Stalai

Informacija

Stalai

Ieškote tvirto ir kokybiško stalo? Mes galime Jums padėti. Mūsų stalai pasižymi tvirtumu, plačia spalvų ir formų gama. Stalų gamybai naudojama beržo mediena arba laminuota medžio drožlių plokštė. Leojar siūlo virtuvinius, svetainės, valgomojo, darbo stalus ir kavos bei žurnalinius staliukus. Mediniai stalai pagyvins interjerą, suteiks namams jau...

Ieškote tvirto ir kokybiško stalo? Mes galime Jums padėti. Mūsų stalai pasižymi tvirtumu, plačia spalvų ir formų gama. Stalų gamybai naudojama beržo mediena arba laminuota medžio drožlių plokštė. Leojar siūlo virtuvinius, svetainės, valgomojo, darbo stalus ir kavos bei žurnalinius staliukus. Mediniai stalai pagyvins interjerą, suteiks namams jaukumo ir savitumo. Galime pasiūlyti įvairaus dizaino medinius stalus, kurie puikiai atrodys ir derės prie norimo interjero. Svarbus Leojar klientų privalumas — individualūs užsakymai. Kiekvienas užsukęs pas mus, ir neradęs norimos prekės, gali užsisakyti stalą pagal individualius poreikius. Esame tam, kad padėtume Jums išsirinkti geriausią prekę. Leojar stalai — tai, ko Jums reikia. Mediniai stalai internetu ir parduotuvėje Vilniuje.

Daugiau

Subkategorijos

 • Svetainės stalai

  Svetainės stalai – pagaminti tarpusavyje derinant skirtingas gamybines medžiagas, tokias kaip stiklas, metalas, medis, MDF. Tai itin reikalingas baldas, suteikiantis erdvei modernų, klasikinį ar įprastą stilių. Geros kainos,nebrangus pristatymas visoje Lietuvoje.

  Siūlome įsigyti svetainės stalus

 • Žurnaliniai/Kavos staliukai

  Žurnaliniai/Kavos staliukai - dažnai ilgai užtrunka surasti jo dydį atitinkantį staliuką. Pas mūs rasite kavos staliukų,kartu su matmenų,spalvų aprašymais, tam, kad Jums būtu lengviau išsirinkti.    

  Siūlome įsigyti kavos staliukus

 • Virtuviniai stalai

  Gaminame virtuvinius stalus pagal užsakymą, bei siūlome nusipirkti standartinius stalus pagal pateiktus pavyzdžius.

 • Stalai knygos

  Stalai knygos — tai unikalūs ir universalūs baldai kiekvieniems namams. Stalas knyga yra itin praktiškas — puikiai tiks tiek didelėms, tiek ir mažesnėms erdvėms. Stalas knyga iš kitų baldų išsiskiria praktiškumu: jį galima naudoti sulenktą ir ištiestą. Ištiestas stalas puikiai tiks didesniam būriui draugų bei šeimyninėms šventėms. Sulenktas stalas knyga užima ne daug vietos, be to, atrodo itin stilingai. Stalų dydis ir išmatavimai priklauso nuo konkretaus modelio. Atsižvelgiant į namų interjerą, galima rinktis alksnio, ąžuolo, buko, riešuto atspalvius. Klasikinio stiliaus gerbėjai gali rintis iš juodų ir baltų atspalvių. Stalas knyga — paprasta, stilinga ir praktiška!

 • Rašomieji/Darbo/Biuro stalai

  Rašomieji stalai – reikalingi kiekvienam vaikui ir jaunuoliui namų darbams ruošti,piešti,rašyti.Pas mūs rasite paprastų rašomųjų stalų ir specialiai pritaikytų kompiuteriui, kartu su stalčiais, lentynėlėmis. Gausus asortimentas, geros kainos.
  Siūlome įsigyti rašomuosius stalus

 • Baro staliukai ant ratukų
 • Stalų ir kėdžių komplektai

  Siūlome įsigyti stalų ir kėdžių komplektus.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 677 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 677 dalykų

Follow us on Facebook