Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Prieškambario kampinės spintos

  Informacija

  Prieškambario kampinės spintos

  Rikiuoti
  Filtruoti
  Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų

  Gyvenantiems mažame bute labai aktualūs yra kompaktiški baldai, kurie neužima daug vietos, bet talpina visus daiktus, kuriuos norite susidėti. Kampinės spintos yra puikus variantas, leidžiantis tai įgyvendinti, nes dažnai mūsų gyvenamose erdvėse kampai būna ta vieta, kurie lieka neišnaudoti.

  Kampinės spintos yra talpios, nes yra gilesnės nei įprastos spintos, todėl vienoje spintoje gali tilpti ne tik jūsų garderobas, bet ir kiti daiktai, kuriuos galbūt naudojate rečiau nei kasdien. Taip pat toks baldas nereikalauja didelių investicijų, nes jo kaina yra prieinama daugeliui pirkėjų.

  Galima rinktis pačių įvairiausių spalvų ir dizaino kampinę spintą, priklausomai nuo jūsų skonio ir vizijos. Taip pat ji lengvai yra derinama prie jau esamų baldų ir interjero. Kampinę spintą galite statyti, įvairiose erdvėse, tiek prieškambaryje, miegamajame, tiek vaikų ar jaunuolio kambaryje. Svarbiausia tiksliai apsiskaičiuoti vietos plotą, kur planuojate ją statyti. Kampines spintas galite įsigyti tiek internetu, tiek tiesiogiai kreipiantis į mus – Vilniuje. Mes padėsime jums atrasti geriausiai tinkantį jūsų namams.

  Sekite mus Facebook'e