Medinės kėdės: klasikinis ar universalus dizainas?

kėdės

Kėdės buvo ir yra vienas svarbiausių baldų. Sunku įsivaizduoti patogų gyvenimą be šio interjero atributo. Kėdės reikalingos ne tik namuose, bet ir kitose svarbiose vietose, kaip darbas, mokykla, ligoninė, biblioteka ir taip toliau. Kėdės — baldas, garantuojantis patogumą ir komfortą. Nuo neatmenamų laikų, kėdė buvo patogumo, o kartais, ir galios bei išskirtinumo simbolis. Karaliai, didingi valdovai ir kiti aukštuomenės žmonės sėdėdavo ant prabangių, dailiai išpuoštų kėdžių. Šiandien kėdės taip pat labai mėgiamas baldas. Tačiau, dabar kėdžių pasiūla kur kas didesnė nei seniau.

Prieš keletą amžių beveik visi baldai, įskaitant ir kėdes, buvo gaminami iš medžio. Tai buvo paprasta ir populiari medžiaga. Šiandien kėdžių įvairovė stulbina. Virtuvinės, svetainės ir darbo kėdės gaminamos iš metalo, plieno, medžio ir plastiko. Žmonės gali rinktis skirtingas spalvas, raštus, tekstūras ir formas. Nebereikia savęs riboti, interjero kūrimas tampa tikra pramoga. Analizuojant kėdžių rinką galima pastebėti, kad net ir moderniausiais laikais medinės kėdės išlieka populiarios. Medinių kėdžių gamyba yra modernizuota: medis apdirbamas mechanizuotai ir profesionaliai. Galima išskirti tris pagrindinius medinių kėdžių tipus, kurie vyrauja prekyboje — tai klasikinės, modernios ir universalios medinės kėdės.

Klasikinės kėdės iš medžio buvo ir yra labai mėgiamos. Šie baldai išsiskiria savo dizainu ir elegancija. Medinės kėdės korpusas per daugelį metų nelabai pasikeitė. Vyrauja tos pačios tendencijos: keturios tvirtos kojos, platus, stačiakampio formos atlošas, dekoruotas raižiniais. Gamybai naudojama ąžuolas, guoba, raudonmedis. Klasikines kėdes dažniausiai renkamasi svetainių, valgomųjų, svečių kambarių erdvėms. Modernios kėdės taip pat populiarios šiomis dienomis. Netradicinio dizaino medinės kėdės išsiskiria savo formomis: lenktomis kojomis, atlošais, sėdimosios dalies modeliais. Modernaus dizaino medinių kėdžių gamybai neretai pasitelkiamos ir kitos medžiagos, kaip metalas ar oda. Šio tipo medinės kėdės dažniausiai puošia darbo kambario ir virtuvės erdves. Daugelis mėgsta praktiškumą, todėl renkasi universalias medines kėdes. Universalių kėdžių modeliai yra paprasti ir praktiški. Tokias kėdes galima statyti virtuvėje, valgomajame ir svetainėje. Medinės kėdės dizainas panašus į klasikinį modelį: kojos tvirtos, tiesios arba lenktos, atlošas stačiakampio formos arba apvalėjančiais galais, sėdimoji dalis patogi ir puošni. Taigi, išsirinkti kėdes nėra lengva užduotis, ypač kai pasiūla gana didelė. Žinoma, apsilankius baldų parduotuvėje ar perkant kėdes internetu galima pasitarti ir pasikonsultuoti su specialistais, kurie padės priimti tinkamą sprendimą.

Save

Save

Krepšelis  

Prekių neįkelta

Pristatymas 0,00 €
PVM 0,00 €
Viso 0,00 €

Kainos su PVM

Krepšelis Pirkti

Facebook