Čiužinys PRINCESS

Čiužinys PRINCESS

101,00 € su PVM

Į krepšelį

Apie prekę

Karališkam miegui ir poilsiui — čiužinys Princess. Čiužinys pagamintas iš itin aukštos kokybės Bonell tipo spyruoklių. Kiekviena spyruoklės patalpinta į atskiras „kišenėles“. Šis čiužinių modelis išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir tvirtumu, nes spyruoklės sudėliotos viena šalia kitos taip, kad išlaikytų stabilumą ir elastingumą. Viršutinis čiužinio sluoksnis padengtas Owata medžiaga, kuri suteikia gaminiui minkštumo ir jaukumo. Čiužinys princess parduodamas su aukštos kokybės užvalkalais:


ALERGIK — užvalkalo audinį sudaro 58,6% poliesterio ir 41,4% polipropileno. Vidinė užvalkalo pusė padengta natūraliu vilnos sluoksniu. Užvalkalo priežiūra nėra sudėtinga, jį galima skalbti ir 40 laipsnių temperatūroje.

Alergik
JERSEY — antialerginis užvalkalas, kurio sudėtyje 29,3% medvilnės ir 70,7% poliesterio. Užvalkalas apsaugo nuo nepageidaujamų mikroorganizmų atsiradimo, jį malonu liesti. Užvalkalą galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje.

Jersey
ALOE VERA — antialerginis užvalkalas, į kurio sudėtį įeina alijošiaus ekstraktas. Audinys pagamintas iš aloe vera medžiagos, kurios sudėtyje yra 29,3% medvilnės ir 70,7% poliesterio. Vidinė užvalkalo pusė padengta vilna ir antialerginiu alavijų ekstraktu. Užvalkalą galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje.

Aloe_vera
BAMBOO — užvalkalas, pagamintas iš natūralaus bambuko pluošto. Užvalkalo audinį sudaro 28,8% bambuko, 71,2% poliesterio. Užvalkalas iš bambuko pluošto pasižymi minkštumu ir sugeria du kartus daugiau drėgmės nei medvilniniai audiniai. Užvalkalą galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje.

Bamboo

Papildoma informacija

Prekes, įsigytas LEOJAR.lt internetinėje parduotuvėje , galite atsiimti dviem būdais:

- prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu

- atsiimti mūsų sandėlyje arba parduotuvėje / Mūsų buveinės ir baldų parduotuvės adresus rasite čia ...

Pristatymas Visoje lietuvoje - MINIMALUS- užsakomų prekių krepšelis 150 eurų. / Krepšelio suma mažesne nei 150 eurų taikomas pristatymo mokestis 16 eurų. Be užnešimo paslaugos.(Pristatome iki Jūsų namo, iki kurio gali privažiuoti krovininis mikroautobusas. Be užnešimo.)

Pristatymas+ užnešimas. Kodėl verta rinktis ?

Atsiskaitymas

- Apmokėti už prekes galite grynais pinigais pristatymo metu,

- Pavedimu iki pristatymo bei išsimokėtinai,

- Banko kortele pristatymo metu.

Pirkimo sąlygos yra pritaikytos LEOJAR.lt internetinėje parduotuvėje , gali skirtis su baldų salonu LEOJAR BALDAI.

_______________________________________________________________________________________

Reikia pagalbos? Nerandate Jus dominančios informacijos? Kreipkitės telefonu: +370 645 30740, аrba el. p.:  info@leojar.lt . Atsakysime į iškilusius klausimus!

Krepšelis  

Prekių neįkelta

Pristatymas 0,00 €
PVM 0,00 €
Viso 0,00 €

Kainos su PVM

Krepšelis Pirkti

Facebook