Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Prieinamumas

  Išpardavimas

  Informacija

  Išpardavimas

  Kokybiški baldai internetu patraukliomis kainomis

  Daugiau
  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 161 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 161 dalykų

  Daugelis norėdami atsinaujinti namus ir įsigyti baldus, stengiasi sulaukti didžiųjų metų švenčių, kurių proga gaudo nuolaidas ir šventines akcijas, tačiau ne visi žino, kad išpardavimas gali vykti nuolat. Leojar savo klientams suteikia galimybę įsigyti kokybiškų baldų žemesne kaina ir nelaukti tinkamos progos, kad turėtumėte daugiau galimybių įsirenti ar atsinaujinti savo namus.

  Išpardavimo skyrelyje yra siūlomi baldai iš ekspozicijos arba esantys sandėlio likučiuose. Dėl to, jiems yra taikomos nuolaidos. Tačiau norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad šių prekių kiekis yra ribotas, tad savo planų įsigyti patikusį baldą neatidėliokite, nes tos prekės galite neberasti. Rekomenduojame dėl konkrečios prekės kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje ar atsiuntus užklausą internetu ir pasitikslinti ar prekė yra sandėlyje. Mes ne tik atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, bet ir padės išsirinkti tinkamiausią baldų variantą.

  Naujų namų įrengimas ar atnaujinimas – puikus būdas įkvėpti naujos energijos namams. Dažnas atsinaujinti nori tam tikromis progomis, pavyzdžiui, prieš Šv. Kalėdas ar Naujus metus, gimtadienius, persikraustęs. Kiti – medžioja akcijas, kurios būna skelbiamos per Šv. Velykas, naujiems mokslo metams, Tėvo dienai ar įmonės gimtadienio proga. Nebūtina to daryti, jei Jus domina pigūs baldai – Leojar savo klientams suteikia galimybę įsigyti kokybiškų baldų žemesne kaina ir nelaukti tinkamos progos, kad turėtumėte daugiau galimybių įsirenti ar atsinaujinti savo namus. Dažniausiai ieškomi pigūs lauko baldai ir pigūs virtuvės baldai. Jei baldai pigūs – nereiškia, kad jie būtinai bus prasti. Mūsų išpardavimo skyrelyje parduodami baldai dažniausiai yra iš eksplozijos arba sandėlio likučiai. Tokie baldai su nuolaida gali puikiai pasitarnauti atnaujinant namus. Tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad šių prekių kiekis yra ribotas, tad savo planų pirkti patikusį baldą neatidėliokite, nes tos prekės galite neberasti. Rekomenduojame dėl konkrečios prekės kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje ar atsiuntus užklausą internetu ir pasitikslinti, ar prekė yra sandėlyje. Mes ne tik atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, bet ir padėsime išsirinkti tinkamiausią baldų variantą, kuris derės prie Jūsų jau turimų baldų.

  Pigūs baldai internetu


  Namai puikiai atspindi ten gyvenančius žmones. Leojar elektorinėje parduotuvėje rasite baldų idėjų, kurios užtikrins, kad Jūsų namai bus patogūs ir atspindės Jūsų stilių ir pomėgius. Pigūs baldai internetu yra puikūs, juose apgalvotas dizainas ir naudojamos kokybiškos medžiagos. Užbaikite savo namų įrengimą tobulu baldu, pavyzdžiui, valgomojo kėdėmis, kompiuterio stalu, sofa su miegojimo funkcija ir kitais – pigūs baldai reiškia, kad galite sutaupyti! Mes siūlome platų baldų ir čiužinių asortimentą, kad galėtumėte sukurti savo geriausius namus. Pas mus rasite platų svetainės, valgomojo ir miegamojo baldų komplektų pasirinkimą, kuris atitiks bet kokį skonį ir biudžetą.

  Pigūs miegamojo baldai


  Patogaus aukščio lova, komforto teikiantys čiužinys – esminiai miegamojo elementai. Greta jų - elegantiški šalia esantys staleliai, kurie puikiai tiks norint paslėpti smulkmenas ir knygas, išvengiant netvarkingo miegamojo vaizdo. Stilinga drabužių spinta su veidrodžiu ar puošniomis rankenomis bei priderinta komoda taip pat gali būti kambario akcentas. Pas mus galite pasirinkti lovas iš medžio, medžio plokščių, aptrauktas audiniu, metaliniai rėmais – pasirinkimas itin įvairus tiek pagal kainas, tiek pagal dydį.

  Pigūs virtuvės baldai


  Įsigijote naują būstą, o gal paveldėjote ir norite atnaujinti virtuvę? Pas mus virtuvės baldų komplektą galite įsigyti nuo 200 eurų. Baldai pigūs, bet ne prasti – virtuvės kaina dažniausiai auga dėl įmantrios furnitūros. Tokios kaip savaime užsidarančios durelės, stalčiai su tyliais bėgeliais, paspaudimo mechanizmai, įmantraus stiliaus rankenėlės. Vienas iš būdų sutaupyti – įsigyti paprastas rankenėles, o vėliau jas atnaujinti.

  Pigūs baldai namams – į ką atkreipti dėmesį perkant?


  Suteikite savo namams savo stilių pirkdami Leojar baldus. Įsigykite mūsų miegamojo baldų, vonios baldų, baro kėdžių, spintelių, komodų ir kitas prekes. Jei dairotės baldų išpardavimo skyrelyje, pateikiame kelis patarimus:

  • Pasižiūrėkite ne tik baldo, bet ir savo kambario matmenis. Tai svarbu, jei, pavyzdžiui, derinate naują spintelę ar komodą prie jau esamų baldų. Būkite tikri, kad palikote praėjimui bent 80 centimetrų pločio tarpą – tik tuomet kambaryje bus patogu.
  • Įvertinkite baldo spalvą ir stilių, palyginkite su jau turimais baldais. Perkant bazinį baldą (pavyzdžiui, naują valgomojo stalą, sofą, miegamojo lovą) – jis gali išsiskirti iš kitų, nes tai bus pagrindinis kambario akcentas. Tačiau jei perkate smulkesnį baldą, tokį kaip kėdės, spintelės, batų dėžė – svarbu, kad jos derėtų bendrame interjere.
  • Montavimas ir pristatymas – naujus baldus galite namo parsivežti patys (mūsų sandėlis yra Vilniuje), tačiau, jei gyvenate toliau arba neturite tinkamo transporto – už papildomą mokestį baldus atvešimeJums į namus. Taip pat galime pasiūlyti ir užnešimo bei surinkimo paslaugas, kad savo naujais baldais džiaugtumėtės greičiau.
  • Jei kyla klausimų – konsultuokitės su mumis. Mūsų specialistai gali Jums pagelbėti ir atsakyti į visus klausimus telefonu, elektroniniu paštu ar socialiniais tinklais.

  Nekantraujame į Jūsų namus įnešti šiuolaikinio dizaino baldų!

   

  Sekite mus Facebook'e