Biuro stalai

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Informacija

  Biuro stalai

  Mes visi norime būti darbingi ir būti produktyvūs, tačiau tam labai daug įtakos turi daug dalykų, vienas svarbiausių – mūsų darbo vietos patogumas. Tad labai svarbu įsirenginėjant savo darbo vietą, išsirinkti tinkamus, ergonomiškus baldus. Svarbu, kad darbo stalai būtų tokio aukščio, kad prie jų būtų patogu dirbti kompiuteriu. Daugeliui yra svar...

  Mes visi norime būti darbingi ir būti produktyvūs, tačiau tam labai daug įtakos turi daug dalykų, vienas svarbiausių – mūsų darbo vietos patogumas. Tad labai svarbu įsirenginėjant savo darbo vietą, išsirinkti tinkamus, ergonomiškus baldus. Svarbu, kad darbo stalai būtų tokio aukščio, kad prie jų būtų patogu dirbti kompiuteriu. Daugeliui yra svarbi kaina, tačiau nemažiau reikšmingas stalo medžiagiškumas, funkcionalumas, dydis ir net stalviršio paviršius. Renkantis sau darbo stalą, įvertinkite  savo poreikius bei darbo specifiką. Nuo to priklausys, kokio dydžio darbo stalas yra reikalingas. Jei tenka daug dirbti su įvairiais dokumentais, tuomet  rekomenduojama rinktis tokį modelį kur yra integruoti stalčiai ar jų blokai. Galite rinktis ir kitą variantą – integruotą spintelę su lentynomis.

  Visą darbinių stalų asortimentą jūs galite surasti internetu arba kreipiantis į mus tiesiogiai Vilniuje. Mūsų profesionalų komanda jums ne tik išsiaiškinę jūsų poreikius, padės išsirinkti geriausią variantą, kuris tarnaus jums ilgus metus. Išsirinkus jums labiausiai patikusį variantą, mes pasistengsime operatyviai įgyvendinti jūsų užsakymą.

  Daugiau
  puslapyje
  Rodoma 1 - 48 iš 179 dalykų
  Rodoma 1 - 48 iš 179 dalykų

  Sekite mus Facebook'e