Prekių filtras

Įjungti filtrai
    Aukštis (cm)
    Gylis (cm)
    Plotis (cm)

    Metalinės kėdės

    Informacija

    Metalinės kėdės

    Rikiuoti
    Filtruoti
    puslapyje
    Rodoma 1 - 24 iš 166 dalykų
    Rodoma 1 - 24 iš 166 dalykų

    Kėdžių rėmai gaminami iš chromuoto plieno.
    Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti metalinių kėdžių. Pas mus rasite platų asortimenta,geriausios kainos, nebrangus pristatymas visoje Lietuvoje.

    Metalinės kėdės – visuomet atrodo labai stilingai, elegantiškai ir šiuolaikiškai. Be to, jas visuomet galima priderinti prie bet kurio stiliaus baldų. Savo asortimente siūlome didelį pasirinkimą metalinių kėdžių patrauklia kaina. Visiems gaminiai yra kokybiški, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Visiems gaminiams yra suteikiama garantija.

    Internetu galima užsisakyti pageidaujamo modelio reikalingą kėdžių kiekį, o jei nerandate to, ko jums reikia kreipkitės į mus tiesiogiai Vilniuje ir mes pasistengsime išpildyti jūsų lūkesčius ir pageidavimus.

    Mūsų gaminiai jau spėjo pelnyti ne tik puikiai reputaciją klientų tarpe, bet yra paklausūs ir įsirengiant darbo ofisus ar biurus, viešąsias visuomenines erdves. Tai tikrai puikus pasirinkimas, nes metalinės kėdės pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Be to, jos yra patogios ir mėgiamos daugelio žmonių. Išsirinkite sau labiausiai patikusį variantą iš plačios spalvų, modelių ir dizaino pasiūlos, suformuokite užsakymą, jį apmokėkite, o Leojar komanda pasirūpins operatyviu ir saugiu pristatymu, nurodytu adresu.

    Susikurkite jaukius ir stilingus namus, kartu su šiuolaikiškais Leojar baldais!

    Sekite mus Facebook'e