Čiužiniai

Informacija

Čiužinys GALAXY Padidinti

Čiužinys GALAXY

Nauja prekė

Vežama pagal užsakymą vid. 28 d.d.

89,00 € su PVM

Apie prekę

Svajojate apie tobulą miegą ir kokybišką čiužinį? Čiužinys Galaxy yra būtent tai, ko jums reikia! Čiužinys išsiskiria savo sudėtimi: pagrindas sudarytas iš vieno elastingo putų poliuretano sluoksnio. Čiužinio viduje esantys oro grioveliai užtikrina optimalią ventiliaciją čiužinio viduje ir neleidžia kauptis drėgmei. Viršutinis čiužinio sluoksnis padengtas kokybiška medžiaga Owata, kuri suteikia gaminiui išskirtinių komforto savybių. Čiužinys Galaxy parduodamas su užvalkalais:


ALERGIK — užvalkalas sudarytas iš 58,6% poliesterio ir 41,4% polipropileno. Vidinė užvalkalo pusė padengta natūralia vilna, kuri maloniai šildo. Užvalkalo priežiūra nesudėtinga, jį galima skalbti ir 40 laipsnių temperatūroje.

Alergik
JERSEY — užvalkalas, pasižymintis antialerginėmis savybėmis. Užvalkalo sudėtyje yra 29,3% medvilnės ir 70,7% poliesterio. Dėl antialerginių medžiagų, čiužinyje nesikaupia dulkių erkutės ir kiti parazitai. Užvalkalą galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje.

Jersey
ALOE VERA — antialerginis užvalkalas, kurio sudėtyje yra alijošiaus ekstrakto. Audinys pagamintas iš Aloe vera medžiagos, jos sudėtyje yra 29,3% medvilnės ir 70,7% poliesterio. Vidinė užvalkalo pusė padengta vilna ir antialerginiu alavijų ekstraktu. Užvalkalą galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje.

Aloe_vera
BAMBOO — užvalkalas iš natūralaus bambuko pluošto. Užvalkalo audinį sudaro 28,8% bambuko, 71,2% poliesterio. Užvalkalas Bambus pasižymi išskirtiniu švelnumu ir ilgaamžiškumu. Užvalkalą galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje.

Bamboo
SOYA — užvalkalas mėgstantiems kokybiškus ekologiškus gaminius. Čiužinio užvalkalas unikalus, į jo sudėtį įeina sojų aliejus. Užvalkalo audinį sudaro 27,6% soja ir 72,4% poliesteris. Medžiaga itin švelni ir maloni liesti, tačiau pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Užvalkalą galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje.

Soya

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klauskite apie šią prekę

Follow us on Facebook