Naudinga žinoti

kėdės

Medinės kėdės: klasikinis ar universalus dizainas?

Kėdės buvo ir yra vienas svarbiausių baldų. Sunku įsivaizduoti patogų gyvenimą be šio interjero atributo. Kėdės reikalingos ne tik namuose, bet ir kitose svarbiose vietose, kaip darbas, mokykla, ligoninė, biblioteka ir taip toliau. Kėdės — baldas, garantuojantis patogumą ir komfortą. Nuo neatmenamų laikų, kėdė buvo patogumo, o kartais, ir galios bei išskirtinumo simbolis. Karaliai, didingi valdovai ir kiti aukštuomenės žmonės sėdėdavo ant prabangių, dailiai išpuoštų kėdžių. Šiandien kėdės taip pat labai mėgiamas baldas. Tačiau, dabar kėdžių pasiūla kur kas didesnė nei seniau.

Skaityti daugiau

baldai internetu

Atėjo laikas pirkti baldus? Rinkitės geriausią variantą

Namai reikalauja nemažai investicijų. Tam, kad galėtume gyventi patogiai ir nejaustume diskomforto reikia nemažai daiktų, buities prietaisų ir kitų interjero detalių. Vienas svarbiausių pirkinių yra baldai. Be jų sunkiai įsivaizduojame stilingus ir jaukius namus. Lovos, stalai, kėdės — visa tai užpildo tuščias namų erdves ir įkvepia joms naują gyvybę.

Skaityti daugiau

virtuvės baldai

Trys žingsniai, padedantys išsirinkti virtuvės baldus

Virtuvė — maisto gaminimo šventovė. Čia gimsta pačios originaliausios idėjos, gaminami skaniausi patiekalai ir išbandomi nauji receptai. Virtuvė yra ta namų vieta, kurioje praleidžiama nemažai laiko. Todėl labai svarbu, kad ši erdvė būtų praktiška ir patogi. Namų interjero kūrime svarbų vaidmenį atlieka baldai. Įrenginėjant virtuvę, taip pat labai svarbu, kokie virtuvės valdai bus pasirinkti. Virtuvės baldai dažnai diktuoja visą virtuvės kambario stilių, todėl jų paieška užima nemažai laiko. Dažnai kyla klausimai: į ką atkreipti dėmesį, kokius virtuvės baldus pirkti?

Skaityti daugiau

Krepšelis  

Prekių neįkelta

Pristatymas 0,00 €
PVM 0,00 €
Viso 0,00 €

Kainos su PVM

Krepšelis Pirkti

Facebook