Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Spintelių kategorija

  Virtuvinės spintelės

  Informacija

  Virtuvinės spintelės

  Subkategorijos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 469 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 469 dalykų

  Įsirenginėjant ar atsinaujinant virtuvę, viena svarbiausių užduočių yra palaikyti šioje erdvėje tvarką. Šį norą įgyvendinti padės virtuvinės spintelės, kurios padės susikurti daug papildomos vietos susidėti patiems įvairiausiems daiktams: biriems ir ilgo galiojimo maisto produktams, smulkiajai buitinei technikai ar kitiems maisto gamybai reikalingiems prietaisams. Priklausomai nuo jūsų turimo naudingojo ploto galite rinktis pastatomas ar pakabinamas virtuvės spinteles. Pastarosios padeda sutaupyti plotą ant žemės ir išnaudoti virtuvės sienas.

  Leojar asortimente galima rasti įvairių virtuvinių spintelių, kurių kaina tikrai nesikandžioja. Galite surasti jums reikalingus baldus ir susikomplektuoti norimą spintelių skaičių. Renkantis virtuvines spinteles, svarbu išsimatuoti vietą, kur jas planuojate statyti ar kabinti. Taip pat reiktų žinoti atstumus nuo langų ar durų, nes pasirinkus gilesnes spinteles, jos gali užstoti praėjimą ar vaizdą pro langą. Tad svarbu žinoti koks turėtų būti virtuvinių spintelių aukštis, plotis ir gylis.

   Jei nerandate jums reikalingų išmatavimų, galite kreiptis į mūsų komandą tiesiogiai Vilniuje arba atsiųsti užklausą internetu. Mes ne tik pakonsultuosime, bet ir patarsime kokios spintelės tiktų jūsų virtuvei.

  Sekite mus Facebook'e