Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Medžiagos

  Prieškambario Komodos

  Informacija

  Prieškambario Komodos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 581 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 581 dalykų

  Vienas populiariausių ir madingiausių baldų yra prieškambario komodos. Jos ne tik labai elegantiškai ir skoningai atrodo, bet yra labai praktiškos. Jose galite susidėti pačius įvairiausius daiktus, kuriuos ne tik norite greitai ir patogiai surasti, bet ir paslėpti nuo pašalinių akių, palaikant tvarką prieškambaryje.

  Be to, ant komodos viršaus galite pasidėti įvairias dekoratyvines interjero detales: pastatomą šviestuvą, žvakidę, padėklą raktams ar kitoms smulkmenoms. Jų kaina yra labai patraukli ir prieinama daugeliui. Galite rinktis iš plataus asortimento, paties įvairiausio dizaino, medžiagiškumo ir spalvų komodų pasiūlos, kurią rasite mūsų svetainėje.

  Taip pat šis baldas yra populiarus dar ir dėl to, kad jį lengvai pritaikysite tiek prie naujų, tiek jau prie esamų baldų. Komodą lengvai pritaikysite ne tik prieškambaryje, bet ir kitose gyvenamose erdvėse, nes ji yra kompaktiška ir funkcionali. Galite kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje arba atsiųsti užklausą internetu ir mūsų profesionalų komanda padės išsirinkti, atsakys į visus rūpimus klausimus ir ras geriausią sprendimą jums.

  Sekite mus Facebook'e