Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Patalynės dėžė

  Vaikiškas ištraukiamas Fotelis-Lova

  Informacija

  Vaikiškas ištraukiamas Fotelis-Lova

  Rikiuoti
  Filtruoti
  Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų
  Rodoma 1 - 10 iš 10 dalykų

  Dažnai renkantis minkštuosius baldus tenka spręsti įvairius probleminius klausimus, susijusius su vietos stoka. Tad pirmas dalykas, ko daugelis ieško tai – praktiški baldai, kurie galėtų atlikti keletą funkcijų ir tapti patogia vieta poilsiui ir miegui. Vienas iš populiariausių variantų, tokiu atveju, yra ištraukiamas fotelis-lova, kuris puikiai tiks jaunuolio kambariui, vaikams ar netikėtai užklupusiems svečiams.

  Ištraukiamas fotelis-lova, ne tik padės išspręsti papildomos miegamojo vietos problemą dėl vietos stokos, bet ir taps jaukia vieta, kur galite patogiai leisti laisvalaikį, skaitydami mėgstamą knygą ar žiūrėdami televizorių. Be to, toks baldas yra universalus ir nesudėtingai pritaikomas praktiškai bet kokio stiliaus namų interjere.

  Leojar savo asortimente siūlo pačių įvairiausių modelių ir dizaino ištraukiamus fotelius-lovas, kurių kaina tikrai yra prieinama daugeliui. Tad tikrai rasite tinkamą variantą savo namams, kurį galėsite įsigyti tiek kreipiantis tiesiogiai į mus Vilniuje, tiek internetu. Nuolat atnaujiname savo asortimentą, todėl jei nerandate norimo baldo, visada galite kreiptis į Leojar komandą, kuri pasistengs išpildyti visus jūsų lūkesčius.

  Sekite mus Facebook'e