Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Medžiagos
  Mechanizmo tipas

  Supamas krėslas

  Informacija

  Supamas krėslas

  Rikiuoti
  Filtruoti
  Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų
  Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų

  Viena iš populiariausių mūsų asortimento prekių yra supamas krėslas. Jį renkasi įvairaus amžiaus pirkėjai, norintys savo namuose įsikurti jaukų poilsio kampelį. Taip pat tai yra nepakeičiamas baldas, auginantiems mažus vaikus, nes sūpuodamiesi krėsle galite lengviau nuraminti ir užmigdyti savo mažylį.

  Mūsų asortimente yra siūlomi pačių įvairiausių modelių, dizaino šiuolaikiški supami krėslai, labai patraukliomis kainomis. Priklausomai nuo savo poreikių ar pomėgių galite rinktis tiek gobeleninius, tiek natūralios ar eko odos supamus krėslus. Pastarieji turi ir reglainerio funkciją, kurios pagalba yra sukuriama papildoma pakyla kojoms, kas leidžia patogiai jas ištiesinti ir pailsinti. Tai labai aktualu žmonėms, dirbantiems ilgas darbo valandas ar stovimą darbą. Sūpuodamiesi tokiame krėsle, galėsite ne tik pailsėti, bet ir puikiai atpalaiduoti įsitempusius kojų raumenis.

  Nesvarbu ką išsirinksite, tačiau turėkite omenyje, kad supamas krėslas, taps mėgstamiausia poilsio vieta daugeliui jūsų šeimos narių, tad gali tekti net pakovoti, kuris pirmas užims jį. Mes esame pasiruošę jums padėti susikurti savo namuose jaukią ramybės ir poilsio oazę.

  Sekite mus Facebook'e