) Prieškambario formos ir funkcionalumas
  Skirtingi būstai turi visiškai skirtingus prieškambarius: senuose butuose tai siauri koridoriai, tuo tarpu individualiuose namuose tai gali būti ir gan erdvi patalpa. Tačiau svarbiausia prieškambario funkcija yra saugoti laukui skirtus drabužius bei avalynę, skėčius, rankines ir raktus. Kai erdvė maža – koncentruokitės į funkcionalumą ir talpumą, na, o jei vietos yra daug – pavyks sukurti mažą, bet stilingą kambarį. Klasikiniai ar modernūs prieškambario baldai kurs savitą atmosferą. Atrodys stilingiau, jei prieškambario baldai bus tokio paties kolorito kaip ir visi namai.

  Prieškambario baldai turi būti ne tik funkcionalūs, bet ir nekliudyti praėjimui. Kadangi prieškambariai yra siauriausia namų dalis, svarbu pasirinkti nedidelius baldus, tarp kurių būtų lengva manevruoti. Baldai taip pat turi būti žemo profilio, kad būtų kuo daugiau erdvės ir ji neatrodytų apkrauta. Taip pat turėtumėte pasirinkti sieninius elementus, jei neturite daug vietos (pvz. kabykla ne atskira, o kabliukai ant sienos).

  Jei prieškambaris yra neįprastos formos – jam gali tekti ieškoti neįprastų sprendimų. Tam puikiai pasitarnauja kabinamos lentynos ir siauresni korpusiniai baldai, įdomių formų pufai, ant sienų kabantys veidrodžiai.

  2) Svarbiausi baldai prieškambariui
  Minkštasuoliai ar pufai yra vieni svarbiausių baldų prieškambaryje – ant jų prisėdus patogu apsiauti batus. Spręsti jums – rinksitės dekoratyvų pufą, ar suolą su papildoma vieta avalynei ir šlepetėms. Rekomenduojame, kad praėjimui liktų bent 80 centimetrų – tik tuomet bus patogu praeiti. Šiuolaikiniai modernūs prieškambario baldai yra ir gražūs, ir talpūs, todėl Jums nereikia aukoti stiliaus funkcionalumo vardan. Paprastas prieškambario suoliukas gali papuošiamas pagalvėle, kuri iš karto suteiks jaukumo. Svarbiausio šios vietos neapkrauti rankinėmis – jas geriausia laikyti lentynoje arba stalčiuje.

  Rinkitės prieškambario baldus, kurie turi kabyklas, uždaras spintas, lentynas raktams, stovus skėčiams. Juk dažniausiai prie durų laikome daugybę daiktų: pinigines, raktus, rankines, kremus nuo saulės, lūpų balzamus, šlepetes, šalikus, skrybėles, įvairių stilių batus, paltus. Antresolinėse lentynose dažnai padedamos palapinės, pripučiami čiužiniai, rečiau naudojama patalynė. Tad multifunkciniai prieškambario komplektai leis visus šiuos itin skirtingus daiktus patogiai organizuoti.

  Prieškambario baldų komplektai taip pat padės sukurti harmoningą erdvę – tarpusavyje deranti kabykla, spinta, veidrodžio rėmas ir/ar suoliukas atrodys puikiai. Jums liks pasirūpinti tik detalėmis.

  Veidrodis turėtų būti statomas taip, kad atspindėtų natūralų šviesos šaltinį (jei jis yra) arba lempą. Kai kurie veidrodžiai turi integruotą apšvietimą, o tai labai patogu, jei prieškambaris ilgas ir siauras arba nėra galimybės keisti lempos vietos.

  Stalas-konsolė taip pat gali būti puikus pasirinkimas prieškambariui. Šie nedideli staliukai yra ne tik praktiški, bet ir suteikia erdvei stiliaus. Paprastai jie yra ilgi ir ploni, tad juos patogu pastatyti prie pat sienos. Kai kurie netgi būna su stalčiais. Virš konsolės puikiai tinka kabinti veidrodį, o ant jos padėti gėlių ar gražų indą raktams.

  3) Erdvė palei lubas
  Išnaudokite erdvę palei lubas – čia puikiai tilps kelios lentynos, kabyklos, įdomesni apšvietimo sprendimai. Dažnai daroma klaida – virš minkštasuolio paliekama tuščia erdvė, kuri galėtų tarnauti kaip vieta kepurėms, šalikams, pirštinėms. Pakabinamos lentynos yra puikus pasirinkimas, kuris padės efektyviai išnaudoti šį plotą. Rinkitės nedidelio gylio lentynas, jas užpildykite daiktadėžėmis – taip prieškambaris išliks tvarkingas.

  4) Kabyklos
  Atsargiai – atviros kabyklos yra vieta, kuri dažniausiai pati pirma susijaukia. Kad to išvengtumėte sutarkite su namiškiais, kad ant jos gali kabėti tik po vieną lauko drabužį, o likę kabliukai ar pakabos būtų palikti svečiams. Tai padės išvengti netvarkos.

  Prieškambario baldai internetu

  Mūsų svetainėje visi prieškambario baldai surūšiuoti į papildomas subkategorijas – taip bus lengviau rasti būtent tai, ko reikia. Pas mus parduodami:
  • Prieškambario komplektai – čia rasite būtiniausius baldus, kad įėjimas į namų erdvę būtų patogus. Stilingi ir funkcionalūs pačių įvairių stilių prieškambario baldų komplektai padės greitai įrengti šią namų dalį. Prie baldų rasite matmenis, kurie leis apsispręsti, ar baldų komplektas tilps Jūsų prieškambaryje. Kartais komplektų kaina būna geresnė nei užsakant visus elementus atskirai.
  • Spintos prieškambariui suskirstytos į dar tris grupes: prieškambario spintos stumdomomis durimis, prieškambario spintos varstomomis durimis, prieškambario kampinės spintos. Prieškambario spinta dažniausiai talpina žieminius ir demisezoninius paltus, aksesuarus, tad įvertinkite kiek erdvės Jums reikia. Vienam šeimos nariui reiktų trijų pakabų arba kabliukų.
  • Prieškambario komodos galės saugoti Jūsų šalikus, pirštines, įvairiausius raktus, korteles, rankines, skrybėles. Talpi komoda padės išvengti netvarkos prieškambaryje.
  • Batų dėžės gali būti atviros arba uždaros. Jose tvarkingai sudėsite batus, tad jie nesimėtys po visą koridoriaus erdvę.
  • Drabužių kabyklos yra patogus sprendimas, kai nėra vietos spintai. Taip pat, kai norima turėti vietą dažnai naudojamiems rūbams, krepšiams. Kai kurios jų turi skrybėlių ir kepurių lentynas.
  • Prieškambario veidrodžiai užtikrins, kad išeisite tvarkingai apsirengę. Be to – jie didina erdvę, o tai svarbu, jei koridorius siauras.
  • Konsolė – siauras elegantiškas stalelis ilgomis kojomis, kuris puikiai tarnaus bet kurioje namų erdvėje. Jis itin gražiai atrodys erdviame prieškambaryje.

  Pas mus nesudėtinga įsigyti baldus prieškambariui. Pasirinkite norimo tipo baldus, filtre nustatykite pageidaujamą kainą arba rūšiavimą, Jums tinkantį baldo aukštį, gylį, plotį ir Jums bus išfiltruoti rezultatai. Išsirinkę norimus baldus spauskite „į krepšelį“, tuomet – pereikite prie apmokėjimo. Suveskite savo duomenis, pasirinkite pristatymo būdą, apmokėkite ir laukite baldų. Apie prekių atvykimą informuosime atskiru elektroniniu laišku.

  Jei reikia, baldai gali būti atvežti ir sumontuoti Jūsų namuose. Mūsų sandėlis yra Vilniuje, iš jo galima nemokamai parsivežti baldus, tačiau, jei gyvenate toliau arba neturite tinkamo transporto – už papildomą mokestį baldai bus atvežti Jums į namus. Taip pat galime pasiūlyti ir užnešimo bei surinkimo paslaugas, kad naujieji baldai džiugintų Jus greičiau. Pas mus dirba tik patyrę surinkėjai, tad baldai yra montuojami greitai ir tiksliai.

  Visi baldai gali būti perkami išsimokėtinai dalimis (pasinaudojant lizingu). Tai leis pirkti geriausiai Jūsų stilių, norimą kokybę ir funkcionalumą atitinkančius baldus.

  Kodėl verta rinktis leojar.lt prieškambario baldus?

  Parduodame patikrintų gamintojų baldus. Jei jums aktualu pigūs, stilingi, modernūs lenkiški prieškambario baldai – kreipkitės į mus. Pas mus rasite Black Red White, Maridex, Stolar, Lenart, Piaski, Meblast, Meblocross, Meblar, Cama Meble, Jurek Meble, Signal, Halmar, Fadome, ML Meble, GM Gala Meble, Domel, Drewmix, Intermeble baldus. Jų kokybe įsitikino ne vienas pirkėjas. Be to, jei Jūsų išsirinkti korpusiniai baldai yra per platūs ar per ilgi – kai kurie gamintojai už papildomą mokestį gali juos susiaurinti, patrumpinti. Tad jei radote patinkantį modelį, tačiau jis neišsitenka Jūsų namuose – susisiekite su mumis ir aptarsime, ar yra galimybė modifikuoti pagal Jūsų pageidavimą. Mūsų komandoje dirba patyrę konsultantai, kurie visada įsigilina į kiekvieno kliento poreikius.

  Mes savo klientams siūlome įvairaus dydžio, dizaino ir spalvų prieškambario baldus. Visi baldai pagaminti iš kokybiškų ir tvirtų medžiagų. Klientams siūlome tiek klasikinio ir modernaus stiliaus prieškambario baldus.

  Sekite mus Facebook'e