Kraunama...

Miegamojo komplektas Roma

Informacija

Miegamojo komplektas Roma

Rikiuoti
Filtruoti
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
 • 447,00 € 480,00 € Vežama pagal užsakymą 18-28 d.d.

   Nuoroda: 6102

   447,00 € 480,00 €
   Sumažinta kaina!
   Vežama pagal užsakymą 18-28 d.d.
  • 36,00 € 46,00 € Vežama pagal užsakyma vid. 28 d.d.
   • Greitas pristatymas

   Nuoroda: 1076

      Įsigijus prekes, kurias turime sandėlyje, pristatymo trukmė iki 3 savaičių.          Įsigijus prekes, kurios yra vežamos pagal užsakymą (neturint prekės sandėlyje), pristatymas gali užtrukti iki 60 darbo dienų.

   36,00 € 46,00 €
   Sumažinta kaina!
   Vežama pagal užsakyma vid. 28 d.d.
  Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

  Miegamojo komplektas Roma – padės susikurti itin stilingą ramybės ir jaukumo oazę, kur galėsite atsipalaiduoti ir komfortiškai ilsėtis po dienos darbų. Modernūs, minimalistinio stiliaus miegamojo baldai puikiai tiks Jūsų namams, dėl savo išskirtinės kokybės ir funkcionalumo itin patrauklia kaina. Taip pat užsisakant patikusius miegamojo baldus internetu, galite kreiptis į mūsų konsultantus ir dizainerius, kurie mielai Jums patars ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Garantuojame Leojar gaminamų miegamojo baldų ilgaamžiškumą, nes jų gamybai naudojami aukštos kokybės, sertifikuotos medžiagos, tausojančios ne tik aplinką, bet ir Jūsų sveikatą. Dėl to, mūsų gaminami baldai puikiai tiks visiems šeimos nariams.

  Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog pelnėme daugumos klientų pasitikėjimą ir jie renkasi mūsų baldus ne tik sau, bet ir drąsiai rekomenduoja savo artimiesiems bei pažįstamiems. Šiais išskirtiniais miegamojo baldais prekiaujame ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje.

  Rinkitės Leojar miegamojo baldus ir liksite maloniai nustebinti jų patogumu, elegantišku dizainu ir funkcionalumu, kas garantuos kokybišką Jūsų miegą ir namų jaukumą!

  Sekite mus Facebook'e