Kraunama...

Antčiužiniai

Informacija

Antčiužiniai

Rikiuoti
Filtruoti
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Jei norite, kad jūsų miegas būtų dar kokybiškesnis, tuomet tikrai pravers įvairaus dydžio antčiužiniai. Juos galite panaudoti ir pritaikyti beveik visur, kur tik reikia didesnio komforto. Galima antčiužinį pasitiesti tiek miegamajame ant lovos, tiek svetainėje – padengti ant sofos-lovos, kad nesijaustų jokie tarpai ar nelygumai ir būtų minkščiau miegoti jus aplankiusiems svečiams. Taip pat antčiužiniai pravers ir vaikų kambaryje, nes be papildomo komforto suteikimo, jie atlieka ir apsauginę funkciją, padėsiančią apsaugoti čiužinį.

Taigi priklausomai nuo to, koks papildomas komfortas ar lovos minkštumas jums reikalingas, galite rinktis skirtingo storio ir medžiagų antžiužinius: viskoelastiniai antčiužiniai – jie puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Taip pat puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų ir sugeria judesius; lateksiniai antčiužiniai – yra ypač elastingi, tačiau netiks jei esate alergiški lateksui; poliuretano putų antčiužiniai – vieni populiariausių, nes jie yra itin elastingi ir puikiai tiks norint išlyginti įvairius nelygumus ir puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų.

 Be to, antčiužinius dauguma vežasi į kaimo sodybas ar keliaudami su šeima. Taip net ir seniausi baldai ar paprasta palapinė virs patogia ir komfortiška miego vieta. Juos patogu transportuoti, nes antčiužinius yra lengva suvynioti ir kompaktiškai supakuoti. Tad jums tereikia išsirinkti jums reikalingą dydį ir minkštumą, o mes pasirūpinsime, kad visi jūsų lūkesčiai ir poreikiai miegoti patogiai, būtų patenkinti.

Leojar pasirūpins, ne tik jūsų patogumu, bet ir pasiūlys geriausią variantą už patrauklią kainą. Mes ne tik esame pasiruošę suteikti visokeriopą profesionalią pagalbą renkantis gaminius iš mūsų plataus asortimento, bet ir išsamiai atsakyti į visus rūpimus klausimus. Taip pat pateiksime jums geriausią kainą ir laiku pristatysime jūsų užsakymus.  

Sekite mus Facebook'e