Vaikiškos spintos

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Informacija

  Vaikiškos spintos

  Jei norite, kad jūsų vaiko kambaryje būtų daugiau tvarkos, jums tikrai reikia vaikiškos spintos. Tai ne tik labai funkcionalus baldas, bet ir praktiškas, nes spintoje galite tvarkingai susidėti ne tik vaiko drabužius, bet ir nenaudojamus žaislus, stalo žaidimus ar kitus mažiau naudojamus, tačiau vis dar reikalingus daiktus. Taip jums bus lengva ...

  Jei norite, kad jūsų vaiko kambaryje būtų daugiau tvarkos, jums tikrai reikia vaikiškos spintos. Tai ne tik labai funkcionalus baldas, bet ir praktiškas, nes spintoje galite tvarkingai susidėti ne tik vaiko drabužius, bet ir nenaudojamus žaislus, stalo žaidimus ar kitus mažiau naudojamus, tačiau vis dar reikalingus daiktus. Taip jums bus lengva ir paprasta palaikyti tvarką ir visada surasti vietos, kur sudėti daiktus.

  Leojar asortimente yra siūloma labai daug pačių įvairiausių spalvų ir modelių vaikiškų spintų itin patraukliomis kainomis. Čia ne tik išsirinksite jums patikusį modelį, bet ir būsite maloniai nustebinti baldų kokybės. Visi baldai yra pagaminti iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, tad yra saugūs aplinkai ir nekenks jūsų vaikų sveikatai. Mūsų siūlomos spintos, puikiai tiks įvairaus amžiaus vaikų ar jaunuolio kambario įrengimui, jos yra lengvai derinamos tiek su kitais mūsų asortimente siūlomais vaikiškais baldais, tiek su tais, kuriuos jau esate įsigiję anksčiau. Kreipkitės į mus, o mes pasistengsime padėti jums išsirinkti geriausią variantą!

  Daugiau

  Subkategorijos

  • Vaikiškos kampinės spintos

   Renkantis vaikų kambariui baldus, dažnai stengiamės, kad jie užimtų kuo mažiau vietos, būtų kompaktiški ir funkcionalūs. Tad jei ieškote kokybiškos vaikiškos kampinės spintos, Leojar tikrai gali jums pasiūlyti net keletą stilingų modelių iš savo asortimento, kuriuos ne tik puikiai integruosite į naują interjerą, bet ir pritaikysite prie jau esamų baldų.

   Kampinė vaikiška spinta yra praktiška tuo, kad sąlyginai užima nedaug vietos, nesudaro jokių aštrių kampų ir kliūčių ir netrukdo vaikams laisvai judėti savo žaidimų erdvėje. Lyginant su kitais modeliais, tokio tipo spinta yra žymiai gilesnė, dėl to galima patogiai sudėti daugiau daiktų ir dar turėti papildomos vietos daiktų sandėliavimui, kas daugeliui tėvų ypač aktualu.

   Priklausomai nuo turimos erdvės dydžio savo vaikui galite rinktis didesnę – dviejų durų arba mažesnę – vienų durų kampinę spintą. Visos jos pagamintos iš natūralaus medžio plokščių, padengtų medžiagomis, kurios nekenkia aplinkai ir jūsų vaikų sveikatai. Dėl to, galite drąsiai rinktis ir įrengti savo vaikams patogią bei komfortišką žaidimų ir poilsio erdvę.

  • Vaikiškos varstomomis durimis spintos

   Vaikų kambarys – vieta, kur vaikai ne tik žaidžia ir leidžia savo laisvalaikį, bet ir kasdien ruošiasi į darželį ar mokyklą. O tam, kad vaiko garderobas taptų visada lengvai prieinamas ir būtų patogu sudėti jiems kasdien reikalingus daiktus, tėvams tikrai prireiks vaikiškos varstomomis durimis spintos. Tokio tipo spinta labai patogi ir praktiška, nes vaikai patys galės ja puikiai naudotis bei greičiau taps savarankiški, jei jiems dar trūksta įgūdžių patiems pasirinkti reikalingus drabužius ir apsirengti. Matydami kaip tą darote jūs, jie ims pavyzdį ir ilgainiui išmoks tvarkingai susidėti savo drabužius į spintą, ir palaikyti savo kambaryje tvarką.

   Atsižvelgiant į kambario interjerą, galima rinktis įvairaus dizaino vaikišką spintą su vienomis arba dvejomis varstomomis durimis, priklausomai nuo pageidaujamo dydžio. Taip pat atkreipkite dėmesį, kokių vaikiškų rūbų turite daugiau, nes kuo mažesni vaikai, tuo jiems patogiau nusiimti drabužius nuo pakabos, nei tvarkingai sulankstyti ir pasidėti į lentyną. O galvojant apie tai, kaip greitai auga mūsų mažieji, tikrai verta pirkti šiek tiek didesnę ir talpesnę vaikišką spintą, nes kartu su jais didėja ir daiktų kiekis.  

                                                                             

  • Vaikiškos stumdomomis durimis spintos

   Visiems svarbu namie turėti kuo daugiau erdvės ir laisvos vietos. Tai svarbu ir įrenginėjant vaikų kambarį, nes vaikiškos stumdomomis durimis spintos durys neužims papildomos vietos jas darinėjant. Taip galėsite ne tik turėti puikų praktišką daiktą, kur galėsite sudėti vaikų drabužius ir daiktus, bet ir patogu bus juo naudotis ir mažiesiems, nebijant, jog jie gali prisiverti savo mažus pirštukus. Spintų profiliai yra pagaminti taip, kad galima švelniai atstumti ir pristumti spintos duris, todėl jos yra saugios. Be to, pagal savo nuotaiką ir vaiko pomėgius galima keisti stumdomų durų dekorą ir taip sukurti žaismingą vaiko kambario atmosferą bei linksmą vaikišką dizainą, kuris labai pagyvins interjerą.

   Vaikiškos stumdomomis durimis spintos yra pagamintos iš aukštos kokybės natūralaus medžio plokščių ir sertifikuotų medžiagų, kurios yra visiškai saugios ne tik aplinkai, bet ir nekenkia jūsų vaikų sveikatai. Priklausomai nuo daiktų kiekio ir kambario erdvės dydžio, išsirinksite jums labiausiai jums patinkantį ir tinkantį variantą, kas papuoš vaikų kambarį ir jūsų namus. 

  • Vaikiška Spinta-lova

   Vaikiška spinta - lova – tai praktiškas, vienas iš pagrindinių vaiko kambario baldų, kuris padeda ne tik sutaupyti vietos, kas aktualu, turintiems mažą erdvę. Aktuali ir šio baldo patraukli kaina,  nes vaikai greitai auga ir atnaujinti jų gyvenamąsias ir žaidimų erdves tėvams tenka gana dažnai. Vaikiška spinta -lova, patogi ir tuo, kad leidžia palaikyti tvarką vaiko kambaryje, nededant daug pastangų, kas daugeliui užimtų tėvų yra labai aktualu, o ir pačiam vaikui paprasta pačiam susitvarkyti. Rekomenduojama prieš įsigyjant vaikišką spintą-lovą, atkreipti dėmesį į šio baldo išmatavimus ir įsivertinti turimą vietą. Jei jums kyla klausimų kaip tai teisingai padaryti galite kreiptis į mūsų profesionalų komandą, kuri ne tik atsakys į visus jūsų rūpimus klausimus, bet ir padės išsirinkti jums tinkamiausią variantą, atitinkantį visus jūsų ir jūsų šeimos poreikius.

   Visus patikusius baldus galite patogiai įsigyti užsakydami internetu arba kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje. Mūsų profesionalai ne tik patars, bet ir padės išsirinkti jums labiausiai tinkantį variantą!

  puslapyje
  Rodoma 1 - 48 iš 129 dalykų
  Rodoma 1 - 48 iš 129 dalykų

  Sekite mus Facebook'e