Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Grotelės

  Kūdikių lovelės

  Informacija

  Kūdikių lovelės

  Rikiuoti
  Filtruoti
  Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
  Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

  Būsimi tėvai, stengiasi kuo geriau pasiruošti kūdikio atėjimui. Todėl ieško vieno pagrindinių daiktų, skirtų būsimam vaikui – kūdikių lovelės. Vieni iš pagrindinių kriterijų, ko jie tikisi, tai, kad lovytė būtų kokybiška, patvari, pagaminta iš saugių aplinkai medžiagų ir padedanti užtikrinti kūdikio saugumą. Tačiau ne mažiau svarbi yra ir kūdikių lovelės kaina, nes būsimo vaiko kraitelis ir taip pareikalauja nemažai išlaidų.

  Leojar savo vaikiškų baldų asortimente siūlo standartinių išmatavimų kūdikių loveles su grotelėmis, kurios gali reguliuotis ir keisti padėtis, priklausomai nuo kūdikio amžiaus ir judrumo. Šoninės groteles patogiai galima nuleisti iki minimalaus aukščio, kad kūdikį būtų galima patogiai paimti iš lovelės, pervystyti ar pamaitinti. Be to, poreikiui esant, galima visiškai nuimti vieną lovelės šoną, kad ją galima būtų pristumti prie savo miegamojo lovos.

  Dažnai mažas vaikutis, turi gana daug daiktų, higienos ir priežiūros priemonių, todėl tenka ieškoti papildomos vietos, kur viską tvarkingai susidėti. Šią vietos stokos problemą galite išspręsti pasirinkdami lovelę su integruota spintele ar stalčių bloku, kas leis visus kūdikio daiktus laikyti vienoje vietoje. Taip pat galima pasirinkti ar lovytė stovės stabiliai ant grindų be jokių papildomų funkcijų ar pasirinksite lovelės priedus – ratukus ar linges. Tai tikrai praktiškas sprendimas, nes tai padeda greitai ir efektyviai nuraminti ir dar kartą užmigdyti prabudusį vaikelį, švelniais judesiais pajudinus jo lovytę. Mažyliai pirmuosius mėnesius dar sunkiai skiria spalvas, todėl visų siūlomų lovelių asortimentas yra ramių, šviesių pastelinių spalvų ir ramių tonų, kuriuos lengvai galite priderinti tiek prie savo miegamojo, tiek prie vaikų kambario interjero. Jei nerandate pageidaujamo varianto, visuomet kreipkitės, o mes pasirūpinsime  komfortišku jūsų vaiko miegu ir padėsime rasti geriausią  sprendimą.

   

  Sekite mus Facebook'e