Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Maksimalus ilgis
  Medžiagos
  Stalo prailginimas/išskleidimas

  Išskleidžiami stalai

  Informacija

  Išskleidžiami stalai

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 266 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 266 dalykų

  Išskleidžiami stalai – puikus sprendimas, norintiems sutaupyti vietos ir tuo pačiu turėti galimybę patogiai susodinti didesnę kompaniją. Tai yra labai paklausi prekė, nes kiekvienam iš mūsų svarbu namie turėti pakankami didelį stalą šeimos šventėms ar kitoms svarbioms progoms.

  Leojar asortimente yra siūlomi stilingi šiuolaikiško dizaino stalai, tad tikrai surasite sau labiausiai tinkantį variantą labai patrauklia kaina. Visus baldus galite patogiai ir saugiai įsigyti internetu. Tačiau jei nerandate jums reikalingų išmatavimo ar dizaino baldo, galite kreiptis į mūsų atstovybę tiesiogiai Vilniuje. Leojar profesionalų komanda ne tik pateiks jums naudingų patarimų, atsakys į visus rūpimus klausimus, bet ir padės atrasti geriausią variantą.

  Leojar baldai jau pelnė ne tik puikią reputaciją, dėl aukštos kokybės baldų, bet ir klientų pasitikėjimą, kurie ne tik sugrįžta norėdami atnaujinti ar įsirengti naujus namus, bet ir rekomenduoja savo draugams ir artimiesiems. Mes esame pasiruošę Jums pristatyti išsirinktus baldus kuo operatyviau, kad galėtumėte džiaugtis savo jaukiais ir stilingais namais kartu su sau brangiais žmonėmis.

  Sekite mus Facebook'e