Vaikų kambario baldai

Prekių filtras

Įjungti filtrai
  Kategorijos
  Aukštis (cm)
  Gylis (cm)
  Plotis (cm)

  Informacija

  Vaikų kambario baldai

  Mes visi savo vaikams norime tik paties geriausio, tad ne išimtis ir erdvė, kur jie žaidžia, aktyviai leidžia laiką, mokosi ir ilsisi. Todėl vaikų kambario baldų pasirinkimas turėtų būti labai atsakingas žingsnis, nes nuo jūsų pasirinkimo priklausys ar vaikui norėsis leisti laiką savo kambaryje ir ar jam ten bus jauku ir smagu būti.

  Dažniausiai...

  Mes visi savo vaikams norime tik paties geriausio, tad ne išimtis ir erdvė, kur jie žaidžia, aktyviai leidžia laiką, mokosi ir ilsisi. Todėl vaikų kambario baldų pasirinkimas turėtų būti labai atsakingas žingsnis, nes nuo jūsų pasirinkimo priklausys ar vaikui norėsis leisti laiką savo kambaryje ir ar jam ten bus jauku ir smagu būti.

  Dažniausiai tėvai, ieškodami baldų vaikų kambario įrengimui, pageidauja, kad jie būtų pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, draugiškų aplinkai ir nekenktų vaiko sveikatai. Taip pat dauguma tikisi, jog baldai būtų ne tik gražūs, saugūs, bet ir tvirti bei funkcionalūs. Daug dėmesio sulaukia ir įdomesnio dizaino ir įvairesnių spalvų baldai, kurių pagalba galima sukurti jaukią ir kūrybai įkvepiančią, žaismingą aplinką.

  Leojar asortimente yra siūlomi įvairūs vaikų kambario baldai. Čia galite surasti ne tik įvairių komplektų, kur galite pasirinkti jums labiausiai patinkantį variantą, derinant lovą, spintą, rašomąjį stalą, lentyną, komodą ar kampinę spintą. Priklausomai nuo turimos erdvės ploto, galite rinktis kas jums labiausiai tinka. Taip pat labai paklausios ir mūsų siūlomos vaikiškos ir jaunuolio sekcijos; vaikiškos spintos; komodos; rašomieji stalai; vaikiški naktiniai staliukai; vaikiškos lentynos; vaikiškos lovos; vaikiškos ir jaunuolio kėdės. Visi šie baldai yra pagaminti iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, tad galime drąsiai pasiūlyti saugius vaikams baldus itin patraukliomis kainomis.

  Tad nuo ko reiktų pradėti įrenginėjant vaikų kambarį? Visų pirma reiktų įsivertinti kokio dydžio yra kambarys ir numatyti kur stovės pagrindiniai baldai – vaiko lova ir rašomasis stalas. Tuomet įvertinkite turimų daiktų ir rūbų kiekį ir nuspręskite kokio dydžio spintos, sekcijos ar komodos jums reikės. Nepamirškite, kad vaiko kambaryje turi būti pakankamai laisvos vietos laisvam judėjimui ir žaidimams, tad verta racionaliai išnaudoti sienų plotą ir įsigyti pakabinamų lentynų, skirtų knygoms, žaislams ar kitiems vaikų mėgstamiems daiktams sudėti.

  Daugiau

  Subkategorijos

  • Vaikų baldų komplektai

   Įrenginėjate vaikų kambarį ir ieškote originalių idėjų? Leojar vaikų baldų komplektai — geriausias sprendimas. Spalvoti, žaismingi, išskirtiniai vaikų baldų komplektai patiks kiekvienam vaikui. Kokybiški vaikų baldų komplektai, kuriuos sudaro: lovos, spintelės, lentynos, rašomieji stalai ir komodos puikiai atrodys tiek dideliame, tiek ir mažame kambaryje. Baldų spalvų ir modelių įvairovė leis priderinti juos prie norimo interjero ir sukurti unikalią, savitą erdvę savo vaikui. Vaikai — didžiausias mūsų turtas, pradžiuginkite juos su Leojar vaikiškais baldų komplektais. Mūsų siūlomi baldai, skirti vaikams, suteiks kambariui spalvų ir pripildys erdvę gerų emocijų. Mes norime, kad kiekvienas klientas suradęs mus, kartu atrastų ir geriausias prekes. Vaikų baldų komplektai — vaikams tik tai, kas geriausia!

  • Vaikiškos, Jaunuolio sekcijos

   Vaikiškos, jaunuolio sekcijos tikrai pravers tiems, kurie ieško funkcionalumo ir nori daugiau tvarkos namuose. Tai labai universalūs baldai, nes jie puikiai atlieka net kelias funkcijas, tiek įrengiant vaikui darbo-mokymosi vietą, tiek, norint sudėti visus reikalingiausius daiktus vienoje vietoje. Tai yra labai patogu, jei nenorite, kad baldai užimtų daug vietos. Galima rinktis įvairios komplektacijos sekcijas, pvz. kartu su integruotu rašomuoju stalu, atvirų lentynų komplektu ir drabužių spinta arba jei vaiko kambaryje yra televizorius tuomet, galima rinktis integruotą žemą komodą ant kurios patogiai galėsite jį pastatyti.

   Visi Leojar vaikiški ir jaunuolio baldai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, ne tik saugių vaikų sveikatai ir draugiškų aplinkai. Baldai yra patvarūs, jų paviršiai puikiai valosi, tad juos prižiūrėti bus visiškai nesudėtinga. Mūsų baldų asortimente surasite įvairaus dizaino ir spalvų vaikiškų ir jaunuolio sekcijų, kurios padės sukurti ne tik kūrybišką ir žaismingą atmosferą, bet ir jaukią aplinką, kurioje vaikams bus malonu būti, mokytis, aktyviai leisti laiką ir ilsėtis.

  • Vaikiškos spintos

   Jei norite, kad jūsų vaiko kambaryje būtų daugiau tvarkos, jums tikrai reikia vaikiškos spintos. Tai ne tik labai funkcionalus baldas, bet ir praktiškas, nes spintoje galite tvarkingai susidėti ne tik vaiko drabužius, bet ir nenaudojamus žaislus, stalo žaidimus ar kitus mažiau naudojamus, tačiau vis dar reikalingus daiktus. Taip jums bus lengva ir paprasta palaikyti tvarką ir visada surasti vietos, kur sudėti daiktus.

   Leojar asortimente yra siūloma labai daug pačių įvairiausių spalvų ir modelių vaikiškų spintų itin patraukliomis kainomis. Čia ne tik išsirinksite jums patikusį modelį, bet ir būsite maloniai nustebinti baldų kokybės. Visi baldai yra pagaminti iš aukštos kokybės sertifikuotų medžiagų, tad yra saugūs aplinkai ir nekenks jūsų vaikų sveikatai. Mūsų siūlomos spintos, puikiai tiks įvairaus amžiaus vaikų ar jaunuolio kambario įrengimui, jos yra lengvai derinamos tiek su kitais mūsų asortimente siūlomais vaikiškais baldais, tiek su tais, kuriuos jau esate įsigiję anksčiau. Kreipkitės į mus, o mes pasistengsime padėti jums išsirinkti geriausią variantą!

  • Vaikiškos komodos
  • Vaikiški rašomieji stalai
  • Vaikiški naktiniai staliukai
  • Vaikiškos Lentynos
  • Vaikiškos lovos
  • Vaikiškas ištraukiamas Fotelis-Lova
  • Vaikiškos, Jaunuolio kėdės
  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 1244 dalykų
  Rodoma 1 - 24 iš 1244 dalykų

  Follow us on Facebook