Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Medžiagos
  Patalynės dėžė
  Grotelės
  Čiužinio tipas
  Miegamos dalies plotas
  Sėdimosios dalies aukštis
  Apšvietimas
  Spalva

  Lovos

  Informacija

  Lovos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 396 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 396 dalykų

  Gera visos dienos savijauta priklauso nuo kokybiškos lovos. Juk joje dažnas praleidžiame 6-9 valandas miegodami, tad lovos ir čiužinio kokybė tiesiogiai daro įtaką savijautai. Lovą sudaro ne tik čiužinys – svarbu atkreipti dėmesį į galvūgalį, kojūgalį, groteles, kojeles, stalčius, šonų aukštį, patį rėmą. Lovos yra įvairių formų ir dydžių bei skirtingų savybių. Svarbiausia lovos ypatumas - patogumas. Leojar pigios miegamojo lovos garantuos gerą, kokybišką poilsį erdvioje, minkštoje lovoje. Pagrindiniai miegamojo lovų privalumai, kuriais pasižymi Leojar parduodamos lovos: stabilumas, minkšta ir erdvi miegamoji dalis ir patraukli kaina. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pasirinkti lovą pagal savo pageidavimus ir poreikius. Nesvarbu, kokia galvūgalio forma Jums patinka ar kokia spalva geriau dera interjere – pas mus rasite platų pasirinkimą, nes lovos internetu tai greita ir patogu! Perkant lovą reikia atsižvelgti į daugybę dalykų. Norite patogumo, o gal geros atramos skaitymui? Leojar siūlome skirtingas lovas skirtingomis kainomis ir įvairaus dizaino, taip pat įvairių dydžių, kad atitiktų Jūsų poreikius ir biudžetą. Patikrinkite norimos įsigyti lovos specifikacijas ir savybes, įsitikinkite, kad specifikacijos atitinka Jūsų poreikius. Užsisakykite ir laukite savo svajonių lovos atvykstant!


  Kai perkamos lovos internetu – galite rinktis iš daugybės variantų komplektų. Pagrindiniai lovų tipai:

  • Viengulės lovos;
  • Dvigulės lovos (dar vadinamos miegamojo lovos);
  • Sulankstomos lovos;
  • Vaikiškos ar jaunuolio kambario lovos.

  Aptarsime visus tipus plačiau, kad Jums būtų lengva išsirinkti.
  Viengulės lovos patogios jei turite vaikų arba renkatės lovą tik vienam asmeniu. Viengulės lovos taip pat populiarus pasirinkimas sodyboms, kadangi jose dažnai reikia papildomo miegamo ploto.

  Dvigulės lovos yra vienas pirmųjų pirkinių į naujus namus. Taip pat, dvigulės lovos atnaujinimas leidžia ženkliai pagerinti miego kokybę – naujas, dažnai didesnis nei prieš tai turėtas, rėmas, grotelės ir tinkamai parinktas čiužinys prisideda prie gero miego.

  Sulankstomos lovos yra itin patogu, jei vietos turite nedaug. Sulankstytos jos atrodo tarsi spinta. Sulankstomos lovos itin tinka mažiems butams ar studijos tipo apartamentams, kadangi padeda lengvai transformuoti erdvę. Tokiose lovose dažnai yra ir lentynos, tad išlankstę lovą greta turėsite ir miegui reikalingus daiktus.

  Vaikiškos ar jaunuolio kambario lovos dažnai yra žaismingesnio dizaino. Vaikiškos lovos yra mažesnės, dažniausiai – su apsauginėmis grotelėmis. Itin populiarios jaunuolio kambario lovos su papildomai ištraukiamu čiužiniu – tai puikus būdas apnakvydinti vaiko draugą arba pačiam prigulti, jei vaikas negaluoja ir reikia budėti.

  Leojar lovos internetu


  Mūsų lietuviškos elektroninės parduotuvės pirkėjams siūlome galimybę naudoti filtrus, kurie leis išsirinkti lovą pagal savo poreikius: nustatyti minimalią ir maksimalią kainą, priedus, funkcionalumą, medžiagas. Prie kiekvieno modelio matysite jo gamybos terminą. Esant poreikių yra galimybė keisti kai kurių baldų matmenis – pavyzdžiui sutrumpinti medinę dalį ar keisti aukštį. Dėl šių pakeitimų susisiekite su mumis ir išsamiai pakonsultuosime. O jei radote tinkamą modelį ir nusprendėte pirkti – spauskite „Į krepšelį“ ir pereikite prie kito žingsnio – duomenų suvedimo ir apmokėjimo. Daugelį baldų taip pat galima įsigyti lizingu paprastai užpildžius paraišką internetu.


  Jau išsirinkote kelis variantus tinkamos lovos internetu, tačiau negalite apsispręsti? Mūsų profesionalūs konsultantai yra pasiruošę Jums padėti. Kreipkitės telefonu: +370 645 30740, аrba el. paštu [email protected]. Atsakysime į visus iškilusius klausimus!

  Leojar lovų dydžiai


  Graži diena iš tikrųjų prasideda nuo gero miego – o geram miegui reikia pakankamai vietos. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų lovų rėmų asortimentą, kad galėtumėte puikiai išsimiegoti! Jūsų pasirinkimui yra didelių lovų rėmai (Queen size), labai dideli lovų rėmai (King size) ir viengulių lovų rėmai. Kiekvienas dydis siūlomas iš įvairių medžiagų (LMDP, medžio drožlių plokštė, metalas, aptrauktos audiniu ar eko oda). Lietuvoje vyrauja keli lovų dydžių standartai: dvigulė 160 -180 cm pločio, siauresnė dvigulė 140 cm bei viengulė 80-120 cm pločio, tačiau skirtingi gamintojai gali siūlyti ir kitokius matmenis. Galutinis lovų dydis priklauso nuo rėmo apdailos.

  • Medžio drožlių lovų rėmai yra klasikiniai ir patogūs, juos lengva derinti namuose. Lietuviškos tradicijos lemia tai, kad interjere vyrauja natūralūs medžio atspalviai, tad pasirinkus šio tipo rėmą – tradicinį stilių lengva įgyvendinti. Visos parduodamos lovos sukurtos taip, kad tarnautų ilgai. Esate naujakuriai ir dar nesate tikri dėl kambario stiliaus? Tuomet rinkitės paprasto dizaino medžio plokštės lovos rėmą – jis puikiai derės bet kokio stiliaus namuose.
  • Jei esate romantiškas žmogus, Jums bus sunku atsispirti metaliniam lovos rėmui, nes jo galvūgalis turi puošnų išlenktą dizainą, prie jo lengva tvirtinti dekoracijas – pavyzdžiui, puošnias pagalvėles. Tinkamai parinktos klijuoto medžio grotelės puikiai prisitaikys prie jūsų kūno svorio ir padidins čiužinio lankstumą. Metalinės lovos rėmai pasižymi patvarumu ir tvirtumu, o tai garantuoja malonius sapnus kiekvieno miego metu.
  • Jei gyvenate mažoje erdvėje – turite būti sumanūs. Vienas iš populiarių pasirinkimų – miegamojo spinta-lova. Ji sukuria rafinuotą ir neperkrautą erdvės pojūtį – niekas nepastebės jūsų lovos, net jei ji bus viduryje kambario. Įmontuotos lentynos – funkcionalios, jose galite laikyti sau mielus daiktus, kurių reikia prie lovos – knygos, žurnalai, krovikliai. Dar vienas protingas pasirinkimas – lovos rėmas su erdviais stalčiais po juo. Galima rinktis ištraukiamus stalčius arba pakeliamus mechanizmus – taip dar daugiau daiktų tilps namuose.

  Lovų funkcionalumas


  Renkantis lovą – atkreipkite dėmesį į jos funkcionalumą. Jei Jums reikia vietos pasidėti daiktams, patalynei – stalčiai arba pakeliamas čiužinio mechanizmas yra būtinybė. Stalčių mechanizmų yra įvairių – atitraukiamų rankena, su paspaudimu, tad pasirinkite tai, kas svarbu Jums. Lovos su pakeliamo čiužinio mechanizmu gali būti atveriamos iš šono arba iš galo – tam tikro tipo kambariuose viena ar kita opcija gali būti patogesnė.


  Dar viena, vis dažniau pageidaujama, funkcija – įmontuotas apšvietimas. Dažniausiai tai būna LED lempos, tad jos neišpūs elektros sąnaudų, tačiau gali padėti sukurti tam tikrą kambario atmosferą, tarnauti kaip zoninis apšvietimas.


  Lentynos galvūgalyje arba kojūgalyje – dar viena funkcija, kuri pravers tiems, kurie mėgsta greta savęs turėti tam tikrus daiktus. Tai gali būti patogu, jei kambario erdvė nedidelė.

  Lovų komplektacijos


  Svarbiausi lovų elementai yra šie:

  • Rėmas – medžio plokštės, metalinis, aptrauktas audiniu ar eko oda. Tai pagrindinė lovos dalis, kuri diktuoja vaizdą. Be to, kraštas turi būti patogus, jei rinksitės neaukštą čiužinį – būtinai įvertinkite ne tik rėmo ilgį ir plotį, bet ir aukštį. Jei esate aukštesnis ar žemesnis nei standartinis lietuvis – gali prireikti atitinkamai aukštesnio ar žemesnio rėmo, kad būtų patogu įlipti ir išlipti iš lovos.
  • Kojelės – svarbiausias pasirinkimas su jomis ar be jų. Kojelės prideda elegantiškumo, taip pat gali padėti taupyti šilumą, jei namuose įrengtas grindinis šildymas. Tačiau, turint lovą su kojelėmis, reikės pasirūpinti dulkių valymu iš palovio. Taip pat ne visose lovose su kojelėmis galima įrengti stalčius ar daiktadėžę.
  • Grotelės – kokybiškos grotelės užtikrina tinkamą čiužinio pasiskirstymą, kai ant jo atsigulate. Svarbu atkreipti dėmesį, kad grotelės gali būti su rėmu arba be jo – nuo to priklausys, kaip jos bus tvirtinamos rėme. Skirtingi lovų modeliai gali reikalauti skirtingo tipo grotelių, tad jei nesate tikri – kviečiame konsultuotis su mumis.
  • Galvūgalis – galite rinktis lovą be galvūgalio arba su juo. Pasirinkus turėt galvūgalį atsiveria visas spektras pasirinkimų: spalva, apdaila, kampas, su paminkštinimu ar be, mediena, audinys ar eko oda. Įspūdingas galvūgalis gali tapti pagrindiniu miegamojo akcentu, padiktuoti visą kambario stilių. Juos taip pat galite rinktis ir funkcionalius – pavyzdžiui su įmontuotu apšvietimu arba lentynomis.
  • Patalynės dėžė – jos talpa leidžia turėti papildomos vietos patalynei ir kitiems daiktams (pavyzdžiui, žiemos sezono). Stalčiai gali būti paprastai ištraukiami, atidaromi paspaudus arba su pakėlimo mechanizmu. Kai kurie variantai gali būti nepatogūs mažame miegamajame, tad svarbu įvertinti erdvę: galbūt čiužinys su pakėlimo mechanizmu bus patogiau, nei stalčiai.
  • Čiužinys – jis itin prisideda prie kokybiško miego. Galite rinktis įvairiausius tipus: lateksinius, putų poliuretano, spyruoklinius (bonnel, multipocket, pocket), viskoelastinius ar čiužinius su mediniu rėmu. Siekiant, kad čiužinys tarnautų kuo ilgiau – nepamirškite naudoti antčiužinio. Priklausomai nuo pasirinkto rėmo gali būti naudojami stori ir plonesni čiužiniai, tad jei perkate rėmą ir čiužinį lovai atskirai – pasitarkite su mumis ar šie du gaminiai yra tarpusavyje suderinami.

  Daugeliui mūsų siūlomų prekių galima rinktis įvairią komplektaciją ir spalvas. Jei eigoje kyla klausimų – nedvejodami kreipkitės į mus – mūsų konsultantai yra pasiruošę suteikti išsamią informaciją apie visas mūsų siūlomas lovas.

  Nepamirškime, kad mums gyvybiškai svarbu kokybiškai pailsėti ir išsimiegoti tam, kad mūsų fizinė ir emocinė sveikata būtų stipri. Tad labai svarbu pasirūpinti tinkama miegamojo lova, nuo kurios priklauso labai daug tai kaip mes jausimės ir turėsime energijos atlikti kasdieninius darbus. Renkantis miegamojo lovą, nereiktų vadovautis vien tik kaina. Labai svarbu žinoti miegamojo matmenis, kad galėtumėte numatyti iš anksto kokio dydžio lovos Jums reikės. Taip pat pagalvokite, kokie dar baldai stovės miegamajame. Geriausia miegamojo erdvės neperkrauti baldais, nes lova yra pagrindinis baldas ir interjero akcentas, tad dažniausiai pagal tai iš ko ji pagaminta, derinami ir kiti baldai bei interjero detalės. Perkant internetu, svarbu atkreipti dėmesį į lovos matmenis, nes dažnai lovos karkaso dydis ir čiužinys gali skirtis savo išmatavimais. Kreipkitės į Leojar ir mūsų konsultantai Vilniuje, padės išsirinkti geriausią variantą būtent Jums.

  Geras jausmas pabudus prasideda nuo tinkamos lovos. Nedvejodami įsigykite tobulą lovos rėmą iš Leojar!

      

  Sekite mus Facebook'e