Virtuviniai kampai

Informacija

Virtuviniai kampai

Kaskart kai pradedame planuoti atnaujinti savo namus kyla dilema kaip įsirengti kompaktiškai virtuvę, kad ne tik jos neapkrauti baldais, tačiau turėti pakankamai vietos patogiai atsisėsti ne tik sau, bet ir netikėtai atvykusiems svečiams. Išeitis yra virtuviniai kampai. Jie ne tik leidžia kompaktiškai išnaudoti virtuvės plotą, skirtą poilsio zon...

Kaskart kai pradedame planuoti atnaujinti savo namus kyla dilema kaip įsirengti kompaktiškai virtuvę, kad ne tik jos neapkrauti baldais, tačiau turėti pakankamai vietos patogiai atsisėsti ne tik sau, bet ir netikėtai atvykusiems svečiams. Išeitis yra virtuviniai kampai. Jie ne tik leidžia kompaktiškai išnaudoti virtuvės plotą, skirtą poilsio zonai, bet ir yra labai praktiški. Galima rinktis iš keleto variantų, pavyzdžiui patiems susikomplektuoti minkštasuolius, pasirinkti jų apdailą, medžiagas. Tam, kad turėtumėte papildomos vietos sandėliavimui, galima rinktis minkštasuolius su integruotomis daiktadėžėmis, kur galite susidėti pačius įvairiausius daiktus ir taip virtuvėje bus žymiai lengviau palaikyti tvarką.

Visi virtuviniai kampai yra pagaminti iš kokybiškų, patvarių medžiagų, kurias lengva prižiūrėti. Tai ypač aktualu šeimoms, turinčioms mažamečių vaikų. Jums patikusius baldus galite užsisakyti internetu arba kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje. Mes padėsime ne tik išsirinkti geriausią variantą, kurio kaina tikrai nesikandžios, bet ir operatyviai pagaminsime jūsų pageidaujamus baldus bei pristatysime jūsų nurodytu adresu, kad galėtumėte džiaugtis savo nauja virtuve.

Daugiau

Subkategorijos

  • Bond Virtuvės baldų komplektas

    Vertinantiems minimalistinį stilių, tikrai patiks Bond Virtuvės baldų komplektas, kuris padės sukurti jaukią valgomojo erdvę, kur galėsite susirinkti su visa šeima ar bendrauti su savo draugais ir artimaisiais. Šių baldų skandinaviško tipo dizainas leis juos lengvai integruoti praktiškai į bet kurį interjerą, nes jie puikiai derės ir padės nesudėtingai sukurti bendrą harmoningą visumą.

    Kokybiškos medžiagos, naudojamos Bond Virtuvės baldų komplekto gamyboje yra lengvai prižiūrimos ir patvarios, dėl to nereiks baimintis, jog po kiek laiko šiuos baldus teks atnaujinti ar pakeisti. Taip pat šie baldai daugeliui pirkėjų patinka ir dėl to, jog jų kaina yra prieinama, dėl to norėdami įsirengti patogų valgomąjį jūs nepatirsite daug išlaidų. Jei jums patiko šis virtuvinis komplektas, galite jį patogiai įsigyti internetu arba kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje. Mūsų profesionali komanda ne tik patars ir atsakys į visus jums rūpimus klausimus, bet ir pasirūpins, kad baldai būtų pagaminti ir pristatyti, kuo greičiau, kad galėtumėte džiaugtis savo namų jaukumu.

Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų

Follow us on Facebook