Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Medžiagos
  Sėdimosios dalies aukštis

  Medinės kėdės

  Informacija

  Medinės kėdės

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 116 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 116 dalykų

  Medinės kėdės - neiškęsime per dieną bent kartelį neprisėdę ant kėdės. Pas mūs rasite pačių įvairiausių medinių kėdžių, kiekvienam pagal norus ir poreikius, pagal stilių ir dizainą, platus asortimentas, žemos kainos, nebrangus pristatymas visoje Lietuvoje.    

  Siūlome įsigyti medines kėdes, kurios pagyvins jūsų namų interjerą ir padės susikurti išskirtinį unikalų ir šiuolaikišką stilių.

  Mūsų asortimente galite rasti pačių įvairiausių modelių medinių kėdžių, kurios pastaruoju metu yra itin populiarios. Dievinantiems minimalistinį skandinavišką stilių, tikrai patiks medinės kėdės aptrauktos gobelenu. Taip pat galite išsirinkti savo mėgstamą dizaino stilių ir spalvas nuo klasikinių – pastelinių, iki ryškių spalvų kėdžių. Visi gaminiai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tad tinkamai eksploatuojant jūsų pasirinktos kėdės tarnaus ilgus metus.

  Siūlome bene vieną didžiausių medinių kėdžių asortimentą, lyginant su kitais baldų gamintojais, kur galite sau patikusį variantą įsigyti internetu. O jei nerandate reikalingo kiekio kėdžių galite kreiptis į mūsų atstovybę Vilniuje ir mes būtinai pasistengsime įvykdyti jūsų užsakymą ar pasiūlyti alternatyvą patrauklia kaina.  Taip pat jei turite aktualių klausimų, susijusių su baldų priežiūra, pristatymu ar individualių užsakymų vykdymu, galite drąsiai kreiptis į mūsų profesionalų komandą, kuri yra pasiruošusi jums padėti.

  Rinkitės Leojar baldus ir džiaukitės jaukiais bei stilingais namais!

  Sekite mus Facebook'e