Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Prieškambario spintos varstomomis durimis

  Informacija

  Prieškambario spintos varstomomis durimis

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 347 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 347 dalykų

  Spintos varstomomis durimis – puiki alternatyva tiems, kurie ieško būdų kaip išspręsti daiktų laikymo ir sandėliavimo problemą. Dažnai turime daiktų daugiau, nei jų naudojame kasdien, todėl norint palaikyti tvarką namuose, būtina pasirūpinti reikiamo dydžio spintomis. Galima rinktis nuo prieškambario spintos iki trijų durų talpios spintos, kur galėsite ne tik patogiai sukabinti lauko drabužius ir savo bei šeimos narių garderobą, bet ir sudėti daiktus, kuriuos naudojate tiek kasdien, tiek tam tikru metų laiku.

  Kaip pasirinkti optimaliausią variantą? Visų pirma nereiktų vadovautis vien tik kaina, įsivertinkite ir turimų daiktų kiekį ir vietą, kur planuotumėte statyti spintą varstomomis durimis. Taip pat rekomenduojama jei yra galimybė rinktis šiek tiek didesnę ir talpesnę spintą, nes papildomos laisvos lentynos dar niekam nepamaišė. Svarbu atkreipti dėmesį ir į spintos gylį, nes kuo gilesnės lentynos, tuo ilgiau užtruksite norėdami rasti reikalingą daiktą.

  Visus mūsų asortimente siūlomus baldus galima įsigyti internetu arba kreipiantis į mus tiesiogiai – Vilniuje. Mes esame įsitikinę, jog galime patarti ir rasti geriausią sprendimą jūsų namams.

  Sekite mus Facebook'e