Lopšeliai

Informacija

Lopšeliai

Viskas kas nauja yra pamiršta sena. Taip galima teigti, kalbant apie paskutines mados tendencijas, ieškant baldų kūdikiui. Lopšeliai – vėl tapo itin paklausiais ir populiariais, nes dauguma būsimų tėvelių nori savo vaikeliui įrengti jaukų ir stilingą kambarį ar kampelį. Toks baldas yra labai estetiškas, praktiškas ir kompaktiškas, užimantis nedaug vietos, tad jį patogiai galima pastatyti šalia savo lovos miegamajame. Taip būsite šalia savo vaiko ir galėsite jį nesudėtingai užmigdyti. Be to lopšelio kaina yra labai patraukli, kas ypač aktualu besirenkant būtiniausių kūdikio prekių ir būtinų priemonių krepšelį.

Lopšelis yra pagamintas iš natūralaus medžio, padengto kokybiškais dažais, kurie yra visiškai nekenksmingi nei jūsų mažyliui, nei aplinkai. Be to, jūsų patogumui lopšelis turi ratukus, kurių pagalba galite švelniai stumdyti lopšelį ir taip nuraminti savo vaikelį. Taip lopšelis gali būti mobilus, tad galima nesudėtingai dirbant namuose, lopšelį perstumti į tą erdvę, kur galite matyti savo mažylį. Taip pat, pagal savo poreikį, lopšelio ratukus, galima užblokuoti, kad vaiko jis būtų stabilus.

Lopšelio dizainas yra sukurtas taip, kad nesudėtingai prie jo pritaikysite įvairius kūdikiui reikalingus priedus: minkštas lovytės apsaugas; baldakimą su užuolaida, kuri apsaugos jūsų vaiką nuo tiesioginės saulės; migdymo žaislą-karuselę, kuri leis greičiau užmigdyti savo mažylį ar kitas ankstyvosios vaiko edukacines priemones, leidžiančias pažinti jį supantį pasaulį.

Norintys įsigyti kokybišką lopšelį savo vaikui, gali kreiptis į mus Vilniuje arba įsigyti sau patikusį variantą internetu. Mūsų komanda yra pasiruošusi ne tik padėti Jums išsirinkti labiausiai tinkantį variantą, bet ir atsakyti į visus kilusius klausimus, dėl lopšelio priežiūros, eksploatacijos ar kokybiškų vaiko baldų pasirinkimo, neišleidžiant daug pinigų.

Sekite mus Facebook'e