Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Plotis (cm)

  Grotelės

  Informacija

  Grotelės

  Subkategorijos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 32 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 32 dalykų

  Perkant miegamojo lovą, vienas iš pagrindinių dalykų į ką reiktų atkreipti dėmesį yra grotelės. Jos įsistato į lovos karkasą ir laiko čiužinį bei jūsų svorį. Jų dydis priklauso nuo jūsų miegamojo lovos išmatavimų bei čiužinio svorio. Tad kuo didesnė jūsų miegamojo lova, tuo didesnių išmatavimų bus ir čiužinys, dėl to svarbu, kad grotelės būtų tvirtos ir patvarios. Jų patvarumą padeda užtikrinti papildomos sutvirtinimo detalės-lamelės bei tarpai tarp grotelių lentelių. Kuo atstumai tarp jų mažesni, tuo ilgiau tarnaus jūsų lova. Be to, rekomenduojama dėti lovos groteles iš dviejų segmentų, o ne vientisas. Taip reikalui esant, bus galima pakeisti reikalingas detales.

  Mūsų pagamintas reikalingas dydžio groteles savo miegamojo lovai galite patrauklia kaina patogiai įsigyti internetu arba kreipiantis į mus tiesiogiai Vilniuje. Jie nerandate jums reikalingo dydžio, tuomet esame pasirengę jums padėti ir pagaminti individualiai bei surasti optimaliausiai tinkantį variantą.

  Leojar baldų kokybės ir kainos santykis jau tapo mūsų vizitine kortele bei išskirtinumu, pelniusiu pasitikėjimą ir reputaciją klientų tarpe.

  Sekite mus Facebook'e