Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Medžiagos
  Patalynės dėžė
  Grotelės
  Čiužinio tipas
  Miegamos dalies plotas
  Sėdimosios dalies aukštis
  Apšvietimas
  Spalva

  Miegamojo lovos

  Informacija

  Miegamojo lovos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 499 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 499 dalykų

  Ieškantiems kokybiškos ir patogios miegamojo lovos, siūlome platų miegamojo baldų asortimentą, kur tikrai išsirinksime norimo dydžio ir dizaino modelį, kuris leis susikurti jaukią ramybės ir poilsio oazę.

  Puikiai žinomas faktas: 1/3 savo gyvenimo mes praleidžiame miegodami, tad kokybiška miegamojo lova yra tai į ką verta investuoti perkant naują baldą. Miegamojo lovos arba į jas panašios struktūros žinomos daugiau nei 77 tūkstančius metų. Net ir pirmykščiai žmonės gyvenę Afrikoje olose skaptuodavo vietas gultams ir jas suminkštindavo kailiais, tepdavo žolynų sunkomis, kad atbaidytų vabzdžius. Pirmieji lovų rėmai su čiužiniais aptinkami Maltoje ir Egipte ir yra datuojami 3000-5000 metų prieš Kristų. Čiužiniai buvo gaminami iš šiaudų, žolės ir šieno – ant tokių ir šiandien galima miegoti kai kuriose Lietuvos etnografinėse sodybose. Amerikos komikas Groucho Marksas kartą pajuokavo: „Visko, ko negalima padaryti lovoje, neverta daryti“ – Prancūzijos karalius Liudvikas XIV išties net valdė iš savo prabangios lovos – pasirėmęs į savo pagalves priimdavo lankytojus. Tad miegamojo lovos ir čiužiniai reikalingi žmogui nuo seniausių laikų. Viena kas pasikeitė – miegamojo lova dabar yra privati erdvė, o anksčiau joje miegodavo visa šeima ar net svečiai.

  Miegamojo lovos internetu

  Išsirinkti miegamojo lovą Leojar interneto svetainėje – paprasta. Pas mus rasite lovų, kurios pagamintos iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų. Kodėl tai svarbu? Sertifikatai užtikrina, kad lova bus patvari ir tarnaus ne vienerius metus. Miegamojo lova su čiužiniu dažnai yra pirmas naujakurių pirkinys – juk tik kokybiškos miegamojo lovos dėka galime gerai pailsėti ir sklandžiai pradėti dieną. Mūsų svetainėje miegamojo lovas galima reitinguoti pagal kelis parametrus. Taip bus lengviau išsirinkti iš gausaus asortimento. Galite naudoti šiuos prekių filtrus, jei Jums reikalinga miegamojo lova:

  • Kategorijos (atskirai sugrupuotos metalinės lovos ir miegamojo lovos su patalynės dėže).
  • Kaina (galima nustatyti minimalų ir maksimalų biudžetą).
  • Aukštis, gylis, plotis – tai svarbu, kad parinktumėte proporcingą lovą atsižvelgiant į kambario plotą ir kitus baldus.
  • Miegamos dalies plotas – nuo jo priklausys tai, kokio dydžio bus reikalingas čiužinys.
  • Patalynės dėžė: pasirinktinai, su stalčiais arba kitokiu mechanizmu.
  • Medžiagos – pasirinkite iš ko bus pagamintas miegamojo lovos rėmas.
  • Grotelės – jei anksčiau turėjote lovą ir kokybiškas groteles, galite lovą įsigyti be jų.
  • Čiužinio tipas – norite sukomplektuoto ar įsigysite atskirai?
  • Apšvietimas – kai kurios lovos turi integruotą sprendimą.

  Išsirinkę norimą miegamojo lovą su čiužiniu ar be jo, prie kiekvienos prekės matysite atvežimo terminą. Po prekės kaina galima atlikti pasirinkimus: ar reikalingos grotelės, čiužinys, stalčiai. Skirtingi modeliai turi skirtingus pasirinkimus. Tuomet spauskite „Į krepšelį“, suveskite duomenis ir laukite prekės atvykstant. Mūsų salonas įsikūręs Vilniuje – iš jo galite atsiimti prekes. Arba, pigiai, už papildomą mokestį, galime pasirinktą miegamojo lovą atvežti, užnešti ir surinkti. Pristatymas perkant prekių už daugiau nei 99 Eur – nekainuoja. Užnešimo paslauga prasideda nuo 29 Eur. Jei reikalingas baldo surinkimas – apie tai parašykite užsakymo informacijos lange ties laukeliu „Norėdami palikti pranešimą dėl užsakymo, parašykite jį žemiau esančiame lauke.“. Apmokėti galite visais Lietuvoje veikiančiais bankais, grynaisiais pinigais ar kortele užsakymo metu arba paprastai ir patogiai sudarę lizingo sutartį. Jei kyla klausimų – nedvejodami kreipkitės į mus.

  Kaip išsirinkti miegamojo lovą?

  Dvigulė miegamojo lova tikrai didelis pirkinys. Kad būtų lengviau išsirinkti – Leojar specialistai sudarė atmintinę, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami.
  1. Nusistatykite biudžetą lovai ir čiužiniui. Tai iš karto susiaurina pasirinkimų ratą. Miegamojo lovos su patalynės dėže gali kainuoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Išleidus didesnę sumą čiužiniui – gali kilti noras sutaupyti ant lovos rėmo. Tačiau įvertinkite, ką gaunate pasirinkę mažesnę rėmo kainą. Ko reikia ieškoti, kai pinigai yra svarbus faktorius?

  • Tvirta konstrukcija – kelios detalės, kurias lengva sujungti tarpusavyje naudojant paprastus įrankius.
  • Kokybiškos ir tvirtos medžiagos – apie tai liudija sertifikatai. Įprastai metalinės ir medinės lovos yra tvirtesnės.
  • Stabilumas – kuo didesne plokštuma lova remiasi į grindis – tuo ji stabilesnė ir ilgiau tarnaus.
  • Grotelių pagrindas – ar jis tvirtai prilaikys čiužinį, ar yra groteles stabilizuojantis skersinis (jei grotelės be rėmo), arba – ar galima dėti įrėmintas groteles?
  • Galvūgalis – galima rinktis lovą be jo, tačiau jis suteikia atramą galvai, padeda apsaugoti sieną nuo galvos riebalų. Nuo galvūgalio išvaizdos ir naudojamų medžiagų labai pasikeičia kambario vaizdas.

  Atsižvelgdami į šiuos aspektus, galėsite pasirinkti lovos rėmą, atitinkantį Jūsų biudžetą ir skonį. Venkite tokių lovų variantų, kurių pažadų dėl puikaus miego nepatvirtina kokybiška konstrukcija.

  2. Įvertinkite, kokio dydžio lova Jums reikalinga – net pati mažiausia dvigulė miegamojo lova užims daugiau vietos nei viengulė. Dvigulės lovos miegamos dalies plotas įprastai būna nuo 140 iki 180 centimetrų, viengulės – nuo 80 iki 120 centimetrų. Standartinis ilgis – 200 centimetrų. Jei Jums reikia ilgesnės arba trumpesnės lovos – susisiekite su mumis. Kai kuriuos modelius gamintojas sutinka modifikuoti už papildomą mokestį. Tai gali būti aktualu dėl kambario konstrukcijos arba jei lovoje miegos aukštaūgis. Prie miegamo dalies ploto prisidės rėmo apimtis, tad rinkdamiesi miegamojo lovą su čiužiniu atkreipkite dėmesį į gylį ir plotį – jie nurodo galutinį lovos dydį surinkus. Jei lovoje kartu su Jumis miegos vaikai arba gyvūnai – verta rinktis didesnę lovą, kad visiems užtektų vietos. Praėjimams aplink lovą reiktų palikti bent 80 centimetrų tarpus.


  3. Apgalvokite lovos aukštį. Tai itin svarbu jei lova naudosis mažesnio mobilumo asmuo. Taip pat – žema lova yra privalumas turint vaikų, kadangi jiems augant ir lipant ant baldų yra mažesnė traumų tikimybė nukritus nuo žemo baldo. Dauguma lovų yra maždaug standartinio žmogaus kelių aukštyje, tačiau aukštis gali padidėti uždėjus čiužinį, tad įvertinkite ir tai. Kaip žinoti, ar aukštis bus Jums patogus? Atsisėskite ant kėdės, ant kurios sėdint Jūsų kojos su grindimis sudaro statų kampą. Tuomet pamatuokite sėdynės aukštį. Tai patogu daryti naudojant biuro kėdę. Jei Jūsų ir Jūsų partnerio/-ės, kuris/kuri miegos kartu ūgiai labai skiriasi – aukštį rekomenduojame derinti prie žemesnio asmens. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kurios žemos lovos arba lovos ant kojelių gali neturėti patalynės dėžės.


  4. Įvertinkite miegamojo stilių. Kai atliksite visus aukščiau nurodytus darbus – metas pasirinkti lovos stilių. Mėgstate klasiką, tradicinį stilių, minimalizmą? Tuomet rinkitės medžio spalvos ar baltas lovas. Jūsų namai pulsuoja modernumu ir prabanga? Tuomet boxpring tipo lova bus pagrindinis Jūsų kambario akcentas. Galite jas rinktis iš plačios audinių paletės. Metalinės lovos tinka kuriant lengvą kambario stilių, o metalines ir raitytas lovas itin mėgsta mergaitės. Prie pasirinkto lovos stiliaus galime padėti priderinti ir kitus miegamojo baldus: komodas, naktinius staliukus, spintas. Kreipkitės į mus ir rasime geriausią variantą Jūsų namams.

  Miegamojo lovos su stalčiais

  Išvažiuojantys stalčiai arba čiužinys su pakėlimo mechanizmu ir daiktadėže – itin patogu. Tai papildoma daiktų saugojimo vieta Jūsų namuose. Čia patogiai susidėsite skirtingiems sezonams skirtas antklodes, patalynę. Čia taip pat gali tilpti ir skirtingais sezonais naudojami daiktai: žieminiai paltai, megztiniai, maudymosi kostiumėliai. Priklausomai nuo lovos konstrukcijos, kad daiktai neapdulkėtų, rekomenduojama juos pakuoti į pakavimo maišus.

  Miegamojo lovos dizainas

  Lovos dizainą rinkitės pagal kambario arba viso būsto stilių. Yra du derinimo būdai: nauja dvigulė miegamojo lova derinama prie jau esančių baldų (dažniausiai taip derinama, kai reikia pakeisti seną lovą), arba lova tampa pagrindiniu kambario akcentu ir visi baldai bei aksesuarai derinami prie jos. Pas mus parduodamos klasikinės, skandinaviškos, metalinės, prabangios ir kitokio stiliaus lovos.

  Dvigulės miegamojo lovos

  Kartai sulaukiame klausimų – ar verta investuoti į lovą? Juk miegame ant čiužinio. Atsakymas – taip verta. Visų pirma todėl, kad rėmas pakelia čiužinį nuo žemės ir Jūs galite patogiai ant jo atsigulti. Kitu atveju tektų miegoti ant 2-3 sukrautų čiužinių arba nepatogiai lenktis. Antra – lovos rėmas ir grotelės apsaugo Jūsų čiužinį nuo drėgmės, leidžia iš jo pašalinti dulkes (dalis jų iškrenta pro grotelių tarpus), tad čiužinys tarnauja ilgiau. Trečia – tvirtas ir kokybiškas lovos rėmas užtikrina, kad lova nejudės, o Jūs nejusite kaip naktį vartosi Jūsų partneris/-ė.

  Papildomi lovų funkcionalumai

  Kai kurios lovos turi integruotą apšvietimo sprendimą – jis padeda sukurti tam tikrą atmosferą, gali tarnauti kaip zoninis apšvietimo sprendimas. Taip pat galite įsigyti lovas su veidrodžiu, papildomomis lentynomis. Atstovaujame žymiausius gamintojus, tokius kaip : Black red white, Maridex, Stolar, Lenart, Piaski, Meblast, Meblocross, Meblar, Cama meble, Jurek meble, Signal, Halmar, Fadome, ML meble, GM gala meble, Domel, Drewmix, Intermeble, kurie nuolat kuria inovacijas baldų rinkoje.

  Leojar miegamojo lovos ir pagamintos iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų ir dėl savo patvarumo bei ilgaamžiškumo jau spėjo pelnyti puikią reputaciją ir pasitikėjimą, tad jie ne tik grįžta norėdami atsinaujinti, bet ir drąsiai rekomenduoja kitiems. Be to, Leojar baldų kaina yra prieinama daugeliui, kas leidžia be didelių išlaidų įsirengti ar atnaujinti savo namų interjerą. Jei nerandate konkretaus modelio ar dizaino baldo, visuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai Vilniuje bei atsiuntus užklausą internetu. Mes ne tik atsakysime į visus jums aktualius klausimus, suteiksime informaciją kaip tinkamai prižiūrėti ir eksploatuoti baldus, bet ir padėsime išsirinkti jums labiausiai tinkantį miegamojo baldų variantą, padėsiantį susikurti norimą komfortą kokybiškam poilsiui.

  Sekite mus Facebook'e