Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)
  Medžiagos
  Mechanizmo tipas

  Biuro/Darbo/Sukamos kėdės

  Informacija

  Biuro/Darbo/Sukamos kėdės

  Rikiuoti
  Filtruoti
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 143 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 143 dalykų

  Leojar asortimente siūloma ir biuro kėdės, supamos kėdės ar sukamos kėdės. Tad tikrai galite išsirinkti pageidaujamą variantą, skirtą darbui, poilsiui ar interjero papuošimui. Įvairaus stiliaus, spalvų ir dizaino kėdės gali būti puikia interjero detale itin patrauklia kaina.

  Visi Leojar baldai yra labai kokybiški, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Taip pat jiems visiems yra suteikiama garantija. Juos galite patogiai ir saugiai galima įsigyti internetu. O jei norite pasikonsultuoti su profesionalais ir gauti naudingų patarimų, padėsiančių išsirinkti optimaliausią variantą savo namams ar biurui, galite kreiptis tiesiogiai į mūsų atstovybę, esančią Vilniuje.

  Leojar asortimente yra siūlomos įvairiausio dizaino kėdės, pagamintos iš metalo, medžio, plastiko, gobeleno, aukštos kokybės eko ir natūralios odos. Tad tikrai rasite sau patikusį variantą, atsižvelgiant į savo gyvenimo įpročius ar darbo specifiką. Esame įsitikę, kad liksite labai patenkinti savo pasirinkimu, nes mūsų gaminiai puošia ne vienus namus, biurą ar viešąsias erdves. Rinkitės Leojar ir galėsite džiaugtis puikiais kokybiškais baldais ne vienus metus!

   

  Sekite mus Facebook'e