Vaikiškos lovos

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Informacija

  Vaikiškos lovos

  Įrenginėti vaikų kambarį, reiktų pradėti nuo tinkamos vaikiškos lovos paieškos. Tai yra pagrindinis baldas, kuriuo jūsų vaikai naudosis ne tik nakties, bet ir dienos metu. Dėl to, labai svarbu, kad vaikiška lova būtų patogi ir leistų užtikrinti mažųjų saugumą.

  Dažnai tėvams kyla klausimas kokio dydžio lovą pirkti savo vaikui ir kaip ją išsirinkt...

  Įrenginėti vaikų kambarį, reiktų pradėti nuo tinkamos vaikiškos lovos paieškos. Tai yra pagrindinis baldas, kuriuo jūsų vaikai naudosis ne tik nakties, bet ir dienos metu. Dėl to, labai svarbu, kad vaikiška lova būtų patogi ir leistų užtikrinti mažųjų saugumą.

  Dažnai tėvams kyla klausimas kokio dydžio lovą pirkti savo vaikui ir kaip ją išsirinkti? Pirmas dalykas į ką atkreipkite dėmesį, tai jūsų vaiko amžius ir ūgis. Pavyzdžiui, vaikui iki 4 metų puikiai tiks tradicinių išmatavimų lovelė su apsauginėmis grotelėmis. Tačiau vaikai ir jų miego įpročiai būna labai skirtingi, nes jie mėgsta keisti pozas ir vartytis. Dėl to verta pagalvoti apie platesnę ir didesnio dydžio lovą, leisiančią jam kokybiškai išsimiegoti ir neprabusti.

  Leojar siūlo labai platų vaikiškų lovų asortimentą, kur rasite pačių įvairiausių modelių, pagamintų iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų už itin patrauklią kainą. Galima rinktis įvairių spalvų viengules lovas su mediniu rėmu. Taip pat ir siūlomos daugiafunkcinės lovos, kuriose jau yra integruoti keli baldai, pavyzdžiui lentynos, stalas, komoda ar laipteliai. Toks variantas puikiai tinka tuo atveju, jei vaiko kambarys yra mažas ir nenorite jo apkrauti papildomais baldais. Tad taip kompaktiškai galima patenkinti visus savo poreikius ir pilnai įrengti vaiko kambarį. Taip pat jei auginate kelis vaikus, galite rinktis dviaukštes lovas ar lovas, kurios integruojasi į sieninę spintą ar net trivietes lovas, kurios taip pat leidžia sutaupyti vietos ir išspręsti vaikų miegamųjų vietų problemą. Jei turite klausimų ar nerandate pageidaujamo varianto mūsų asortimente, visada galite kreiptis į mus, kur mūsų profesionalų komanda yra pasiruošusi ne tik atsakyti į visas jūsų užklausas, bet ir išpildyti lūkesčius.

  Daugiau

  Subkategorijos

  • 1 AUKŠTO/1 VIETOS vaikiškos lovos

   Augant mažiesiems, tėvai įrenginėdami atskirą vaikų kambarį dažniausiai ieško patogios ir kokybiškos vaikiškos lovos, kuri atitiktų visus saugumo reikalavimus ir leistų vaikui kokybiškai be prabudimų išsimiegoti.

   Leojar asortimente yra siūlomos puikios kokybės 1 AUKŠTO/1 VIETOS vaikiškos lovos, pagamintos iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, nekenkiančių aplinkai ir saugių jūsų vaiko sveikatai. Galite rinktis pačių įvairiausių dizainų ir spalvų vaikiškas lovas, pagal savo poreikius. Rekomenduojama prieš renkantis vaikišką lovą, numatyti vietą kur ji bus statoma, tada tiksliai galėsite ją įsivertinti ir apskaičiuoti lovos dydį. Norintiems sutaupyti vietos, siūlome labai praktišką variantą, vaikišką lovą su talpia daiktadėže ar stalčiais, kur galėsite sudėti sezoninius rūbus ar rečiau naudojamus daiktus. Be to, galima rinktis ir tokius vaikiškos lovos modelius, kur yra integruotos lentynos ar spintelės. O patiems mažiausiems, rasite vaikiškų lovų su apsauga, kurios ne tik išsiskiria savo spalvomis, bet ir žaismingais dekoro elementais, kurie jūsų vaikams tikrai labai patiks.

  • 1 AUKŠTO/2 VIETŲ vaikiškos lovos

   Daugumai tėvų, auginančių mažamečius vaikus, aktualu yra sutaupyti papildomos vietos, kad vaikų kambaryje būtų pakankamai erdvės vaikų žaidimams. Tad šios problemos sprendimui puikiai tiks 1 AUKŠTO/2 VIETŲ vaikiškos lovos, kurios yra labai kompaktiškos ir patogios. Jos pagamintos iš puikios kokybės sertifikuotų medžiagų, nekenkiančių aplinkai ir jūsų vaikų sveikatai.

   1 AUKŠTO/2 VIETŲ vaikiškos lovos, pagamintos taip, kad antroji lova lengvai išsitrauktų iš pagrindinio korpuso kaip stalčius. Ištraukta ji užsifiksuoja ir yra stabili. Vaikai patys galės patogiai įlipti ir išlipti į savo lovą, nes ji nėra aukšta. Dėl to nereikia jaudintis, jog vaikas gali iš jos iškristi.

   Savo asortimente siūlome itin platų vaikiškų lovų pasirinkimą, pradedant nuo gimimo iki paauglystės. Pagal savo poreikius, galite rinktis jums labiausiai patinkantį lovos dizainą ar spalvą, kurią lengvai priderinsite prie vaiko kambario interjero. Be to, visos vaikiškos lovytės yra siūlomos itin patraukliomis kainomis, kas ypač aktualu jauniems tėvams, auginantiems ne vieną mažylį.

    

    

  • 2 AUKŠTŲ/1-2 VIETŲ vaikškos lovos

   Mūsų mažiesiems nieko nėra smagiau, nei žaidimai. Tad dažnai tėvams tenka gerokai pasukti galvą kaip vaiką nustebinti ar kuo sudominti taip, kad jis noriai būtų savo kambaryje ir su malonumu eitų miegoti. Vienas iš dalykų ko jums tikrai trūktų, įrengiant žaismingą vaikų kambarį, tai 2 AUKŠTŲ/1-2 VIETŲ vaikiškos lovos, kurios puikiai atlieka net keletą funkcijų. Patogi lova puikiai tiks kokybiškam ir ramiam vaikų miegui, o jos dizainas ir galimybė užlipti į antrą aukštą, bus puiki žaidimų vieta, kur vaikai galės puikiai žaisti, įsivaizduodami save pačiose netikėčiausiose situacijose ir rolėse.

   Leojar vaikiškų baldų asortimente yra 2 AUKŠTŲ/1-2 VIETŲ vaikiškos lovos, pagamintos iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, nekenksmingų aplinkai ir vaikų sveikatai. Taip pat lovos yra patvarios, dekoruotos žaismingomis detalėmis ir išsiskiria savo spalvų palete, kas leis jas pritaikyti bet kokio stiliaus interjere ir sukurti žaismingą, linksmą bei kūrybai įkvepiančią aplinką, kur jūsų vaikai jausis atsipalaidavę ir linksmi.

    

    

  • 2 AUKŠTŲ/3 VIETŲ vaikškos lovos

   Daugiavaikiai tėvai puikiai žino, kaip sunku įrengti vaikų kambarį taip, kad liktų pakankamai erdvės žaidimams. Dėl to, 2 AUKŠTŲ/3 VIETŲ vaikiškos lovos yra pats geriausias sprendimas, leidžiantis ne tik kiekvienam vaikui sukurti jo asmeninį kampelį, bet ir kūrybinę erdvę žaidimams. Dviaukštė lova gali nesudėtingai virsti ir žaidimų objektu, priklausomai nuo jūsų vaikų fantazijos. Tokios tipo baldai, padeda ne tik išspręsti vietos problemą, bet ir sukurti vaikams žaismingą aplinką, kur jie puikiai jausis.

   Leojar vaikiškų baldų asortimente galite rasti paties įvairiausio dizaino ir spalvų 2 AUKŠTŲ/3 VIETŲ vaikiškų lovų, tinkančių įvairaus amžiaus vaikams. Be to šios lovos gali turėti ir papildomų funkcijų, nes jose gali būti integruoti kiti vaikų kambariui reikalingi baldai: lentynos, komodos ar net rašomasis stalas. Visi baldai yra kokybiški ir pagaminti iš sertifikuotų patvarių medžiagų, nekenksmingų aplinkai ir jūsų vaikų sveikatai. Kas šiais laikas labai aktualu daugeliui tėvų, auginančių mažamečius vaikus. Tad išsirinkite sau labiausiai tinkantį variantą už patrauklią kainą.

  • Kūdikių lovelės

   Būsimi tėvai, stengiasi kuo geriau pasiruošti kūdikio atėjimui. Todėl ieško vieno pagrindinių daiktų, skirtų būsimam vaikui kūdikių lovelės. Vieni iš pagrindinių kriterijų, ko jie tikisi, tai, kad lovytė būtų kokybiška, patvari, pagaminta iš saugių aplinkai medžiagų ir padedanti užtikrinti kūdikio saugumą. Tačiau ne mažiau svarbi yra ir kūdikių lovelės kaina, nes būsimo vaiko kraitelis ir taip pareikalauja nemažai išlaidų.

   Leojar savo vaikiškų baldų asortimente siūlo standartinių išmatavimų kūdikių loveles su grotelėmis, kurios gali reguliuotis ir keisti padėtis, priklausomai nuo kūdikio amžiaus ir judrumo. Šoninės groteles patogiai galima nuleisti iki minimalaus aukščio, kad kūdikį būtų galima patogiai paimti iš lovelės, pervystyti ar pamaitinti. Be to, poreikiui esant, galima visiškai nuimti vieną lovelės šoną, kad ją galima būtų pristumti prie savo miegamojo lovos.

   Dažnai mažas vaikutis, turi gana daug daiktų, higienos ir priežiūros priemonių, todėl tenka ieškoti papildomos vietos, kur viską tvarkingai susidėti. Šią vietos stokos problemą galite išspręsti pasirinkdami lovelę su integruota spintele ar stalčių bloku, kas leis visus kūdikio daiktus laikyti vienoje vietoje. Taip pat galima pasirinkti ar lovytė stovės stabiliai ant grindų be jokių papildomų funkcijų ar pasirinksite lovelės priedus – ratukus ar linges. Tai tikrai praktiškas sprendimas, nes tai padeda greitai ir efektyviai nuraminti ir dar kartą užmigdyti prabudusį vaikelį, švelniais judesiais pajudinus jo lovytę. Mažyliai pirmuosius mėnesius dar sunkiai skiria spalvas, todėl visų siūlomų lovelių asortimentas yra ramių, šviesių pastelinių spalvų ir ramių tonų, kuriuos lengvai galite priderinti tiek prie savo miegamojo, tiek prie vaikų kambario interjero. Jei nerandate pageidaujamo varianto, visuomet kreipkitės, o mes pasirūpinsime  komfortišku jūsų vaiko miegu ir padėsime rasti geriausią  sprendimą.

    

  • Lopšeliai

   Viskas kas nauja yra pamiršta sena. Taip galima teigti, kalbant apie paskutines mados tendencijas, ieškant baldų kūdikiui. Lopšeliai – vėl tapo itin paklausiais ir populiariais, nes dauguma būsimų tėvelių nori savo vaikeliui įrengti jaukų ir stilingą kambarį ar kampelį. Toks baldas yra labai estetiškas, praktiškas ir kompaktiškas, užimantis nedaug vietos, tad jį patogiai galima pastatyti šalia savo lovos miegamajame. Taip būsite šalia savo vaiko ir galėsite jį nesudėtingai užmigdyti. Be to lopšelio kaina yra labai patraukli, kas ypač aktualu besirenkant būtiniausių kūdikio prekių ir būtinų priemonių krepšelį.

   Lopšelis yra pagamintas iš natūralaus medžio, padengto kokybiškais dažais, kurie yra visiškai nekenksmingi nei jūsų mažyliui, nei aplinkai. Be to, jūsų patogumui lopšelis turi ratukus, kurių pagalba galite švelniai stumdyti lopšelį ir taip nuraminti savo vaikelį. Taip lopšelis gali būti mobilus, tad galima nesudėtingai dirbant namuose, lopšelį perstumti į tą erdvę, kur galite matyti savo mažylį. Taip pat, pagal savo poreikį, lopšelio ratukus, galima užblokuoti, kad vaiko jis būtų stabilus.

   Lopšelio dizainas yra sukurtas taip, kad nesudėtingai prie jo pritaikysite įvairius kūdikiui reikalingus priedus: minkštas lovytės apsaugas; baldakimą su užuolaida, kuri apsaugos jūsų vaiką nuo tiesioginės saulės; migdymo žaislą-karuselę, kuri leis greičiau užmigdyti savo mažylį ar kitas ankstyvosios vaiko edukacines priemones, leidžiančias pažinti jį supantį pasaulį.

   Norintys įsigyti kokybišką lopšelį savo vaikui, gali kreiptis į mus Vilniuje arba įsigyti sau patikusį variantą internetu. Mūsų komanda yra pasiruošusi ne tik padėti Jums išsirinkti labiausiai tinkantį variantą, bet ir atsakyti į visus kilusius klausimus, dėl lopšelio priežiūros, eksploatacijos ar kokybiškų vaiko baldų pasirinkimo, neišleidžiant daug pinigų.

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 288 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 288 dalykų

  Follow us on Facebook