Komodos

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Kampinis

  Informacija

  Komodos

  Komodos internetu ir Vilniuje.  Išskirtinio dizaino komodos pasižymi ne tik kokybe, bet ir ergonomiškumu. Jei ieškote išskirtinių, kokybiškų ir unikalių baldų — Leojar komodos kaip tik Jums. Mūsų parduodamos komodos pasižymi savitu stiliumi. Jei norite atgaivinti namų interjerą ir įnešti naujų spalvų, rinkitės medines komodas. Jos ne tik ilgaamž...

  Komodos internetu ir Vilniuje.  Išskirtinio dizaino komodos pasižymi ne tik kokybe, bet ir ergonomiškumu. Jei ieškote išskirtinių, kokybiškų ir unikalių baldų — Leojar komodos kaip tik Jums. Mūsų parduodamos komodos pasižymi savitu stiliumi. Jei norite atgaivinti namų interjerą ir įnešti naujų spalvų, rinkitės medines komodas. Jos ne tik ilgaamžės, bet ir labai elegantiškos. Leojar komodos puikus ir praktiškas pasirinkimas kiekvienam. Tai – tobulas pasirinkimas erdvės tausojimui ir kambario dekorui pagyvinti. Mūsų komanda dirba tam, kad klientas įsigytų tik kokybiškas prekes. Profesionalūs konsultantai pataria ir padeda išsirinkti. Užsukite, komodos laukia Jūsų!

  Daugiau

  Subkategorijos

  • Komodos su stiklu

   Komodos su stiklu išgyvena tikrą renesansą, nes yra labai populiarios tarp įvairaus amžiaus klientų. Tai labai universalus baldas, kuris gali būti labai funkcionalus, skirtas ne tik įvairių daiktų sandėliavimui, bet ir interjero išpildymui. Būtent komoda gali padėti sukurti pasirinktos erdvės interjero visumą, nes gali apjungti skirtingos paskirties ir netgi stiliaus baldus. Galima rinktis iš plačios spalvų paletės, taip pat rinktis ir stiklo spalvą, lentynų kiekį ir net apšvietimą. Būtent papildomas komodos apšvietimas, padeda sukurti ypatingą atmosferą ir jaukumą namuose. Ypač tai efektingai atrodo vakare, kuomet išjungiate pagrindinius šviesos šaltinius ir paliekate blausų komodos apšvietimą, kuris sukurs romantišką nuotaiką. Taip pat galima žaisti ir su įvairiomis interjero detalėmis ar meno kūriniais, mini skulptūromis, kurios padėtos ant apšviestos komodos lentynos, atskleis visą savo grožį. Galima rinktis iš plataus asortimento komodų su stiklais, pagal jums tinkamus išmatavimus, dizainą, spalvą ar stilių. Leojar baldų kokybė pelnė puikų vardą ir daugumos klientų pasitikėjimą, kurie grįžta patys, norėdami atsinaujinti savo namus ir drąsiai rekomenduoja mūsų gaminius savo draugams ir artimiesiems.

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 872 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 872 dalykų

  Follow us on Facebook