Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Biuro baldai

  Informacija

  Biuro baldai

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 398 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 398 dalykų

  Darbe praleidžiame didžiąją dalį savo kasdieninio gyvenimo, tad labai svarbu, kad darbo vieta būtų patogi ir ergonomiška. Dėl to svarbu, kad biuro baldai būtų pritaikyti taip, kad jaustumėtės darbingi ilgą laiką. Leojar siūlo platų biuro baldų asortimentą itin patrauklia kaina.Tad tikrai rasite sau geriausią ir labiausiai tinkamą variantą. Visi biuro baldai: darbo stalai, kėdės, lentynos, spintos, spintelės, komodos, konteineriai, žurnaliniai staliukai, lentynos ar kiti mūsų produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, kurios nėra kenksmingos ne tik aplinkai, bet ir Jūsų sveikatai.

  Mūsų dizaineriai sukūrė minimalistinio stiliaus, lengvai pritaikomos interjere spalvų paletės praktiškus biuro baldų modelius, kurie yra labai funkcionalūs ir lengvai komplektuojami bei integruojami, praktiškai bet kur, kur nusprendėte įsirengti sau stacionarią darbo vietą ar biurą savo verslui. Džiaugiamės, jog pelnėme mūsų lojalių klientų pasitikėjimą, kurie drąsiai mus rekomenduoja kitiems, nes yra patenkinti įsigytais biuro baldais.

  Užsisakant biuro baldus internetu galite rinktis tiek pavienius baldus, kuriuos lengvai integruosite į esamą interjerą, tiek rinktis korpusinių biuro baldų komplektus. Taip galite atsinaujinti savo darbo erdves ir taip sukurti atmosferą, kuri motyvuoja ir įkvepia siekti tik geriausių rezultatų. Priklausomai nuo to, kokio dydžio biuro erdves pageidaujate įsirengti ir įkurti darbo vietų. Svarbu, kad darbo vietoje būtų patys būtiniausi baldai – tinkamo aukščio rašomasis darbo stalas, ergonomiška biuro kėdė, lentyna, komoda ar biuro spinta, kur galima susidėti jums reikalingus dokumentus ar prekių pavyzdžius.

  Mūsų konsultantai yra pasirengę Jums padėti išsirinkti ir įsirengti patogiai savo biurą ar darbo vietą pagal Jūsų poreikius. Siūlome aukštos kokybės biuro baldus ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą Jums ir Jūsų verslui!

  Sekite mus Facebook'e