Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  1 AUKŠTO/2 VIETŲ vaikiškos lovos

  Informacija

  1 AUKŠTO/2 VIETŲ vaikiškos lovos

   

   

  Daugiau
  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 102 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 102 dalykų

  Daugumai tėvų, auginančių mažamečius vaikus, aktualu yra sutaupyti papildomos vietos, kad vaikų kambaryje būtų pakankamai erdvės vaikų žaidimams. Tad šios problemos sprendimui puikiai tiks 1 AUKŠTO/2 VIETŲ vaikiškos lovos, kurios yra labai kompaktiškos ir patogios. Jos pagamintos iš puikios kokybės sertifikuotų medžiagų, nekenkiančių aplinkai ir jūsų vaikų sveikatai.

  1 AUKŠTO/2 VIETŲ vaikiškos lovos, pagamintos taip, kad antroji lova lengvai išsitrauktų iš pagrindinio korpuso kaip stalčius. Ištraukta ji užsifiksuoja ir yra stabili. Vaikai patys galės patogiai įlipti ir išlipti į savo lovą, nes ji nėra aukšta. Dėl to nereikia jaudintis, jog vaikas gali iš jos iškristi.

  Savo asortimente siūlome itin platų vaikiškų lovų pasirinkimą, pradedant nuo gimimo iki paauglystės. Pagal savo poreikius, galite rinktis jums labiausiai patinkantį lovos dizainą ar spalvą, kurią lengvai priderinsite prie vaiko kambario interjero. Be to, visos vaikiškos lovytės yra siūlomos itin patraukliomis kainomis, kas ypač aktualu jauniems tėvams, auginantiems ne vieną mažylį.

  Sekite mus Facebook'e