Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Vaikiškos kampinės spintos

  Informacija

  Vaikiškos kampinės spintos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 37 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 37 dalykų

  Renkantis vaikų kambariui baldus, dažnai stengiamės, kad jie užimtų kuo mažiau vietos, būtų kompaktiški ir funkcionalūs. Tad jei ieškote kokybiškos vaikiškos kampinės spintos, Leojar tikrai gali jums pasiūlyti net keletą stilingų modelių iš savo asortimento, kuriuos ne tik puikiai integruosite į naują interjerą, bet ir pritaikysite prie jau esamų baldų.

  Kampinė vaikiška spinta yra praktiška tuo, kad sąlyginai užima nedaug vietos, nesudaro jokių aštrių kampų ir kliūčių ir netrukdo vaikams laisvai judėti savo žaidimų erdvėje. Lyginant su kitais modeliais, tokio tipo spinta yra žymiai gilesnė, dėl to galima patogiai sudėti daugiau daiktų ir dar turėti papildomos vietos daiktų sandėliavimui, kas daugeliui tėvų ypač aktualu.

  Priklausomai nuo turimos erdvės dydžio savo vaikui galite rinktis didesnę – dviejų durų arba mažesnę – vienų durų kampinę spintą. Visos jos pagamintos iš natūralaus medžio plokščių, padengtų medžiagomis, kurios nekenkia aplinkai ir jūsų vaikų sveikatai. Dėl to, galite drąsiai rinktis ir įrengti savo vaikams patogią bei komfortišką žaidimų ir poilsio erdvę.

  Sekite mus Facebook'e