Kraunama...

Vaikų, Jaunuolio baldų komplektai

Informacija

Vaikų, Jaunuolio baldų komplektai

Rikiuoti
Filtruoti
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 112 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 112 dalykų

Patarimai, kurie padės įsirengti vaikų kambarį


Mus supanti aplinka mums turi labai daug įtakos visą mūsų gyvenimą, pradedant mūsų fizine bei emocine savijauta, baigiant charakterio ypatumais. Pati svarbiausia yra namų aplinka mus supusi nuo pat pirmų gyvenimo dienų ir pirmaisiais gyvenimo metais, kuomet mokomės pažinti ne tik mus supančius daiktus, bet ir užmegzti ryšius su šalia esančiais žmonėmis. Taip lavinami įgūdžiai, kurie tampa pagrindu jau tapus suaugusiuoju. Dėl to, labai svarbi erdvė yra vaiko kambarys, jame esantys baldai, dekoro elementai ir interjeras. Tad kaip įrengti vaikui tokią erdvę, kurioje jis galėtų augti, lavintis ir augti sveikas bei turėti laimingą vaikystę.


Pirmas patarimas, tiek esamiems, tiek būsimiems vaikų tėvams, įrenginėjantiems vaikų kambarį būtų tai, jog nesistenkite vienu metu pilnai įrengti vaikų kambario, kruopščiai derindami spalvas, atspalvius ir faktūras. Nors keistai skamba toks patarimas, tačiau kuo toliau tuo labiau, populiarėja tendencija aklai sekti socialinius tinklus, kuriuose šmėžuoja pastelinių tonų vaikų kambariai, kuriuose viskas idealiai tarpusavyje dera. Deja, realiame gyvenime viskas vyksta šiek tiek kitaip. Pirma, jūsų vaikas galbūt visai nenori sterilios tvarkos ir kruopščiai suderintos spalvų paletės. Jis yra smalsus, judrus, besidomintis pačiais įvairiausiais dalykais, tad leiskite jam dalyvauti kūrybiniame procese ir pačiam išreikšti save, kuriant savo žaidimų ir poilsio erdvę, kur jis galės jaustis laisvai, o nesuvaržytam įvairių draudimų, kad nesugadintų šviesaus kilimo puikiai derančio prie pliušinio meškučio ant komodos, kuris yra dekoro elementas, o ne žaislas.


Antras patarimas – rinkitės tinkamus vaikiškus baldus, atitinkančius jo amžių ir raidą. Pavyzdžiui, vaikiška lova turėtų būti nei per maža nei per didelė, kad vaikas joje jaustųsi patogiai ir nebijotų vienas miegoti savo lovoje. Jei neturite galimybės keisti vaikiškus baldus pagal vaiko amžių, rinkitės universalius variantus: tachtą, kušetę, lovą su augimo funkciją ar optimalaus dydžio sofa-lovą, kurią galėsite sustačius sutaupyti vietos žaidimams. Be to, itin praktiškas pasirinkimas – įvairūs vaikų baldų komplektai, kuriuose jau yra pagrindiniai baldai, kurie gali tikti būtent jūsų namams.


Trečias patarimas – įsivertinkite kokio dydžio vaiko kambario plotas ir pabandykite suplanuoti kokio dydžio baldai šiai erdvei būtų patys tinkamiausi. Pavyzdžiui, kol vaikas mažas, jam pilnai užteks lovelės, komodos ar nedidelės spintos. Kai vaikas yra ikimokyklinio ar mokyklinio amžiaus, tuomet jam papildomai reikės ir darbo vietos – rašomojo stalo su patogia ergonomiška kėde. Tad pradėjus įrenginėti vaikų kambarį labai svarbu numatyti kokių baldų jums gali prireikti netolimoje ateityje.

Leojar.lt Jums siūlo platų vaikiškų baldų komplektų pasirinkimą

Mes savo asortimente siūlome puikius kokybiškus vaikiškų baldų komplektus, skirtus įvairaus amžiaus vaikams. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra saugios aplinka ir nesukelia jokių sveikatos sutrikimų. Galima rinktis puikios kokybės vaikiškų baldų komplektus, kuriuos sudaro patys įvairiausi baldai: lovytės, komodos, spintos, rašomieji stalai, maži staliukai, kėdės, lentynos knygoms, spintelės, tachtos, kušetės ir įvairūs priedai, padėsiantys sukurti jaukią ir žaismingą aplinką savo vaikams.


Nuolat papildome savo asortimentą, pasiūlydami geriausią kainos ir kokybės santykį, kurį jau spėjo įvertinti mūsų klientai. Džiaugiamės, jog jie drąsiai rekomenduoja Leojar vaikiškus baldus ir jų komplektus savo draugams bei artimiesiems. Mes garantuojame, jog visi mūsų parduodami baldai yra ne tik patvarūs, bet ir funkcionalūs, tad puikiai atitiks jūsų augančių vaikų poreikius bei džiugins juos.

Sekite mus Facebook'e