Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Kėdės

  Informacija

  Kėdės

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 619 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 619 dalykų

  Vertinate, kai baldas pasižymi ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir ergonomika? Sutinkate, kad darbo našumas prasideda nuo paprastų dalykų: patogios kėdės ir stalo? O kad sėdint ant patogios valgomojo kėdės, vakarienė tampa daug skanesnė, o pokalbiai ilgesni? Šiandien, kai baldų pasirinkimas toks platus, jiems keliami itin aukšti reikalavimai, neatsižvelgiant, į baldo tipą, medžiagą, iš kurios yra pagamintas, ir kainą. Svarbiausi reikalavimai – ergonomika, patogumas, kokybė, ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra. Taip pat svarbu ir baldų estetika bei dizainas.

  Leojar baldai pasižymi visomis šiomis savybėmis, tad galite išsirinkti stalus, kėdes, kurios ne tik puikiai įsilies į namų arba darbo aplinką, bet ir kasdienybę pavers dar malonesne!

  Kėdės ir stalai gaminami iš įvairių medžiagų: medžio ir metalo. Būtent tai dvi optimaliausios medžiagos kėdėms gaminti: metalinės kėdės ir taburetės puikiai tinka virtuvei, nes jas lengva prižiūrėti ir valyti, jos nesunkiai priderinamos prie bet kokio virtuvės interjero, yra patvarios, bet tuo pačiu metu – lengvos. Taburetės tinkamesnės mažoms virtuvėms, nes neužima tiek vietos, o nenaudojamos gali stovėti po virtuvės stalu ir netrukdyti laisvai judėti virtuvėje. Medinės kėdės tinkamos ir virtuvei, tačiau dažniausiai jos pasirenkamos svetainei ir valgomajam, nes jos yra stilingesnės, puošnesnės, puikiai dera prie kitų medinių baldų: sekcijų, indaujų ir pan., todėl taip sukuriamas vientisas erdvės interjeras.

  Tiek medinės, tiek metalinės kėdės šiame kataloge yra itin kokybiškos ir stabilios. Sėdimoji kėdės dalis labai patogi, paminkštinta ir aptraukta patvariu audiniu, kurį lengva valyti ir nesunku priderinti prie bet kokio interjero. Taip pat kėdės sėdimosios dalies paminkštinimas užtikrina galimybę be nuovargio jausmo ant kėdės išsėdėti ilgiau, kas ypač svarbu šeimos vakarienių arba draugų susibūrimų metu, kai norisi dalintis ilgais pokalbiais ir skaniu maistu. Kėdės atlošas garantuoja kokybišką naudojimą ir patogumo jausmą, taip pat ilgesnį sėdėjimą be nuovargio jausmo. Galima rinktis tiek medžiaga neaptrauktą atlošą, tiek aptrauktą kaip ir sėdimoji kėdės dalis.

  Leojar parduoda virtuvines kėdes, svetainės kėdes ir valgomojo kėdes. Jei ieškote unikalių, kokybiškų baldų – užsukite pas mus ir išsirinkite! Siūlome tiek lietuviškus, tiek lenkiškus baldus, todėl tikrai atrasite sau tinkamiausią variantą. Svarbu žinoti, kad mūsų gaminamoms kėdėms suteikiame 12 mėn. garantiją. Mes dirbame savo klientui: patariame, konsultuojame, pasiūlome. Leojar gaminamas ir parduodamas kėdes bei valgomojo komplektus (stalo ir kėdžių komplektus) gera kaina įsigykite internetu arba parduotuvėje Vilniuje! Leojar – atraskime vieni kitus!

  Sekite mus Facebook'e