Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Patalynės dėžė
  Grotelės
  Čiužinio tipas
  Miegamos dalies plotas

  Vaikiškos, Jaunuolio lovos

  Informacija

  Vaikiškos, Jaunuolio lovos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 384 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 384 dalykų

  Įrenginėti vaikų kambarį, reiktų pradėti nuo tinkamos vaikiškos lovos paieškos. Tai yra pagrindinis baldas, kuriuo jūsų vaikai naudosis ne tik nakties, bet ir dienos metu. Dėl to, labai svarbu, kad vaikiška lova būtų patogi ir leistų užtikrinti mažųjų saugumą.

  Dažnai tėvams kyla klausimas kokio dydžio lovą pirkti savo vaikui ir kaip ją išsirinkti? Pirmas dalykas į ką atkreipkite dėmesį, tai jūsų vaiko amžius ir ūgis. Pavyzdžiui, vaikui iki 4 metų puikiai tiks tradicinių išmatavimų lovelė su apsauginėmis grotelėmis. Tačiau vaikai ir jų miego įpročiai būna labai skirtingi, nes jie mėgsta keisti pozas ir vartytis. Dėl to verta pagalvoti apie platesnę ir didesnio dydžio lovą, leisiančią jam kokybiškai išsimiegoti ir neprabusti.

  Leojar siūlo labai platų vaikiškų lovų asortimentą, kur rasite pačių įvairiausių modelių, pagamintų iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų už itin patrauklią kainą. Galima rinktis įvairių spalvų viengules lovas su mediniu rėmu. Taip pat ir siūlomos daugiafunkcinės lovos, kuriose jau yra integruoti keli baldai, pavyzdžiui lentynos, stalas, komoda ar laipteliai. Toks variantas puikiai tinka tuo atveju, jei vaiko kambarys yra mažas ir nenorite jo apkrauti papildomais baldais. Tad taip kompaktiškai galima patenkinti visus savo poreikius ir pilnai įrengti vaiko kambarį. Taip pat jei auginate kelis vaikus, galite rinktis dviaukštes lovas ar lovas, kurios integruojasi į sieninę spintą ar net trivietes lovas, kurios taip pat leidžia sutaupyti vietos ir išspręsti vaikų miegamųjų vietų problemą. Jei turite klausimų ar nerandate pageidaujamo varianto mūsų asortimente, visada galite kreiptis į mus, kur mūsų profesionalų komanda yra pasiruošusi ne tik atsakyti į visas jūsų užklausas, bet ir išpildyti lūkesčius.

  Sekite mus Facebook'e