Biuro baldai

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Informacija

  Biuro baldai

  Darbe praleidžiame didžiąją dalį savo kasdieninio gyvenimo, tad labai svarbu, kad darbo vieta būtų patogi ir ergonomiška. Dėl to svarbu, kad biuro baldai būtų pritaikyti taip, kad jaustumėtės darbingi ilgą laiką. Leojar siūlo platų biuro baldų asortimentą itin patrauklia kaina.Tad tikrai rasite sau geriausią ir labiausiai tinkamą variantą. Visi ...

  Darbe praleidžiame didžiąją dalį savo kasdieninio gyvenimo, tad labai svarbu, kad darbo vieta būtų patogi ir ergonomiška. Dėl to svarbu, kad biuro baldai būtų pritaikyti taip, kad jaustumėtės darbingi ilgą laiką. Leojar siūlo platų biuro baldų asortimentą itin patrauklia kaina.Tad tikrai rasite sau geriausią ir labiausiai tinkamą variantą. Visi biuro baldai: darbo stalai, kėdės, lentynos, spintos, spintelės, komodos, konteineriai, žurnaliniai staliukai, lentynos ar kiti mūsų produktai yra pagaminti iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, kurios nėra kenksmingos ne tik aplinkai, bet ir Jūsų sveikatai.

  Mūsų dizaineriai sukūrė minimalistinio stiliaus, lengvai pritaikomos interjere spalvų paletės praktiškus biuro baldų modelius, kurie yra labai funkcionalūs ir lengvai komplektuojami bei integruojami, praktiškai bet kur, kur nusprendėte įsirengti sau stacionarią darbo vietą ar biurą savo verslui. Džiaugiamės, jog pelnėme mūsų lojalių klientų pasitikėjimą, kurie drąsiai mus rekomenduoja kitiems, nes yra patenkinti įsigytais biuro baldais.

  Užsisakant biuro baldus internetu galite rinktis tiek pavienius baldus, kuriuos lengvai integruosite į esamą interjerą, tiek rinktis korpusinių biuro baldų komplektus. Taip galite atsinaujinti savo darbo erdves ir taip sukurti atmosferą, kuri motyvuoja ir įkvepia siekti tik geriausių rezultatų. Priklausomai nuo to, kokio dydžio biuro erdves pageidaujate įsirengti ir įkurti darbo vietų. Svarbu, kad darbo vietoje būtų patys būtiniausi baldai – tinkamo aukščio rašomasis darbo stalas, ergonomiška biuro kėdė, lentyna, komoda ar biuro spinta, kur galima susidėti jums reikalingus dokumentus ar prekių pavyzdžius.

  Mūsų konsultantai yra pasirengę Jums padėti išsirinkti ir įsirengti patogiai savo biurą ar darbo vietą pagal Jūsų poreikius. Siūlome aukštos kokybės biuro baldus ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Susisiekite su mumis ir mes padėsime rasti geriausią sprendimą Jums ir Jūsų verslui!

  Daugiau

  Subkategorijos

  • Biuro stalai

   Mes visi norime būti darbingi ir būti produktyvūs, tačiau tam labai daug įtakos turi daug dalykų, vienas svarbiausių – mūsų darbo vietos patogumas. Tad labai svarbu įsirenginėjant savo darbo vietą, išsirinkti tinkamus, ergonomiškus baldus. Svarbu, kad darbo stalai būtų tokio aukščio, kad prie jų būtų patogu dirbti kompiuteriu. Daugeliui yra svarbi kaina, tačiau nemažiau reikšmingas stalo medžiagiškumas, funkcionalumas, dydis ir net stalviršio paviršius. Renkantis sau darbo stalą, įvertinkite  savo poreikius bei darbo specifiką. Nuo to priklausys, kokio dydžio darbo stalas yra reikalingas. Jei tenka daug dirbti su įvairiais dokumentais, tuomet  rekomenduojama rinktis tokį modelį kur yra integruoti stalčiai ar jų blokai. Galite rinktis ir kitą variantą – integruotą spintelę su lentynomis.

   Visą darbinių stalų asortimentą jūs galite surasti internetu arba kreipiantis į mus tiesiogiai Vilniuje. Mūsų profesionalų komanda jums ne tik išsiaiškinę jūsų poreikius, padės išsirinkti geriausią variantą, kuris tarnaus jums ilgus metus. Išsirinkus jums labiausiai patikusį variantą, mes pasistengsime operatyviai įgyvendinti jūsų užsakymą.

  • Biuro kėdės

   Darbe praleidžiame didžiąją dalį savo gyvenimo, dėl to svarbu tinkamai įsirengti savo darbo vietą, kad kuo ilgiau būtume geros nuotaikos, darbingi ir produktyvūs. Jums tikrai prireiks patogios darbo kėdės, kuri puikiai jums tiktų pagal tek pagal ūgį, svorį, turėtų puikią atramą nugarai ir tiek būtų ergonomiška. Svarbu, kad būtų galima ją reguliuoti, kad būtų galima ilgą laiką jaustis darbingai ir nepervargti.

   Mūsų asortimente galite rasti pačių įvairiausių dizainų ir modelių darbo kėdžių, patrauklia kaina. Tikrai surasite sau tinkantį optimaliausią variantą, kurį galite užsakyti internetu. Jei nerandate to, ko ieškote, galite kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje. Taip pat mūsų profesionalų komanda jums ne tik patars, bet ir padės atrasti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį baldą, kuris puikiai jums tarnaus ilgą laiką. Mes pasistengsime  ne tik laiku įvykdyti jūsų užsakymai, bet ir operatyviai pristatyti nurodytu adresu. Neatidėliokite savo planų įsirengti patogią darbo vietą ir pasirūpinkite savo sveikata ir gera savijauta, rinkdamiesi jums idealiai tinkančius baldus.

  • Biuro komplektai

   Mūsų darbo aplinka turi labai daug įtakos ne tik darbingumui, bet ir fizinei bei psichinei sveikatai. Svarbu, kad ji neblaškytų mūsų dėmesio, o būtų harmoninga ir patogi. Įsirengti sau biurą, kur būtų puiki vieta darbui galima neišleidžiant krūvos pinigų, tai galima padaryti ir mažesne kaina. Kaip tai padaryti? Vienas iš optimaliausių ir praktiškiausių sprendimų  biuro komplektai. Juos sudaro įvairi komplektacija, kurią galite pasirinkti įsivertinę savo poreikius. Galite baldus susiplanuoti pagal save, priklausomai nuo jūsų specifikos.

    Renkantis biuro baldus, rekomenduojama įsivertinti kiek jums vietos reikia įvairių dokumentų laikymui ar reikalingų daiktų sandėliavimui. Kas jums būtų patogiau atviros lentynos ar uždaros dokumentų spintos ar spintelės, o gal stalčių blokai. Taip pat stenkitės apgalvoti net ir mažiausias detales, kad darbo vieta būtų kuo komfortiškesnė. Visus baldų elementus, galinčius būti komplekto dalimi galite rasti mūsų asortimente ir patogiai galite užsakyti internetu. Jei nerandate būtent to, ko ieškote, visada galite kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje.  

  • Biuro Lentynos

   Biuro lentynos – padeda ne tik išspręsti tvarkos problemą, bet puikiai padeda praktiškai išnaudoti erdvę, ypač tai aktualu tuomet jei turite mažas patalpas. Priklausomai nuo savo poreikių ir darbo specifikos, galite rinktis paties įvairiausio dydžio ir dizaino lentynas, tiek atviras, tiek uždaras. Taip galima rinktis lentynas, kurios yra integruotos kartu su komodomis ar spintelėmis su durelėmis.

    Visos lentynos yra gaminamos iš kokybiškų medžiagų, kurios yra patvarios ir nekenksmingos aplinkai. Be to, visi gaminiai yra puikiai pritaikomi ir funkcionalūs tiek įsirenginėjant naują biurą, tiek derinant naujus baldus su jau esamais. Mūsų profesionalų komanda gali jums padėti įsirengti svajonių darbo erdvę labai patrauklia kaina, jums tereikia išsirinkti jums reikalingus baldus ar biuro baldų komplektą. Visa tai galite padaryti suformuodami užsakymą internetu. Jei jums reikalinga profesionalų pagalba, tuomet rekomenduojame kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje. Mes pasistengsime surasti optimaliausią variantą, kuris padės įsirengti jums patogią ir komfortišką darbo erdvę, kur galėsite lengviau pasiekti užsibrėžtų tikslų ir sulaukti geriausių rezultatų.

  • Biuro Spintos

   Biuro spintos – vienas populiariausių ir praktiškiausių baldų verslui. Galima rinktis iš plataus asortimento pačių įvairiausių spalvų, dydžio ir dizaino biuro baldų, siūlomų itin patrauklia kaina. Priklausomai nuo savo poreikių ir verslo specifikos, galite rinktis biuro spintas tiek atviromis lentynomis, tiek uždaromis. Jei reikia eksponuoti prekių pavyzdžius, tuomet puikiai pasitarnaus ekspozicinės spintos su stiklu. Jei nerandate jums reikalingo baldo, galite kreiptis į mus tiesiogiai, mes esame įsikūrę Vilniuje.

    Visus mūsų gaminius galite rasti svetainėje ir užsakyti internetu. Čia siūlome įvairius korpusinius biuro baldus, puikiai tinkančius įvairaus dydžio erdvėms. Galite įsirengti savo biurą tiek klasikiniais, tiek šiuolaikiniais kokybiškais baldais, kurie leis sukurti harmoningą aplinką, padedančią palaikyti darbingą nuotaiką ir produktyvumą. Be to, visi gaminiai yra pagaminti iš sertifikuotų kokybiškų medžiagų. Visiems savo gaminiams suteikiame garantiją, tad jie jums tarnaus ilgus metus ir atrodys puikiai. Mes esame pasiruošę ne tik patarti, bet ir padėti išsirinkti optimaliausią niuro baldų variantą, kuris puikiai tiks jūsų verslui.

  • Biuro Komodos/Spintelės

   Biuro komodos – vienas populiariausių baldų verslui. Jos puikiai tinka įvairaus dydžio erdvėms ir yra lengvai derinamos prie skirtingo interjero. Labai yra mėgstamos dar ir dėl to, kad atrodo šiuolaikiškai ir niekada neišeis iš mados. Šie funkcionalūs baldai yra labai kokybiški, pagaminti iš natūralaus medžio plokščių, kurios yra labai patvarios. Galima jums patikusį modelį užsakyti internetu, tačiau jei nerandate jums reikalingo baldo biurui, galite kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje. Mes ne tik pasistengsime atrasti jums tinkantį biuro baldų variantą ir pasiūlyti jį geriausia kaina, bet ir operatyviai pristatyti baldus nurodytu adresu.

    Mūsų profesionalų komanda jums gali ne tik patarti ar suteikti konsultacijas, rūpimais klausimais, bet ir padės išsirinkti kokybiškus biuro baldus, atitinkančius visus jūsų poreikius. Taip galėsite susikurti savo darbo aplinką ir harmoningą erdvę, kur galėsite jaustis darbingai ir produktyviai, siekiant geriausių rezultatų. Leojar baldų kokybė jau pelnė nepriekaištingą reputaciją klientų tarpe, kurie ne tik patys įsigyja reikalingus baldus, bet ir juos rekomenduoja savo artimiesiems.

  • Biuro Stalčių Blokai/Konteineriai

   Biuro konteineriai – gana neįprastas pavadinimas, tačiau taip vadinamos mobilios spintelės su stalčių blokais, kurias galite puikiai integruoti praktiškai visur, kur tik reikalinga papildoma dokumentų archyvavimo ar daiktų sandėliavimo vieta. Priklausomai nuo turimos vietos ir savo poreikio galite rinktis skirtingo dydžio biuro konteinerius internetu. Jei nerandate jums reikalingo dydžio biuro konteinerio, tuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai – Vilniuje. Mūsų profesionalų komanda yra pasiruošusi jums padėti išsirinkti geriausią biuro baldų variantą jūsų verslui labai prieinama kaina. Tad jei esate numatę atsinaujinti savo biurą, rekomenduojame išbandyti Leojar kokybę ir šiuolaikinį dizainą. Taip galėsite susikurti erdvę, kur galėsite jaustis darbingai ir produktyviai visą darbo dieną.

    Mūsų gaminiai pasižymi ne tik funkcionalumu, praktiškumu, bet ir ilgaamžiškumu, nes yra pagaminti iš kokybiškų sertifikuotų medžiagų, ką jau išbandė mūsų esame klientai, rekomenduojantys mūsų baldus kitiems. Jei turite klausimų ar norite sužinoti daugiau informacijos apie vieną ar kitą modelį, galite kreiptis į Leojar konsultantus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus.

  • Biuro žurnaliniai staliukai

   Biuro žurnaliniai staliukai – Jūsų biurui suteiks elegancijos ir jaukumo. Jų dėka galite susikurti ramybės ir poilsio zoną, kur galėsite ne tik atsipalaiduoti ir ramiai pagalvoti, bet ir prisėsti su potencialiu klientu ar verslo partneriu puodeliui kavos bei aptarti aktualius reikalus. Visus biuro žurnalo staliukus galite įsigyti internetu arba kreipiantys į mūsų atstovybę Vilniuje. Galima rasti sau reikalingą kokybišką, šiuolaikinio dizaino biuro žurnalinį staliuką prieinama kaina, todėl norint atsinaujinti ar įsirengti biurą jums nereikės patirti didelių išlaidų.

   Leojar baldų kokybė ir ilgaamžiškumas, ne tik tapo mūsų reputacijos dalimi klientų tarpe, bet ir išskirtinumu, lyginant su kitais baldų gamintojais. Savo asortimente stengiamės pasiūlyti tik pačius geriausius, šiuolaikinės mados tendencijas atitinkančius gaminius, kuriems suteikiame kokybės garantiją. Mūsų esame klientai jau spėjo tuo įsitikinti ir drąsiai mus rekomenduoja ne tik savo artimiesiems, bet ir draugams. Dirbame ne tik su verslo klientais, bet ir su privačiais užsakymais, tad jei norite įsirengti ar atsinaujinti savo namus ar biurą, mielai jums padėsime.

  puslapyje
  Rodoma 1 - 48 iš 144 dalykų
  Rodoma 1 - 48 iš 144 dalykų

  Sekite mus Facebook'e