Virtuvinės spintelės

Informacija

Virtuvinės spintelės

Įsirenginėjant ar atsinaujinant virtuvę, viena svarbiausių užduočių yra palaikyti šioje erdvėje tvarką. Šį norą įgyvendinti padės virtuvinės spintelės, kurios padės susikurti daug papildomos vietos susidėti patiems įvairiausiems daiktams: biriems ir ilgo galiojimo maisto produktams, smulkiajai buitinei technikai ar kitiems maisto gamybai reikali...

Įsirenginėjant ar atsinaujinant virtuvę, viena svarbiausių užduočių yra palaikyti šioje erdvėje tvarką. Šį norą įgyvendinti padės virtuvinės spintelės, kurios padės susikurti daug papildomos vietos susidėti patiems įvairiausiems daiktams: biriems ir ilgo galiojimo maisto produktams, smulkiajai buitinei technikai ar kitiems maisto gamybai reikalingiems prietaisams. Priklausomai nuo jūsų turimo naudingojo ploto galite rinktis pastatomas ar pakabinamas virtuvės spinteles. Pastarosios padeda sutaupyti plotą ant žemės ir išnaudoti virtuvės sienas.

Leojar asortimente galima rasti įvairių virtuvinių spintelių, kurių kaina tikrai nesikandžioja. Galite surasti jums reikalingus baldus ir susikomplektuoti norimą spintelių skaičių. Renkantis virtuvines spinteles, svarbu išsimatuoti vietą, kur jas planuojate statyti ar kabinti. Taip pat reiktų žinoti atstumus nuo langų ar durų, nes pasirinkus gilesnes spinteles, jos gali užstoti praėjimą ar vaizdą pro langą. Tad svarbu žinoti koks turėtų būti virtuvinių spintelių aukštis, plotis ir gylis.

 Jei nerandate jums reikalingų išmatavimų, galite kreiptis į mūsų komandą tiesiogiai Vilniuje arba atsiųsti užklausą internetu. Mes ne tik pakonsultuosime, bet ir patarsime kokios spintelės tiktų jūsų virtuvei.

Daugiau

Subkategorijos

 • Virtuvės spintėlių kolekcija PREMIO

  Virtuvės spintelių kolekcija Premio – leis įgyvendinti savo viziją apie jaukią namų erdvę, kur galėsite kartu su šeima gaminti ir turiningai leisti laiką. Svarbiausia virtuvėje turėti pakankamai virtuvinių spintelių, kur galėsite susidėti ne tik maisto produktus, prieskonius, bet ir maisto gamybai reikalingus prietaisus ar indus. Priklausomai nuo Jūsų turimos virtuvės dydžio, galite rinktis dviejų tipų – pakabinamas arba pastatomas virtuvines spinteles. Jas galite lengvai derinti ir komplektuoti tiek kartu, tiek atskirai su jau turimais baldais, nes visi baldai yra minimalistinio stiliaus ir lengvai pritaikomos paletės spalvų.

  Leojar virtuvės spintelės yra pagamintos iš medžiagų, atitinkančių aukščiausius kokybės standartus, todėl galime drąsiai garantuoti, kad jos Jums tarnaus ilgus metus. Mūsų klientai jau įvertino spintelių asortimentą ir jas renkasi įrenginėdami ne tik virtuvės ar valgomojo interjerą, bet ir atnaujindami sodybas ar vasaros poilsio namus. Virtuvės spintelės garsėja ne tik savo praktiškumu ir funkcionalumu, bet ir patrauklia kaina, kuri galioja ne tik perkant internetu. Virtuvės spintelių kolekcijom Premio prekiaujame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, tad galime pasiūlyti Jums geriausią virtuvės interjero sprendimą jau dabar!

 • Virtuvės spintėlių kolekcija Econo

  Virtuvės spintelių kolekcija Econo – leis įgyvendinti savo viziją apie jaukią namų erdvę, kur galėsite kartu su šeima gaminti ir turiningai leisti laiką. Svarbiausia virtuvėje turėti pakankamai virtuvinių spintelių, kur galėsite susidėti ne tik maisto produktus, prieskonius, bet ir maisto gamybai reikalingus prietaisus ar indus. Priklausomai nuo Jūsų turimos virtuvės dydžio, galite rinktis dviejų tipų – pakabinamas arba pastatomas virtuvines spinteles. Jas galite lengvai derinti ir komplektuoti tiek kartu, tiek atskirai su jau turimais baldais, nes visi baldai yra minimalistinio stiliaus ir lengvai pritaikomos paletės spalvų.

  Leojar virtuvės spintelės yra pagamintos iš medžiagų, atitinkančių aukščiausius kokybės standartus, todėl galime drąsiai garantuoti, kad jos Jums tarnaus ilgus metus. Mūsų klientai jau įvertino spintelių asortimentą ir jas renkasi įrenginėdami ne tik virtuvės ar valgomojo interjerą, bet ir atnaujindami sodybas ar vasaros poilsio namus. Virtuvės spintelės garsėja ne tik savo praktiškumu ir funkcionalumu, bet ir patrauklia kaina, kuri galioja ne tik perkant internetu. Virtuvės spintelių kolekcijom Econo prekiaujame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, tad galime pasiūlyti Jums geriausią virtuvės interjero sprendimą jau dabar!

 • Virtuvės spintėlių kolekcija Eliza

  Virtuvės spintelių kolekcija Eliza – leis įgyvendinti savo viziją apie jaukią namų erdvę, kur galėsite kartu su šeima gaminti ir turiningai leisti laiką. Svarbiausia virtuvėje turėti pakankamai virtuvinių spintelių, kur galėsite susidėti ne tik maisto produktus, prieskonius, bet ir maisto gamybai reikalingus prietaisus ar indus. Priklausomai nuo Jūsų turimos virtuvės dydžio, galite rinktis dviejų tipų – pakabinamas arba pastatomas virtuvines spinteles. Jas galite lengvai derinti ir komplektuoti tiek kartu, tiek atskirai su jau turimais baldais, nes visi baldai yra minimalistinio stiliaus ir lengvai pritaikomos paletės spalvų.

  Leojar virtuvės spintelės yra pagamintos iš medžiagų, atitinkančių aukščiausius kokybės standartus, todėl galime drąsiai garantuoti, kad jos Jums tarnaus ilgus metus. Mūsų klientai jau įvertino spintelių asortimentą ir jas renkasi įrenginėdami ne tik virtuvės ar valgomojo interjerą, bet ir atnaujindami sodybas ar vasaros poilsio namus. Virtuvės spintelės garsėja ne tik savo praktiškumu ir funkcionalumu, bet ir patrauklia kaina, kuri galioja ne tik perkant internetu. Virtuvės spintelių kolekcijom Eliza prekiaujame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, tad galime pasiūlyti Jums geriausią virtuvės interjero sprendimą jau dabar!

 • Virtuvės spintėlių kolekcija Modena

  Virtuvės spintelių kolekcija Modena – leis įgyvendinti savo viziją apie jaukią namų erdvę, kur galėsite kartu su šeima gaminti ir turiningai leisti laiką. Svarbiausia virtuvėje turėti pakankamai virtuvinių spintelių, kur galėsite susidėti ne tik maisto produktus, prieskonius, bet ir maisto gamybai reikalingus prietaisus ar indus. Priklausomai nuo Jūsų turimos virtuvės dydžio, galite rinktis dviejų tipų – pakabinamas arba pastatomas virtuvines spinteles. Jas galite lengvai derinti ir komplektuoti tiek kartu, tiek atskirai su jau turimais baldais, nes visi baldai yra minimalistinio stiliaus ir lengvai pritaikomos paletės spalvų.

  Leojar virtuvės spintelės yra pagamintos iš medžiagų, atitinkančių aukščiausius kokybės standartus, todėl galime drąsiai garantuoti, kad jos Jums tarnaus ilgus metus. Mūsų klientai jau įvertino spintelių asortimentą ir jas renkasi įrenginėdami ne tik virtuvės ar valgomojo interjerą, bet ir atnaujindami sodybas ar vasaros poilsio namus. Virtuvės spintelės garsėja ne tik savo praktiškumu ir funkcionalumu, bet ir patrauklia kaina, kuri galioja ne tik perkant internetu. Virtuvės spintelių kolekcijom Modena prekiaujame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, tad galime pasiūlyti Jums geriausią virtuvės interjero sprendimą jau dabar!

 • Virtuvės spintėlių kolekcija Tiffany

  Virtuvės spintelių kolekcija Tiffany – leis įgyvendinti savo viziją apie jaukią namų erdvę, kur galėsite kartu su šeima gaminti ir turiningai leisti laiką. Svarbiausia virtuvėje turėti pakankamai virtuvinių spintelių, kur galėsite susidėti ne tik maisto produktus, prieskonius, bet ir maisto gamybai reikalingus prietaisus ar indus. Priklausomai nuo Jūsų turimos virtuvės dydžio, galite rinktis dviejų tipų – pakabinamas arba pastatomas virtuvines spinteles. Jas galite lengvai derinti ir komplektuoti tiek kartu, tiek atskirai su jau turimais baldais, nes visi baldai yra minimalistinio stiliaus ir lengvai pritaikomos paletės spalvų.

  Leojar virtuvės spintelės yra pagamintos iš medžiagų, atitinkančių aukščiausius kokybės standartus, todėl galime drąsiai garantuoti, kad jos Jums tarnaus ilgus metus. Mūsų klientai jau įvertino spintelių asortimentą ir jas renkasi įrenginėdami ne tik virtuvės ar valgomojo interjerą, bet ir atnaujindami sodybas ar vasaros poilsio namus. Virtuvės spintelės garsėja ne tik savo praktiškumu ir funkcionalumu, bet ir patrauklia kaina, kuri galioja ne tik perkant internetu. Virtuvės spintelių kolekcijom Tiffany prekiaujame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje, tad galime pasiūlyti Jums geriausią virtuvės interjero sprendimą jau dabar!

Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų
Rodoma 1 - 11 iš 11 dalykų

Follow us on Facebook