Vaikų kambario baldai

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Informacija

  Vaikų kambario baldai

  Mes visi savo vaikams norime tik paties geriausio, tad ne išimtis ir erdvė, kur jie žaidžia, aktyviai leidžia laiką, mokosi ir ilsisi. Todėl vaikų kambario baldų pasirinkimas turėtų būti labai atsakingas žingsnis, nes nuo jūsų pasirinkimo priklausys ar vaikui norėsis leisti laiką savo kambaryje ir ar jam ten bus jauku ir smagu būti.

  Dažniausiai...

  Mes visi savo vaikams norime tik paties geriausio, tad ne išimtis ir erdvė, kur jie žaidžia, aktyviai leidžia laiką, mokosi ir ilsisi. Todėl vaikų kambario baldų pasirinkimas turėtų būti labai atsakingas žingsnis, nes nuo jūsų pasirinkimo priklausys ar vaikui norėsis leisti laiką savo kambaryje ir ar jam ten bus jauku ir smagu būti.

  Dažniausiai tėvai, ieškodami baldų vaikų kambario įrengimui, pageidauja, kad jie būtų pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, draugiškų aplinkai ir nekenktų vaiko sveikatai. Taip pat dauguma tikisi, jog baldai būtų ne tik gražūs, saugūs, bet ir tvirti bei funkcionalūs. Daug dėmesio sulaukia ir įdomesnio dizaino ir įvairesnių spalvų baldai, kurių pagalba galima sukurti jaukią ir kūrybai įkvepiančią, žaismingą aplinką.

  Leojar asortimente yra siūlomi įvairūs vaikų kambario baldai. Čia galite surasti ne tik įvairių komplektų, kur galite pasirinkti jums labiausiai patinkantį variantą, derinant lovą, spintą, rašomąjį stalą, lentyną, komodą ar kampinę spintą. Priklausomai nuo turimos erdvės ploto, galite rinktis kas jums labiausiai tinka. Taip pat labai paklausios ir mūsų siūlomos vaikiškos ir jaunuolio sekcijos; vaikiškos spintos; komodos; rašomieji stalai; vaikiški naktiniai staliukai; vaikiškos lentynos; vaikiškos lovos; vaikiškos ir jaunuolio kėdės. Visi šie baldai yra pagaminti iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, tad galime drąsiai pasiūlyti saugius vaikams baldus itin patraukliomis kainomis.

  Tad nuo ko reiktų pradėti įrenginėjant vaikų kambarį? Visų pirma reiktų įsivertinti kokio dydžio yra kambarys ir numatyti kur stovės pagrindiniai baldai – vaiko lova ir rašomasis stalas. Tuomet įvertinkite turimų daiktų ir rūbų kiekį ir nuspręskite kokio dydžio spintos, sekcijos ar komodos jums reikės. Nepamirškite, kad vaiko kambaryje turi būti pakankamai laisvos vietos laisvam judėjimui ir žaidimams, tad verta racionaliai išnaudoti sienų plotą ir įsigyti pakabinamų lentynų, skirtų knygoms, žaislams ar kitiems vaikų mėgstamiems daiktams sudėti.

  Daugiau

  Subkategorijos

  • Vaikų baldų komplektai

   Įrenginėjate vaikų kambarį ir ieškote originalių idėjų? Leojar vaikų baldų komplektai — geriausias sprendimas. Spalvoti, žaismingi, išskirtiniai vaikų baldų komplektai patiks kiekvienam vaikui. Kokybiški vaikų baldų komplektai, kuriuos sudaro: lovos, spintelės, lentynos, rašomieji stalai ir komodos puikiai atrodys tiek dideliame, tiek ir mažame kambaryje. Baldų spalvų ir modelių įvairovė leis priderinti juos prie norimo interjero ir sukurti unikalią, savitą erdvę savo vaikui. Vaikai — didžiausias mūsų turtas, pradžiuginkite juos su Leojar vaikiškais baldų komplektais. Mūsų siūlomi baldai, skirti vaikams, suteiks kambariui spalvų ir pripildys erdvę gerų emocijų. Mes norime, kad kiekvienas klientas suradęs mus, kartu atrastų ir geriausias prekes. Vaikų baldų komplektai — vaikams tik tai, kas geriausia!

  • Vaikiškos, Jaunuolio sekcijos

   Vaikiškos, jaunuolio sekcijos tikrai pravers tiems, kurie ieško funkcionalumo ir nori daugiau tvarkos namuose. Tai labai universalūs baldai, nes jie puikiai atlieka net kelias funkcijas, tiek įrengiant vaikui darbo-mokymosi vietą, tiek, norint sudėti visus reikalingiausius daiktus vienoje vietoje. Tai yra labai patogu, jei nenorite, kad baldai užimtų daug vietos. Galima rinktis įvairios komplektacijos sekcijas, pvz. kartu su integruotu rašomuoju stalu, atvirų lentynų komplektu ir drabužių spinta arba jei vaiko kambaryje yra televizorius tuomet, galima rinktis integruotą žemą komodą ant kurios patogiai galėsite jį pastatyti.

   Visi Leojar vaikiški ir jaunuolio baldai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, ne tik saugių vaikų sveikatai ir draugiškų aplinkai. Baldai yra patvarūs, jų paviršiai puikiai valosi, tad juos prižiūrėti bus visiškai nesudėtinga. Mūsų baldų asortimente surasite įvairaus dizaino ir spalvų vaikiškų ir jaunuolio sekcijų, kurios padės sukurti ne tik kūrybišką ir žaismingą atmosferą, bet ir jaukią aplinką, kurioje vaikams bus malonu būti, mokytis, aktyviai leisti laiką ir ilsėtis.

  • Vaikiškos spintos

   Jei norite, kad jūsų vaiko kambaryje būtų daugiau tvarkos, jums tikrai reikia vaikiškos spintos. Tai ne tik labai funkcionalus baldas, bet ir praktiškas, nes spintoje galite tvarkingai susidėti ne tik vaiko drabužius, bet ir nenaudojamus žaislus, stalo žaidimus ar kitus mažiau naudojamus, tačiau vis dar reikalingus daiktus. Taip jums bus lengva ir paprasta palaikyti tvarką ir visada surasti vietos, kur sudėti daiktus.

   Leojar asortimente yra siūloma labai daug pačių įvairiausių spalvų ir modelių vaikiškų spintų itin patraukliomis kainomis. Čia ne tik išsirinksite jums patikusį modelį, bet ir būsite maloniai nustebinti baldų kokybės. Visi baldai yra pagaminti iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, tad yra saugūs aplinkai ir nekenks jūsų vaikų sveikatai. Mūsų siūlomos spintos, puikiai tiks įvairaus amžiaus vaikų ar jaunuolio kambario įrengimui, jos yra lengvai derinamos tiek su kitais mūsų asortimente siūlomais vaikiškais baldais, tiek su tais, kuriuos jau esate įsigiję anksčiau. Kreipkitės į mus, o mes pasistengsime padėti jums išsirinkti geriausią variantą!

  • Vaikiškos komodos

   Vaikiškos komodos – labai universalūs ir praktiški baldai. Labai lengva juos pritaikyti pačioms įvairiausioms savo reikmėms. Komodoje galite patogiai sudėti ne tik vaikų drabužius, bet ir stalo žaidimus, žaislus ar kitus jų daiktus. Be to, komoda labai lengva naudotis ir patiems vaikams, ypač jaunesnio amžiaus. Taip jie gali lavinti savo savarankiškumą ir tvarkymosi įgūdžius. Be to komodos viršus puikiai atstos stalviršį, ant kurio galite sudėti vaiko žaislus, nuotraukas ar kūrybinius darbelius.

   Leojar savo asortimente siūlo skirtingų spalvų, stiliaus ir dizaino vaikiškas komodas itin patraukliomis kainomis. Tai tikrai įšsirinksite sau labiausiai tinkantį variantą, kurį puikiai galėsite priderinti tiek prie naujų, tiek jau prie esamų baldų. Taip pat siūlomos vaikiškos komodos su žaismingais dekoro elementais, kas vaikams tikrai labai patiks ir padės sukurti nuotaikingą atmosferą.  Be to, jei auginate ne vieną vaiką, labai patogu kiekvienam vaikui pastatyti po atskirą komodą, kur jis galės tvarkingai susidėti savo daiktus ir išmokti daugiau savarankiškumo.

    

  • Vaikiški rašomieji stalai

   Leojar baldų asortimente yra siūlomi išskirtinės kokybės ir dizaino vaikiški rašomieji stalai. Galima rinktis pačius įvairiausius variantus, priklausomai nuo to, kokio dydžio erdvę jo pastatymui esate numatę. Taip pat galite rinktis vaikišką rašomąjį stalą, kuriame yra integruotos lentynos ar spintelė, kur vaikai galės patogiai susidėti savo vadovėlius, knygas ar sau svarbius daiktus.

   Priklausomai nuo to, kas jums patinka, galite rinktis vaikišką stalą, pagamintą iš aukštos kokybės natūralaus medžio plokščių, o jei ieškote įdomesnio šiuolaikinio dizaino, tuomet rekomenduojame atkreipti dėmesį į rašomuosius stalus metalinėmis kojomis. Jei jus riboja vaikų kambario erdvė, tai galite rinktis daugiafunkcinį variantą, kuomet rašomasis stalas yra integruotas kartu su kitais vaikiškais baldais, pavyzdžiui lova ir komoda. Visi stalai yra pagaminti, atsižvelgiant į vaiko amžių, todėl rasite sau labiausiai tinkantį variantą tiek pirmoko darbo vietos įrengimui, tiek jaunuoliui. O platus spalvų ir faktūrų pasirinkimas tikrai leis priderinti vaikišką rašomąjį stalą tiek prie naujų, tiek prie jau esamų baldų.

  • Vaikiški naktiniai staliukai

   Vaikiški naktiniai staliukai – puiki alternatyva mažam vaikų kambariui. Šie baldai neužima daug vietos, tačiau puikiai tiks, jei jūsų vaikas prieš miegą mėgsta skaityti ar į lovą pasiimti savo mėgstamą žaislą. Taip ant stalelio jis galės patogiai pasidėti tai, kas jam reikalinga ir padeda užmigti.

   Leojar savo asortimente siūlo pačių įvairiausių modelių, dizaino ir spalvų vaikiškus naktinius staliukus, pagamintus iš aukštos kokybės medžiagų, nekenksmingų aplinkai ir jūsų vaikų sveikatai. Dizaino įvairovė ir žaismingos dekoro detalės leis lengvai pritaikyti vaikiškus naktinius staliukus prie kitų baldų ir sukurti harmoningą visumą. Be to, jie puikiai pasitarnaus, kaip papildoma vieta daiktų sandėliavimui, kur galėsite sudėti vaikui reikalingus daiktus. O ir jam pačiam, bus įdomu savarankiškai palaikyti tvarką kambaryje, kuomet jis bus įrengtas pagal jo amžių, poreikius ir norus. Taip pat jis norės leisti ten laiką, nes vaikiški baldai padės sukurti žaismingą ir jaukią aplinką, įkvepiančią kūrybai, žaidimams ir leidžiančią vaikui atsipalaiduoti bei ramiai jaustis savo asmeninėje erdvėje.

  • Vaikiškos Lentynos

   Vaikiškos lentynos, leis jums išspręsti vieną aktualiausių problemų, kylančių daugumai tėvų – netvarką vaiko kambaryje. Priklausomai nuo turimos laisvos vietos, galite rinktis pastatomas arba pakabinamas lentynas. Taip pat galite puikiai suderinti ir abiejų rūšių lentynas, ir taip turėti papildomos vietos knygų, stalo žaidimų ar žaislų sudėjimui. Be to, dažnai vaikai kolekcionuoja įvairius daiktus, tad lentynos leis eksponuoti savo kolekcijas.

   Leojar savo vaikiškų baldų asortimente siūlo dviejų rūšių lentynas – pakabinamas ir pastatomas. Jos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra patvarios ir saugios, dėl to puikiai tinka vaikams. Galima rinktis atviras, pusiau uždaras arba pilnai uždaras lentynas. Priklausomai nuo turimų daiktų kiekio, galima rinktis tokį variantą, kuris jums bus patogiausias ir patenkins jūsų vaikų poreikius. Siūlomos įvairių išmatavimų ir dydžių lentynos yra lengvai pritaikomos bet kokio dydžio kambariui, tad tikrai galime pasiūlyti jums tinkamiausią sprendimą. Jei turite klausimų ar nerandate norimo baldo, galite kreiptis į mūsų komandą, kurie yra savo srities profesionalai, pasiruošę ne tik atsakyti į visus klausimus, bet ir išsirinkti.

  • Vaikiškos lovos

   Įrenginėti vaikų kambarį, reiktų pradėti nuo tinkamos vaikiškos lovos paieškos. Tai yra pagrindinis baldas, kuriuo jūsų vaikai naudosis ne tik nakties, bet ir dienos metu. Dėl to, labai svarbu, kad vaikiška lova būtų patogi ir leistų užtikrinti mažųjų saugumą.

   Dažnai tėvams kyla klausimas kokio dydžio lovą pirkti savo vaikui ir kaip ją išsirinkti? Pirmas dalykas į ką atkreipkite dėmesį, tai jūsų vaiko amžius ir ūgis. Pavyzdžiui, vaikui iki 4 metų puikiai tiks tradicinių išmatavimų lovelė su apsauginėmis grotelėmis. Tačiau vaikai ir jų miego įpročiai būna labai skirtingi, nes jie mėgsta keisti pozas ir vartytis. Dėl to verta pagalvoti apie platesnę ir didesnio dydžio lovą, leisiančią jam kokybiškai išsimiegoti ir neprabusti.

   Leojar siūlo labai platų vaikiškų lovų asortimentą, kur rasite pačių įvairiausių modelių, pagamintų iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų už itin patrauklią kainą. Galima rinktis įvairių spalvų viengules lovas su mediniu rėmu. Taip pat ir siūlomos daugiafunkcinės lovos, kuriose jau yra integruoti keli baldai, pavyzdžiui lentynos, stalas, komoda ar laipteliai. Toks variantas puikiai tinka tuo atveju, jei vaiko kambarys yra mažas ir nenorite jo apkrauti papildomais baldais. Tad taip kompaktiškai galima patenkinti visus savo poreikius ir pilnai įrengti vaiko kambarį. Taip pat jei auginate kelis vaikus, galite rinktis dviaukštes lovas ar lovas, kurios integruojasi į sieninę spintą ar net trivietes lovas, kurios taip pat leidžia sutaupyti vietos ir išspręsti vaikų miegamųjų vietų problemą. Jei turite klausimų ar nerandate pageidaujamo varianto mūsų asortimente, visada galite kreiptis į mus, kur mūsų profesionalų komanda yra pasiruošusi ne tik atsakyti į visas jūsų užklausas, bet ir išpildyti lūkesčius.

  • Vaikiškas ištraukiamas Fotelis-Lova

   Dažnai renkantis minkštuosius baldus tenka spręsti įvairius probleminius klausimus, susijusius su vietos stoka. Tad pirmas dalykas, ko daugelis ieško tai – praktiški baldai, kurie galėtų atlikti keletą funkcijų ir tapti patogia vieta poilsiui ir miegui. Vienas iš populiariausių variantų, tokiu atveju, yra ištraukiamas fotelis-lova, kuris puikiai tiks jaunuolio kambariui, vaikams ar netikėtai užklupusiems svečiams.

   Ištraukiamas fotelis-lova, ne tik padės išspręsti papildomos miegamojo vietos problemą dėl vietos stokos, bet ir taps jaukia vieta, kur galite patogiai leisti laisvalaikį, skaitydami mėgstamą knygą ar žiūrėdami televizorių. Be to, toks baldas yra universalus ir nesudėtingai pritaikomas praktiškai bet kokio stiliaus namų interjere.

   Leojar savo asortimente siūlo pačių įvairiausių modelių ir dizaino ištraukiamus fotelius-lovas, kurių kaina tikrai yra prieinama daugeliui. Tad tikrai rasite tinkamą variantą savo namams, kurį galėsite įsigyti tiek kreipiantis tiesiogiai į mus Vilniuje, tiek internetu. Nuolat atnaujiname savo asortimentą, todėl jei nerandate norimo baldo, visada galite kreiptis į Leojar komandą, kuri pasistengs išpildyti visus jūsų lūkesčius.

  • Vaikiškos, Jaunuolio kėdės

   Dažnai tėvai, pradėjus vaikui lankyti mokyklą, dairosi vaikiškos, jaunuolio kėdės, kuri būtų patogi ir ergonomiška. Tai svarbu, nes ruošiant namų darbus, vaikai gana ilgą laiką praleidžia sėdėdami prie rašomojo stalo ar dirbdami kompiuteriu. Dėl to, svarbu, kad jų laikysena būtų taisyklinga, nes nuo to priklauso kaip jie jausis ir galės susikaupti ilgesnei protinei veiklai.

   Renkantis kėdę reiktų atkreipti dėmesį ne tik į tai kokia yra jos kaina, bet ir tai iš ko ji yra pagaminta. Rekomenduojama vaikams rinktis kėdę, kuri būtų stabili, o nugarėlė anatomiškai atitiktų vaiko nugaros linkį. Svarbu, kad nugarėlė būtų pagaminta naudojant medžiagas, kurios yra pralaidžios orui, tačiau atsparios fizinei trinčiai, nes ne paslaptis, kad vaikai dažnai mėgsta keisti įvairias sėdėjimo pozas ir įsitaisyti ant kėdės kuo patogiau. Taip pat rekomenduotina, kad kėdė turėtų patogius ratukus ir metalinę atraminę koją, nes ji užtikrina kėdės stabilumą ir tuo pačiu, leidžia patogiai judėti kartu su kėde. Dėl norimos prekės galima kreiptis tiesiogiai į Leojar komandą Vilniuje arba įsigyti ją internetu.

    

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 1197 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 1197 dalykų

  Follow us on Facebook